Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala Sat Curtea 200mp utili 1500mp teren Comision 0
2
2

Casă individuală de vânzare în Curtea, fără comision pentru cumpărător. Imobilul are o suprafață utilă de 200 mp și este amplasat pe un teren generos de 1.500 mp, cu acces direct din drum asfaltat. Proprietatea dispune de utilități precum apă curentă și canalizare. Casa este compartimentată în 3 camere, ...

175 EUR/m2 | 200 m2

est, Faget, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Spitalul Judetean
3
8

De inchiriat apartament 1 camera in zona Spitalul Judetean

Inchiriere apartament o camera situat in zona Spitalului Judetean, foarte aproape de Mc Donalds si Stadion. Apartamentul are o suprafata de 25 mp si este situat la etajul 3.

25 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 cameră de vanzare Timișoara – Vivalia Grand, terasa
11
1

De vânzare apartament cu 1 cameră contemporan, cu terasă privată și venit activ – Vivalia Grand, Take Ionescu, Timișoara Preț: 125.000 € (negociabil) (opțional: loc de parcare suprateran disponibil pentru achiziție) Acest apartament cu o cameră, situat în ansamblul rezidențial Vivalia Grand, în zona ...

3238 EUR/m2 | 39 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Langa Magazine si mijloace de transport
10

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului (Unitatea Militara), in spatele Hotelului IQ. 47 mp utili + terasa 8 mp. Finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Lipovei 2 camere
6
8

Apartament Lipovei 2 camere

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 53 mp, etaj 3. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!!

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

2 camere etaj 2- Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20
1

2 camere etaj 2- Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de Facultatea de Agronomie, intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 openspace etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu la geamuri respectiv la ușile ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
apartament cu 2 camere zona Modern
5

apartament cu 2 camere zona Modern

Inchiriez apartament cu 2 camere, decomandate la etajul 2 4 in zona linistita Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie. Apartamentul are si balcon. Suprafata utila fiinde de 40mp

40 m2

Modern, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Odobescu
4
21

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Odobescu

Dam inspre inchiriere in apartament care are 2 camere, semidecomandat, zona buna. Situat in zona Odobescu, zona linistita, aproape de parcuri, tramvaie, magazine, centru. Se da in chiriere complet mobilat si utilat, gata pentru a te muta. Dispune de o suprafata utila de 45mp si se situeaza la etajul ...

45 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Apartament  4 camere  zona Dorobantilor cu scara interioara
13
1

Apartament 4 camere zona Dorobantilor cu scara interioara

In zona Dorobantilor se vinde apartament cu 4 camere construit pe 2 niveluri , cu o suprafata utila de 100 mp, renovat complet , amenajat , instalatii noi, centrala noua, 3 bai , parchet din lemn , gresie si faianta, usi si ferestre noi izolatie termica, un balcon inchis si o loggie, plus boxa de ...

1160 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere in zona Elisabetin
5

Apartament 2 camere in zona Elisabetin

Oferim apartament cu 2 camere in zona Elisabetin langa piata Crucii, 52 m2, la etajul 2 zona linistita. Este complet mobilat si utilat, decomandat, foarte spatios.

Elisabetin, Timisoara, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan, Sacalaz - Sosea, curent electric la parcela
1
2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Nord. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Nord, avand o suprafata de 1015 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 14 ml la sosea. Caracteristici teren: POT 30%, CUT 1.20%, regim de inaltime ...

1,015 m2

Sacalaz, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
5

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Girocului
5
1

Apartament cu o camera in zona Girocului

Va prezentam un apartament cu o camera situat la etajul 3 cu o suprafata de 29 mp. Se vinde conform pozelor. Va rog pentru mai multe detalii sa ma sunati

29 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
5

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament doua camere - Zona  Gheorghe Lazar
4

Apartament doua camere - Zona Gheorghe Lazar

partament cu doua camere, disponibil pentru inchiriere, se afla la etajul 4. Mijloace de transport in comun: 5 minute Apartamentul este situat in bloc nou si totul este nou mobilat si uitlat Suprafata utila a apartamentului este: 55 mp si are un balcon deschis. Compartimentare:- Hol intrare - Baie cu ...

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean
3
4

Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, centrala proprie la etajul 4, o suprafata utila de 35 mp. Centrala proprie

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15887) Giroc (2095) Dumbravita (1290) Mosnita Noua (1184) Sacalaz (514) Lugoj (411) Sanandrei (329) Mosnita Veche (326) Ghiroda (255) Giarmata (237) Sag (226) Chisoda (203) Urseni (157) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (130) Remetea Mare (122) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (82) Sannicolau Mare (69) Becicherecu Mic (67) Covaci (67) Buzias (55) Recas (55) Jimbolia (48) Parta (48) Pischia (45) Dudestii Noi (42) Peciu Nou (38) Jebel (35) Ianova (33) Fardea (32) Faget (29) Deta (28) Sacosu Turcesc (28) Ortisoara (23) Cenad (22) Albina (21) Dragsina (21) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (19) Padureni (19) Satchinez (19) Carani (18) Herneacova (18) Varias (17) Cebza (16) Hitias (16) Padureni (Jebel) (16) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Dinias (11) Izvin (11) Bazos (10) Cenei (10) Cornesti (10) Gataia (10) Gottlob (10) Nadrag (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Tomnatic (10) Voiteg (10) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Pesac (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Giulvaz (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Sacosu Mare (7) Silagiu (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Sanpetru Mare (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)