Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, etaj 2, zona Piata 700 Timisoara
11
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat situat in zona Ultracentrala din Timisoara, in proximitatea Pietei 700. Apartamentul este amplasat la etajul 2 intr-un imobil reabilitat termic, cu 4 etaje. Confortul termic se realizeaza prin intermediul ...

2812 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Se da spre inchiriere in zona Sagului, la 5min de Piata Veteranilor, un apartament cu 2 camere, semidecomandat. Zona buna, aveti acces la mijloace de transport in comun, marketuri, farmacii, scoli si chiar Shopping City. Disponibil din data de 15, complet mobilat si utilat. Suprafata utila de 45mp, etaj ...

45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, etaj intermediar, zona Cl. Urseni
9

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Calea Urseni, Giroc, judetul Timis. Suprafata utila a apartamentului este 53 mp + balcon de aproximativ 6 mp. Regimul de inaltime al blocului este P+2+M. Cofortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii ...

1651 EUR/m2 | 53 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex despartit prin camera tehnica - 4 camere Toate Utilitatile
15
1

Suprafață utilă: 92 mp Teren: 271 mp Pret 155.000 Euro UTILITĂȚI: Gaz Apă Curent Canalizare Iluminat stradal Drum pietruit Structură & Construcție: Cărămidă Porotherm Tâmplărie PVC Încălzire în pardoseală Gard frontal din bolțari cu boltă și interfon Posibilitate alegere finisaje (bugetul se stabilește ...

1685 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului
4
16

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.

1262 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Punctelor Cardinale
3
40

Garsoniera de inchiriat in zona Punctelor Cardinale

Garsoniera de inchiriat , insorita si confortabila , situata langa Punctele Cardinale. Este mobilă și electrocasnice, inclusiv aer condiționat în camera. Se intinde pe o suprafata de 30 mp , situata la etajul 4. Pentru mai multe detalii , nu ezitati sa ne contactati!!

30 m2

Punctele%25252bCardinale, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Olimpia
5
1

Apartament 3 camere zona Olimpia

Inchiriez apartament cu 3 camere , mobilat si utilat in zona Olimpia , etaj 1 din 4 , suprafata 70 mp , cu spatii de depozitare

Olimpia, Timisoara, Timis

DUPLEX NOU 2026, la doar 4 km de Timișoara
10
10

DUPLEX NOU 2026, la doar 4 km de Timișoara

DUPLEX NOU 2026 - La doar 4 km de Timișoara! DIRECT DE LA PROPRIETAR Locație Perfectă - Sacalaz La 4 km de Timișoara - Acces rapid la oraș, dar departe de aglomerație! DE CE ACEASTĂ CASĂ? Preț Excelent: 157.000 EURO Preț final cu TVA inclus - fără costuri ascunse! Spațios și Funcțional 95 ...

1653 EUR/m2 | 95 m2

Sacalaz, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Dacia
3
3

Inchiriez garsoniera in zona Dacia

Inchiriez apartament 28mp la 2 minute de mijloacele de transport in comun . Este situat la un parter inalt. Este complet mobilat si utilat. Canapeaua este extensibila. Exista si pivnita pentru depozitare.

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita
5
19

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat complet, centrala proprie, clima, etajul 2 o suprafata utila de 58 mp, situat in zona Hotel Ambasador.

58 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera zona Medicina
4

Apartament 1 camera zona Medicina

Se inchiriaza langa Facultatea de Medicina apartament cu o camera, foarte curat si bine amenajat, micut ( 25mp ), situat la etajul 2. Disponibil imediat!

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, Etajul 1, in Giroc, zona Planetelor - ID V3989
8

ID intern: V3989 Apartament cu 2 camere, decomandat, de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona , aflat la ETAJUL 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025 ...

1841 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

garsonieră de inchiriat in zona Balcescu
3
14

garsonieră de inchiriat in zona Balcescu

Se oferă spre închiriere o garsonieră spațioasă și luminoasă, situată într-o zonă centrală și liniștită Bălcescu, una dintre cele mai bine cotate zone ale Timișoarei. Garsoniera este situata la 5 minute de mers pe jos de Piața Bălcescu, aproape de mijloace de transport, magazine, farmacii, parcuri ...

30 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor
9
2

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor

Vand apartament 3 camere, bucatarie, doua dormitoare si un living etaj 3 din 4 si o suprafata de 50 mp

Dorobanti, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera  in zona Circumvalatiunii cu centrala
3
204

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii cu centrala

Ofer spre inchiriere garsoniera situata la etaj 5 10 ,mobilata si utilata,aer conditionat, centrala proprie

27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (16021) Giroc (2100) Dumbravita (1295) Mosnita Noua (1194) Sacalaz (512) Lugoj (412) Mosnita Veche (331) Sanandrei (331) Ghiroda (259) Giarmata (241) Sag (225) Chisoda (201) Urseni (158) Bucovat (Remetea Mare) (144) Giarmata-Vii (136) Remetea Mare (127) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (85) Sannicolau Mare (70) Becicherecu Mic (68) Covaci (67) Recas (57) Buzias (56) Parta (51) Jimbolia (48) Pischia (44) Dudestii Noi (42) Peciu Nou (39) Jebel (35) Ianova (34) Fardea (32) Faget (30) Sacosu Turcesc (29) Deta (27) Ortisoara (24) Beregsau Mare (21) Cenad (21) Albina (20) Dragsina (19) Herneacova (19) Padureni (19) Carani (18) Cerneteaz (18) Satchinez (17) Hitias (16) Padureni (Jebel) (16) Seceani (16) Varias (16) Cebza (15) Murani (15) Sanmihaiu German (15) Calacea (14) Checea (14) Bazosu Nou (13) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Alios (12) Ciacova (12) Liebling (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Izvin (11) Bazos (10) Cenei (10) Comlosu Mare (10) Gataia (10) Gottlob (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Voiteg (10) Balint (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Nadrag (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Cornesti (8) Denta (8) Ghilad (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Gavojdia (7) Lugojel (7) Pesac (7) Sacosu Mare (7) Sanpetru Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Giulvaz (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Sipet (6) Tipari (6) Babsa (5) Bacova (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Uivar (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Targoviste (3) Bara (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)