Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Giroc
8
1

Apartament 2 camere decomandat | Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, zona Hotel IQ, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Apartamentul este complet decomandat și se află la etajul 2 din 3, într-un bloc construit în anul 2021. Suprafață utilă: 51 mp Terasă: 14 mp, ideală pentru ...

1980 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, bloc nou, zona Aradului, Timisoara
13

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, open space, situat in Timisoara, zona Aradului, intr-o locatie foarte bine conectata la punctele de interes ale orasului, la doar 1.7 km fata de Iulius Town si aproximativ 2.4 km fata de Facultatea de Arte. Apartamentul este amplasat ...

2750 EUR/m2 | 52 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou!!! Teren Pentru Casa - Zona Mures - Vladimirescu
4

Nou!!! Teren Pentru Casa - Zona Mures - Vladimirescu

Oferim spre vanzare teren pentru casa individuala, situat in Dumbravita, zona Mures - Vladimirescu. Terenul are o suprafata utila de 760 mp, un FS de 19.5 ml si este invecinat cu case. Pret: 163.000 euro. Contact: 0732 608 477.

760 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc
20
5

apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc

Apartament NOU , 54 m2 , complet mobilat, loc parcare bariera ,strada Sperantei 11 , etaj 2, GIroc

2194 EUR/m2 | 54 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren intravilan Giarmata Vii- Oportunitate Investite
4

Teren intravilan Giarmata Vii- Oportunitate Investite

Bindea Imobiliare vă propunem spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 2400 mp, situat în centrul localității Giarmata Vii, în vatra satului, foarte aproape de punctele de interes din localitate. Avantaje: - localizare excelentă – zonă liniștită, dar centrală - ideal pentru dezvoltare – terenul ...

1,000 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
Teren 1053 mp  Servicii langa drum 4 benzi Giarmata
4

Teren 1053 mp Servicii langa drum 4 benzi Giarmata

Bindea Imobiliare va oferă spre vânzare un teren intravilan cu destinație servicii, situat foarte aproape de DJ 691 (drum cu 4 benzi), într-o poziție strategică, vis-a-vis de Cartierul Primăverii. Caracteristici teren: • Suprafață: 1053 mp • Front stradal: 31 m • Acces facil către Timișoara • Zonă ...

1,053 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Circumvalatiunii- prima inchiriere
8
1

Apartament 2 camere Circumvalatiunii- prima inchiriere

Bindea Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament „la cheie”, situat în zona Circumvalațiunii/Dacia, pe strada Dropiei la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje. Imobilul se află la prima închiriere, fiind recent renovat integral și amenajat cu finisaje moderne. Apartamentul este complet mobilat ...

38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuala P+M Giarmata, piscina, teren 1176mp
16

Casă individuala P+M Giarmata, piscina, teren 1176mp

Bindea Imobiliare vă oferă spre vânzare o proprietate individuală deosebită, situată în Giarmata – ideală atât pentru locuință, cât și pentru investiție. Amplasată într-o zonă rezidențială liniștită, cu acces facil de pe stradă asfaltată și beneficiind de două fronturi stradale, această proprietate ...

1101 EUR/m2 | 268 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lipovei- 10min pe jos de Iulius Town
10

Bindea Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la mansardă, în zona Lipovei – o locație apreciată pentru accesibilitate și facilități. Poziționat pe Aleea Lirei, într-un imobil îngrijit, cu fațadă izolată și scară curată, apartamentul beneficiază de o amplasare excelentă: ...

1792 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lot 6,3 ha acces direct DN6,Remetea Mare - PUZ in lucru-linga viitorul sens giratoriu
5
7

Proprietar persoana fizica vind parcela 6,3 ha cu PUZ,ZONA UNITATI INDUSTRIALE, DEPOZITARE,SPATII SERVICII SI ZONA PENTRU ACTIVITATI SPORTIVE SI DE AGREMENT. Parcelarea si dezmembrarea se poate face conform PUZ, la cerere. Situata pe Calea Lugojului,la limita Ghirodei cu Remetea Mare, proprietatea se ...

