Imobiliare Dumbravita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Dumbravita Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
teren chirie 1700 mp Dumbravita
1
1

teren chirie 1700 mp Dumbravita

Inchiriez teren 1700 mp spatii servicii pentru diverse activitati (spatiu depozitare-zona unitati industriale si depozitare), acces tir, toate utilitatile(apa, gaz, curent, canal), 1 euro mp, contract pe perioada lunga durata, dumbravita,langa benzinaria socar, tel.0745230405

1,700 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa P+ E -  130 mp - Zona Selgros
17

Casa P+ E - 130 mp - Zona Selgros

NEO Imobiliare Oferim spre inchiriere o casa insiruita, situată în zona Selgros, ideală pentru un cuplu sau o familie care isi doresc un spatiu generos si conforutul de a locui la casa. Casa este structurata pe doua nivele, beneficiaza de o suprafață utilă generoasă de aproximativ 130 mp, si o o ...

130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa P+E, 85 mp, 169 mp teren, mobilată si utilată
18
9

Casa P+E, 85 mp, 169 mp teren, mobilată si utilată

De vanzare casa P+E cu suprafata utilia 85 mp, iar curte 169mp, respevtiv 382. Casa face parte dintr un ansamblu de case insiruite (4 in total) Casele sunt situate in Giarmata, pozitionate la asflat, se vand mobilate si sunt racordate la Gaz, Apa, Curent. Incalzirea este cu centrala proprie Placa de ...

1471 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa individuala cu 3 camere si garaj | Dumbravita
11

Casa individuala cu 3 camere si garaj | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare o casa individuala deosebita, situata într-o zona linistita din Dumbravita, in apropiere de Padurea Verde, ideala pentru o familie în cautarea confortului și intimitatii. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 137mp incluzand garajul de 23mp precum ...

2007 EUR/m2 | 137 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala de vanzare, 250 mp, intrare in Dumbravita - V2992
20
12

ID intern: V2992 FOXFORT Imobiliare va propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime P+1E, situata in zona - Decathlon, Mega Image, Profi, localitatea Dumbravita, avand un numar de 7 camere, cu o suprafata utila de 250 mp si teren 614 mp. Casa a fost construita in anul 2009, structura ...

1400 EUR/m2 | 250 m2

Dumbravita, Timis

Apartament premium 2 camere si terasa de 24 mp, mobilat complet in Dumbravita
8
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in Dumbravita, zona Nord-Vest. Descopera eleganta si confortul intr-un apartament premium, situat in una din cele mai cautate zone din Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, zona Nord-Vest, ...

2772 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere + loc de parcare - Dumbravita
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2009, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2543 EUR/m2 | 49 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 3 camere, terasa 42 mp in Dumbravita
7

Apartament cu 3 camere, terasa 42 mp in Dumbravita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita, zona Sud. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, in cea mai cautata zona, cu acces facil catre toate punctele de interes. Se afla la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + ...

2890 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Dumbravita casa individuala 115000 euro
17
3

Dumbravita casa individuala 115000 euro

COMISION 0!!!! Vand casa individuala la ROSU, in Dumbravita, str T Vladimirescu in vatra veche a satului, la 5 min de Primarie. SU: 100 mp impartiti astfel: Parter: living cu bucatarie open space (se poate delimita), baie, terasa acoperita; Mansarda: 2 dormitoare, baie, balcon. Casa se vinde la ROSU. ...

1150 EUR/m2 | 100 m2

Dumbravita, Timis

vand casa la padure Dumbravita 100000
3
12

vand casa la padure Dumbravita 100000

Proiect unic in vila situata langa linistea padurii , in duplex, dormitor la parter, spatiu tehnic, dormitoare cu bai proprii si terase, finisaje de lux, panouri solare, posibilitate piscina, 100000 la rosu sau 200000 la cheie

769 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex Despartit Total | 4 Cam | Dotari Premium-Semineu | Comision 0
20
2

Duplex fara pereti comuni | 4 Camere | Dotari Premium | Semineu | Str. Literaturii | Comision 0 ✨ O casa tip duplex care se diferentiaza clar de majoritatea ofertelor de pe piata prin structura complet independenta, fara pereti comuni, o compartimentare eficienta si un nivel ridicat de confort. Proprietatea ...

