Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Politehnica
4
33

De inchiriat apartament 2 camere in zona Politehnica

Va oferim spre inchiriere un apartament spatios si decomandat, cu 2 camere, situat intr-o zona plina de vitalitate, aflat in apropierea Universitatilor UVT si Politehnica, in apropierea multor facilitati, de mijloacele de transport. Apartamentul are o suprafata de 50 mp si se afla la etajul 3

50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse nou, finisaje premium, Timisoara, zona centrala - comision 0
16
1

Ansamblul oferă oportunitatea unică de a locui într-o zonă plină de energie, potrivită pentru oricine apreciază calitatea și confortul. Cu influențe germane, acest apartament beneficiază de caracteristici de top care transformă viața de zi cu zi într-o experiență premium. Detalii principale: 1. Tâmplărie ...

2196 EUR/m2 | 126 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare Dambovita Timisoara
7
6

Casa de vanzare Dambovita Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare o locuinta individuala, la curte comuna, in Dambovita, aproape de malul Begai. Compartimentare: -bucatarie cu loc de luat masa; -baie cu geam pentru aerisire; -dormitor. Casa este din caramida, cu acoperis din tabla. Curtea este la comun, impartita cu alti 6 vecini ...

2640 EUR/m2 | 25 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu 3 camere in Timisoara, zona Aradului
8
2

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare apartamente cu 3 camere, cu suprafete cuprinse intre 69 si 94 mp utili + terasa, situate intr-un complex rezidential modern din zona Aradului – nordul Timisoarei. Apartamentele se predau la cheie, finisate cu materiale de calitate superioara. Aditional, ...

2100 EUR/m2 | 70 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni
12
4

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 59 mp,plus terasă mare si loc de parcare. Prețul solicitat de proprietar este de92000 euro. Tel 0745126783

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor
1
11

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor

De vanzare, teren intravilan, su 610 mp, fs de 17.578 ml, adancimea de 34.675 ml, toate utilitatiile, Mosnita Noua-Drmul Boilor. Pret: 100 euro mp Tel: 0736170308

Mosnita Noua, Timis

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, decomandat, tip Penthouse. Linistit, intim, luminos.
5
1

Apartamentul este situat la ultimul etaj, singur pe nivel, intr-un bloc cu 5 etaje, cu lift, din Calea Aradului. Apartamentul are 100mp, este foarte spatios si luminos, compus din living, 2 dormitoare, bucatarie, 2 bai si 3 terase separate care insumeaza 50 mp. Apartamentul este renovat de curand, ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, etaj 2, confort 1
19

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi integral, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren extravilan agricol, Utvin - 4343 mp
2
1

COMISION 0% Teren extravilan agricol, Utvin - 4343 mp

Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Utvin, zona Exterior Vest. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Utvin, zona Exterior Vest, avand o suprafata de 4343 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 17,7 ml la drum. Utilitati: utilitati la distanta. Proprietarul este ...

4,343 m2

Utvin, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Zona Mehala, teren pentru casa
1
6

Zona Mehala, teren pentru casa

Vand 1272 mp, front stradal 28m, strada asfaltata,toate utilitatile, zona Mehala, 275 euro mp.

1,272 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim
4
2

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Teren intravilan timisoara
3
7

Teren intravilan timisoara

De vanzare teren intravilan 2808 mp,front stradal 40 mp,strada nou asfaltata ,toate utilitatiile in fata,zona Dambovita-Aurora.Pret 150 euro/mp total 420000 euro. TEL 0745126783

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Ultracentrala
3
16

De inchiriat apartament cu o camera in zona Ultracentrala

Oferim spre inchiriere garsoniera in suprafata de 35 m2, situata la etajul 1, ultracentral, la 150 m de Opera Romana spre Piata Unirii. Garsoniera este mobilata si utilata complet, acceptate sunt si animalele de companie. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la numarul de telefon!

35 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere  Dumbravita
10

Ap. 2 camere Dumbravita

Va propunem spre vanzare, apartament cu 2 camere, in Dumbravita, intr-un imobil construit in anul 2022, etaj 2 din 2 cu o suprafata totala de 52 mp, cu 1 grup sanitar, 1 balcon, mobilat si utilat, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus. Pret informativ 129000 Euro.

2481 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
3

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vila Noua,cu teren mare 3000 mp
17
2

Vila Noua,cu teren mare 3000 mp

De vânzare proprietate ultracentrală! Vilă cu 2 nivele Rudna, județul Timiș Vila P + E ,suprafata utila a constructiei 130 mp, terenul total 3000 mp. Parter: living generos cu bucatarie open-space, baie, dormitor. Etaj : 3 dormitoare, baie In curte ;cameră tehnică, garaj ...

962 EUR/m2 | 130 m2

Rudna, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15999) Giroc (2088) Dumbravita (1352) Mosnita Noua (1192) Sacalaz (503) Lugoj (412) Mosnita Veche (332) Sanandrei (326) Ghiroda (251) Giarmata (244) Sag (225) Chisoda (200) Urseni (158) Bucovat (Remetea Mare) (142) Giarmata-Vii (136) Remetea Mare (126) Sanmihaiu Roman (104) Utvin (85) Sannicolau Mare (70) Covaci (66) Becicherecu Mic (65) Recas (58) Buzias (55) Parta (52) Jimbolia (48) Pischia (44) Dudestii Noi (43) Peciu Nou (39) Jebel (36) Ianova (33) Fardea (32) Faget (29) Sacosu Turcesc (29) Deta (27) Ortisoara (24) Albina (21) Cenad (21) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Herneacova (19) Padureni (19) Carani (18) Cerneteaz (18) Satchinez (17) Cebza (16) Hitias (16) Sanmihaiu German (16) Varias (16) Calacea (15) Murani (15) Padureni (Jebel) (15) Seceani (15) Checea (14) Bazosu Nou (13) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Alios (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Carpinis (11) Ciacova (11) Costeiu (11) Dinias (11) Izvin (11) Bazos (10) Belint (10) Cenei (10) Chizatau (10) Comlosu Mare (10) Gataia (10) Gottlob (10) Rudicica (10) Voiteg (10) Balint (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Nadrag (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Teremia Mare (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Bobda (8) Ghilad (8) Sacosu Mare (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Cornesti (7) Denta (7) Gavojdia (7) Lugojel (7) Pesac (7) Sanpetru Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Bethausen (6) Giulvaz (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Sipet (6) Tipari (6) Bacova (5) Beregsau Mic (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Salciua Noua (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Babsa (4) Banloc (4) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Bulgarus (4) Buzad (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Uivar (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Bogda (3) Brestovat (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Bara (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)