Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Clădirede închiriat, poziție ultracentrală – ideal clinică/HORECA
15

Se oferă spre închiriere pe termen mediu sau lung o clădire comercială individuală, fost sediu BCR, situată ultracentral în Jimbolia, cu regim de înălțime P+E și suprafață utilă totală de 1.048,8 mp. Imobilul este pretabil pentru clinică medicală / centru medical privat, restaurant, hotel boutique, ...

1,048 m2

Jimbolia, Timis

Promovat
Casă individuală patru camere, Giarmata Vii, Timis, La cheie
15

Apostu Estate vă propune spre vânzare o casă individuală modernă, situată în Giarmata Vii, într-o zonă liniștită, ideală pentru familie. Suprafață utilă: 104 mp Suprafață teren: 180 mp Compartimentare: 4 camere Băi: 2 Stadiu: se vinde la cheie Compartimentare practică: • Living generos cu zonă ...

1923 EUR/m2 | 104 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
MT240 Apartament 2 camere, LIPOVEI, zona Pomiculturii
7
4

MT240 Apartament 2 camere, LIPOVEI, zona Pomiculturii

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, avand suprafata utila de 47 mp, situat la etajul 4, intr-un imobil in regim de inaltime P+5E, bloc izolat, in zona Lipovei-str. Pomiculturii. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - bucatarie separata; - 1 ...

1957 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Ronat, apartament la vila, totul nou, parcare privata, centrala, clima
10
4

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera situat la parter, in imobil nou. Locuinta dispune de centrala si loc de parcare. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat complet, conform pozelor. Pret chirie 250euro+garantie+comisionul agentiei. Tel 07 arata numarul, 07 arata numarul

30 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
4 camere etaj 1 langa Fac Dragan mobilat utilat
19
2

4 camere etaj 1 langa Fac Dragan mobilat utilat

Va propunem spre inchiriere apartament cu 4 camere situat in zona Centrala a orasului Lugoj aproape de Facultatea IC Dragan intr-un imobil construit in anul 1978. Apartamentul este tip confort 1 semidecomandat situat la etajul 1 din 4 cu o suprafata utila de 65 mp cu 1 grup sanitar si 1 balcon inchis ...

65 m2

central, Lugoj, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
123

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, utilata si mobilata complet, foarte aproape de mijloacele de transport. Se afla la etajul 3, cu o suprafata de 20 mp

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina
12

Apartament 2 camere zona Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Medicinei la etajul 2 din 2 confort 1 semidecomandat suprafata utila 54 mp complet renovat mobilat si utilat. incalzire autonoma cu panouri aer conditionat masina de spalat vase masina de spalat rufe cuptor cu microunde pret 149000 euro. Tel 0743100796 ID ...

2759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren intravilan - zona verde, 640 mp in Dumbravita
1

Teren intravilan - zona verde de vanzare in Dumbravita, zona Nord-Vest. FOXFORT propune teren intravilan de vanzare in Dumbravita, zona Nord-Vest, intr-o zona linistita, avand o suprafata de 640 mp, cu 1 front stradal. Terenul e incadrat in zona verde. Dispune de toate utilitatile. Pretul este de ...

640 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 3 camere bloc nou Aradului
8

De inchiriat apartament cu 3 camere bloc nou Aradului

De inchiriat apartament cu 3 camere, zona Aradului - BLOC NOU open space, bucatarie cu dining sufragerie, mobilata cu o canapea extensibila, dormitor, baie, camara hol, cu spatiu generos de depozitare terasa acoperita de 20mp Apartamentul este dotat cu centrala termica, clima, cuptor electric, ...

70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de vânzare pe Bd. Liviu Rebreanu
8
1

Spațiu comercial de vânzare pe Bd. Liviu Rebreanu

Spatiu comercial de vanzare sau de inchiriat pe Bd. Liviu Rebreanu spre Sagului. Suprafata este de 485mp, compartimentat, cu toate utilitatile (gaz, centrala proprie, clima). Spatiul este compus din sali de prezentare si expozitie, birouri si 2 grupuri sanitare. Spatiu comercial are front stradal luminos ...

1600 EUR/m2 | 485 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Take Ionescu
4
64

De inchiriat apartament 2 camere in zona Take Ionescu

Inchiriez apartament semidecomandat, 2 camere. Apartamentul este situat la etajul 2 , suprafata 56 mp. Este complet mobilat, masina de spalat, televizoare.

56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa
16
5

Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa

Vand apartament cu 3 camere in zona Elisabetin la casa- curte comuna( cu inca 6 familii in curte ) spatios cu o suprafata utila de 90 mp renovat în anul 2019, s-au schimbat instalațiile electrice , sanitare și de gaz. Încălzire prin centrală proprie pe gaz Bosch, cu calorifere și cu contorizare separată ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Teren Dumbrăviţa, zona centrală !
5
9

Teren Dumbrăviţa, zona centrală !

Teren intravilan în Dumbrăvița, str. Lalalelor(vatra veche), singura parcela disponibilă pe această porțiune a strazii, cu toate utilitățile la poartă :gaz,curent , canalizare, asfalt Terenul are suprafață de 600 mp, cu front stradal de 16ml, imprejmuit cu gard şi inconjurat de constructii noi finalizate ...

600 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
5
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Se da spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Aradului, zona linistita si cu acces usor catre magazine, mijloace de transport. Apartament decomandat, utilat si mobilat cu o suprafata utila de 35mp si la etajul 2. Se pot stabili vizionari doar sunati la numarul afisat.