Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ture in cabinet medical de inchiriat in incinta DENOVOCLINIC
15
3

Cabinet medical de inchiriat in Timisoara in incinta DENOVOCLINIC. FOXFORT propune in exclusivitate spre inchiriere cabinet medical situat pe strada Emanoil Gojdu, nr. 4. Suprafata cabinetului este de aproximativ 21,23 mp. Imobilul este utilat conform DSP si ofera urmatoarele: - fiecare cabinet este ...

21 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Teren extravilan, viitoarea centura de vest | Solventul
5

District Real Estate vă propune spre vânzare un teren situat în extravilanul Timișoarei,în apropiere de zona Solventul și viitoarea centură de Vest. Acesta este in suprafață de 92.800 Mp si dispune de două fronturi: 267ml și 292ml Necesită P.U.Z. pentru realizarea de construcții. Utilitățile se află ...

92,200 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
1 Cam-Sagului-3 Min Shopping City-Mobilat- 36MP- 63.000 Euro!
11

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 15 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare Centrul Comercial Alfa Dambovita
12
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa individuala situata in Dambovita, langa Centrul Comercial Alfa. Compartimentare corpul principal: -hol de acces; -camara; -baie; -camera de zi; -dormitor. Constructia este din caramida si este in stare relativ buna, avand in vedere si anul constructiei, ...

1800 EUR/m2 | 100 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere  zona Sinaia
4
7

De inchiriat apartament cu doua camere zona Sinaia

Se inchiriaza . Suprafata imobilului este 45 mp. Apartamentul este situat in apropierea mijloacelor de transport in comun.

45 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Badea Cartan
5
13

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Badea Cartan

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera ,langa Piata Badea Cartan,etaj 1,suprafata de 25 mp,in apropierea sa se afla diverse centre comerciale, magazine,banci,farmacii,etc.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

30 m2

Badea%252bCartan, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.
8

Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.

De vanzare, in bloc nou, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,3 mp utili, 2 balcoane, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 90.600 Euro, negociabil. 0755793075

1812 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Girocului pe termen lung. Apartamentul este la parter, foarte aproape de Spitalul Judetean, este racordat la gaze si este dotat cu centrala. Suprafata utila este de 50 mp

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.
5
3

Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.

La etajul 1, apartament cu 3 camere in bloc nou, aproape de magazine, predare la cheie cu dotari si finisaje gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare ...

1848 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Olimpia
5
14

De inchiriat apartament 2 camere in zona Olimpia

De inchiriat apartament 2 camere, balcon, modern, mobilat, utilat, etajul 3 4, suprafata 50mp. In apropiere se regasesc magazine, banci, farmacii, facultati, statii de autobuz si taxi. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon afisat! Disponibil imediat pentru a fi inchiriat.

50 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa triplex 5 camere, 98 mp utili, Ciarda Roșie
18

Casa triplex 5 camere, 98 mp utili, Ciarda Roșie

Casă tip triplex de vânzare – 98 mp utili, curte proprie | Ciarda Roșie Vă propunem spre vânzare o casă tip triplex, modernă și eficient compartimentată, situată pe Ciarda Roșie, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Proprietatea are o suprafață ...

1582 EUR/m2 | 98 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
139

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera in zona Dambovita, la etajul 3 5. Apartamentul este complet mobilat si dotat cu masina de spalat rufe, frigider, plita si centrala proprie. Bucataria este separata cu geam si usa.

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere in zona Complex Studentesc
5
2

De inchiriat apartament 3 camere in zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament 3 camere complet decomandat si complet mobilat , etaj 2 in zona Complex Studentesc. dotarile apartamentului sunt urmatoarele:gresie , faianta , parchet , centrala proprie si aer conditionat . Suprafata utila este 60 mp , fara animale de companie!

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

 De inchiriat apartament 2 camere in zona Blascovici
5
22

De inchiriat apartament 2 camere in zona Blascovici

Inchiriez apartament cu doua camere zona Blascovici , mobilat si utilat , etaj 2 . Suprafata acestuia este 45 mp si este compus din baie , bucatarie si doua dormitoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr din anunt!

45 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15876) Giroc (2093) Dumbravita (1289) Mosnita Noua (1186) Sacalaz (513) Lugoj (411) Mosnita Veche (329) Sanandrei (329) Ghiroda (253) Giarmata (235) Sag (226) Chisoda (202) Urseni (158) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (131) Remetea Mare (124) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (82) Sannicolau Mare (69) Becicherecu Mic (68) Covaci (67) Recas (56) Buzias (55) Jimbolia (48) Parta (48) Pischia (45) Dudestii Noi (42) Peciu Nou (38) Jebel (35) Ianova (34) Fardea (32) Faget (29) Deta (28) Sacosu Turcesc (28) Ortisoara (24) Cenad (22) Albina (21) Dragsina (21) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (19) Padureni (19) Satchinez (19) Carani (18) Herneacova (18) Varias (17) Cebza (16) Hitias (16) Padureni (Jebel) (16) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Dinias (11) Izvin (11) Bazos (10) Cenei (10) Cornesti (10) Gataia (10) Gottlob (10) Nadrag (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Tomnatic (10) Voiteg (10) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Pesac (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Giulvaz (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Sacosu Mare (7) Silagiu (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Sanpetru Mare (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2)