63,725 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Casa individuala, 4 camere, 120mp, 589mp teren, Cartierul Primăverii!
13

Comision 0! DETALII PREȚ: - Varianta la GRI: 260.500 EUR cu TVA inclus - Varianta la CHEIE: 305.200 EUR cu TVA inclus Casa Daria, P+1, este compusă din 3 dormitoare, 3 băi, living și bucătărie open space și loc de luat masa, cu o suprafață de 120mp utili, terasă și teren cu o suprafață de 589mp. PARTER: - ...

2171 EUR/m2 | 120 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Ap cu 2 camere, 72mp, complet renovat, demisol inalt, zona Bălcescu!
20
1

Comision 0! IMOBLU oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandate, cu suprafata utila de 72mp, aproape de centrul orasului și universități. Apartmanetul este la demisol inalt, cu geamuri mari, la curte comună cu alte 5 apartamente (vecini cum se cade) intr-o cladire P+1. Este complet ...

1383 EUR/m2 | 72 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Casă modernă – prima închiriere | Calea Urseni
20

Casă modernă – prima închiriere | Calea Urseni

Iulius Imobiliare oferă spre închiriere casă modernă – prima închiriere | Calea Urseni Localizare: Giroc – Calea Urseni, complex rezidențial liniștit, cu acces facil către Timișoara O locuință modernă, proaspăt renovată și amenajată cu finisaje contemporane, ideală pentru un cuplu sau o familie care ...

Giroc, Timis

Promovat
 Teren intravilan 15  mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță   investiție turistică
7

Teren intravilan 15 mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță investiție turistică

Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...

4,138 m2

Babsa, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

2 Camere Eso 87000
5

2 Camere Eso 87000

vând apartament cu 2 camere semidecomandat , etaj parter și etaj 3 cu acoperiș si pod suprafața 53 mp plus balcon apartamentul este la cheie toate utilitățile în Giroc în spate la eso preț 87000 euro tel 0727516012

1642 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Casa Giroc 215000 euro
5

Casa Giroc 215000 euro

ofer spre vânzare casă duplex la cheie P+1 , 4 dormitoare , 3 băi , living bucătărie la cheie toate utilitățile , mobilată cu mobila de bucătărie teren 300 mp în Giroc preț 215000 euro teren

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

2 camere Aradului 94000 euro
5
1

2 camere Aradului 94000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012

1709 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

2 camere Girocului 400 euro
5

2 camere Girocului 400 euro

ofer spre închiriere apartament cu 2 camere Cf 2 mobilat și utilat etaj 1 preț 400 euro tel 0727516012

45 m2

Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
5

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
5 camere Dorobantilor 120000
16
1

5 camere Dorobantilor 120000

Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...

1091 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15851) Giroc (2092) Dumbravita (1299) Mosnita Noua (1173) Sacalaz (511) Lugoj (407) Mosnita Veche (330) Sanandrei (321) Ghiroda (255) Giarmata (238) Sag (224) Chisoda (201) Urseni (162) Bucovat (Remetea Mare) (141) Giarmata-Vii (130) Remetea Mare (122) Sanmihaiu Roman (105) Utvin (80) Sannicolau Mare (70) Covaci (69) Becicherecu Mic (67) Buzias (55) Recas (55) Parta (48) Jimbolia (46) Pischia (46) Dudestii Noi (41) Peciu Nou (38) Jebel (35) Ianova (34) Fardea (32) Faget (29) Deta (28) Sacosu Turcesc (25) Ortisoara (24) Cenad (23) Albina (21) Dragsina (21) Beregsau Mare (20) Padureni (19) Satchinez (19) Carani (18) Cerneteaz (18) Herneacova (18) Hitias (17) Padureni (Jebel) (16) Varias (16) Cebza (15) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazos (12) Biled (12) Calacea (12) Ciacova (12) Liebling (12) Periam (12) Bazosu Nou (11) Belint (11) Carpinis (11) Cornesti (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Izvin (11) Nadrag (11) Teremia Mare (11) Cenei (10) Chizatau (10) Gataia (10) Pesac (10) Rudicica (10) Voiteg (10) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Ghilad (9) Gottlob (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Sandra (8) Sanpetru Mare (8) Silagiu (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Sacosu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Beregsau Mic (6) Giulvaz (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Bethausen (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Fibis (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bodo (4) Bulgarus (4) Grabat (4) Herendesti (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petroman (4) Rudna (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Hodoni (3) Honorici (3) Igris (3) Iosif (3) Jamu Mare (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Radmanesti (3) Secas (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tes (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)