De inchiriat apartament 3 camere in zona Olimpia
Oferim spre inchiriere apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, mobilat, utilat, etaj 2 cu acoperis, situat in zona Cluj sala Olimpia.
60 m2
Olimpia, Timisoara, Timis
azi 10:53
Anunțuri promovate – Vezi toate
60 m2
Olimpia, Timisoara, Timis
azi 10:53
Apartament cu o camera, vis a vis de prefectura - medicina, etaj 3, mobilat si utilat complet.
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:33
Apartament cu 2 camere semidecomandat, disponibil spre închiriere în Complexul Studențesc, într-o locație excelentă, în apropiere de Hotel Roma, ideal pentru studenți, cupluri sau persoane active care își doresc acces rapid către centrul orașului și principalele puncte de interes. Locuința este situată ...
47 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 14:26
Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere aproape de Piata Doina, in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces; - Living open space cu balconul inchis - Bucatarie - Dormitoar - 1 baie cu cada Confortul ...
1415 EUR/m2 | 41 m2
sagului, Timisoara, Timis
8 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Inchiriez apartament cu doua camere situat in zona Telegrafului. Imobilul este situat la etajul 2 si se intinde pe o suprafata de 47 mp. Este compartimentat astfel: bucatarie+living , dormitor , baie. Imobilul este la 10 min distanta de mers pe jos de Iulius Town.
Telegrafului, Timisoara, Timis
azi 13:57
De vanzare jumatate de duplex in Chisoda, 3 camere, aprox. 80 mp utili, 2 bai, finisat la cheie preferential, centrala proprie pe gaz cu incalzire in pardoseala, 145.000 Euro, negociabil. 0755793075
1813 EUR/m2 | 80 m2
Chisoda, Timis
azi 13:57
De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075
1979 EUR/m2 | 48 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 13:57
De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului; Este situata la parter INALT, model decomandat, 1 balcon inchis inclus in spatiul util; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...
2014 EUR/m2 | 36 m2
Aradului Est, Timisoara, Timis
azi 13:57
De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...
1833 EUR/m2 | 120 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 13:57
Casa individuala cu 7 camere de vanzare in localitatea Sacalaz. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Sacalaz, avand un numar de 7 camere, cu o suprafata utila de 165 mp si teren 640 mp. Anul constructiei este 2020, structura beton, ...
1303 EUR/m2 | 165 m2
Sacalaz, Timis
azi 13:57
De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075
1663 EUR/m2 | 52 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 13:57
De inchiriat spatiu comercial in Giroc, la parter, acces si din exteriorul cladirii, 3 camere, bucatarie, 2 bai, decomandat, 5 locuri de parcare incluse, incalzire in pardoseala, finisaje cu posibilitate de personalizare, 600 Euro luna. 0755793075
73 m2
Girocului, Giroc, Timis
azi 13:57
Inchiriez apartament cu 2 camere in zona centrala, mobilat si utilat complet, la etajul 3, cu o suprafata de 50 mp, se accepta animale de companie, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii din apartament
Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis
azi 13:57
De vanzare in Mosnita Noua, duplex cu P+Etaj+Pod, 110 mp utili, 300 mp teren, cu acoperis din tigla, placa de beton peste etaj cu spatiu de depozitare in pod, 3 dormitoare, dressing, bucatarie inchisa, camera tehnica, terasa spatioasa acoperita, acces auto in curte, imprejmuire cu gard de beton, 175.000 ...
1591 EUR/m2 | 110 m2
Mosnita Noua, Timis
azi 13:57
Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, aproape de Piata verde si de mijloace de transport. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc izolat termic; Model decomandat, cu un balcon inchis la bucatarie, vedere pe o singura parte (in fata), loc de depozitare (debara), geam la baie; Detalii ...
1797 EUR/m2 | 64 m2
ARADULUI, Timisoara, Timis
azi 13:57
Vand casa 5 camere in Buzias strada Principala,teren 2000mp,racordata la utilitati.
920 EUR/m2 | 100 m2
Buzias, Timis
azi 13:57
De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...
1909 EUR/m2 | 55 m2
Calea Urseni, Timisoara, Timis
azi 13:57
Va prezentam spre inchiriere un apartament cu o camera situat in zona Spitalului Judetean,la parter,cu o suprafata de 38mp. In apropierea acestuia se gasesesc mijloacelor de transport in comun,mai multe magazine,farmacii,banci,ATM-uri,parcuri,terase,restaurante,iar pana la facultati aveti de parcurs ...
38 m2
Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis
azi 13:57
Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075
1833 EUR/m2 | 48 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 13:57
De vanzare, casa individuala pe parter in Urseni, cu teren de 710 mp, 4 camere, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa inchisa, placa de beton si spatiu de depozitare in pod, acoperis din tigla, panouri solare, curte amenajata cu pavaj, gazon, sistem de irigatie automatizat, mobilata si utilata ...
1790 EUR/m2 | 100 m2
Mosnita Noua, Timis
azi 13:57
Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075
1858 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Giroc, Timis
azi 13:57
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui; Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 din 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - decomandat - model cu vedere pe o singura parte, in fata - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet ...
1700 EUR/m2 | 50 m2
Soarelui, Timisoara, Timis
azi 13:57
De vanzare, in bloc nou, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,3 mp utili, 2 balcoane, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 90.600 Euro, negociabil. 0755793075
1812 EUR/m2 | 50 m2
Girocului, Giroc, Timis
azi 13:57
La etajul 1, apartament cu 3 camere in bloc nou, aproape de magazine, predare la cheie cu dotari si finisaje gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare ...
1848 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Giroc, Timis
azi 13:57