1875 EUR/m2 | 136 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
903mp, Dumbravita-Mures, 125E mp
7

903mp, Dumbravita-Mures, 125E mp

IMODIVERS vinde: Teren generos de 903mp, situat in Dumbravita, Cu deschiderea la o strada secundara! Cu bucla de intoarcere! Intre strazile Mures si Blaise Pascal. Pretabil duplex sau casa individuala, POT 35%, CUT 1,05, P+1E+M. La doar 125E mp !!

903 m2

Dumbravita, Timis

La sosea, 1000mp, Dumbravita, 230.000E
1

La sosea, 1000mp, Dumbravita, 230.000E

IMODIVERS--Teren mixt, 1000mp, fs 19m, Dumbravita-strada principala, 230.000E

1,000 m2

Dumbravita, Timis

630mp, Dumbravita-Creanga, 85.000E
1
1

630mp, Dumbravita-Creanga, 85.000E

IMODIVERS--630mp, fs 17m, Dumbravita-Simfoniei, 85.000E

630 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa individuala Termo-Pasiva | Dumbravita | Parcul Central
9

Casa individuala Termo-Pasiva | Dumbravita | Parcul Central

District Real Estate va propune spre vanzare o casa individuala TERMO-PASIVA situata in Dumbravita, zona Parcului Central. Casa asigura un confort premium, eficienta energetica maxima si tehnologie de ultima generatie. Proprietatea are o suprafata utila de 150 mp + terasa 25 mp si este amplasata pe ...

2800 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

vand vila dumbravita padure
14
3

vand vila dumbravita padure

Vand vila moderna Dumbravita aproape de padure strada asfaltata ,toate utilitatile,zona linistita.Casa pe colt cu 2 fronturi stradale ,teren 290 mp Suprafata utila a vilei 112 mp Compartimentare hol,living,bucatarie open space ,baie etaj 2 dormitoare din care unul cu dresing,plus un hol-birou,balcon,baie,balcon ...

2499 EUR/m2 | 112 m2

Dumbravita, Timis

Apartament la cheie de vanzare - Dumbravita
5
3

Apartament la cheie de vanzare - Dumbravita

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dumbravita,pe strada Ion Creanga,la etajul 1,suprafata de 60 mp,se vinde utilat si mobilat. Apartamentul se afla in apropiere de magazinul Profi,farmacie,salon,statie autobuz, diverse magazine,scoli,gradinite,etc. Dispune de bucatarie,living,balcon,hol,dormitor ...

Dumbravita, Dumbravita, Timis

Hala de depozitare de 200/400mp de inchiriat/vanzare in Dumbravita
6
1

Hala de depozitare situata in Dumbravita, in apropiere de centura, cu acces auto direct din drumul principal pentru autovehicule de pana la 7,5 tone si inaltime interioara de 3,5 metri. Dispune de 3 locuri de parcare Suprafata totala a cladirii este de 400 mp, impartita in doua parti de cate 200 mp, ...

200 m2

Dumbravita, Timis

Duplex. Dumbravita. Teren 405 mp.
15

Duplex. Dumbravita. Teren 405 mp.

Detalii RELEVANTE oferta : 1/2 duplex in zona Dumbravita, cu regim de inaltime Parter + Etaj, construit in 2024 . - suprafata construita de 190 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 405 mp, cu front stradal de 8,5 m. Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, acoperis ...

1709 EUR/m2 | 158 m2

Dumbravita, Timis

Pompe de caldura. Finisaje superioare. Zid despartitor dublu. Teren 402 mp.
15
1

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Dumbravita,cu regim de inaltime Parter. - suprafata utila de 94.42 mp plus terasa de 13 mp. - teren de 402 mp, cu front stradal de 8 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm , termoizolata exterior cu polistiren ...

2701 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Bloc nou. Dumbravita. Parcare inclusa
6

Bloc nou. Dumbravita. Parcare inclusa

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc nou izolat termic exterior - etaj 1 / 2 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, ...

2093 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Duplex Dumbravita. 4 Dormitoare. 3 Bai
16

Duplex Dumbravita. 4 Dormitoare. 3 Bai

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Dumbravita,cu regim de inaltime Parter + Etaj, cu finalizare in Mai 2025. - suprafata utila de 118 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 347 mp, cu front stradal de 20 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata ...

2238 EUR/m2 | 118 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Teren in Dumbravita. 600 mp. Utilitati la limita de proprietate
3
1

Teren intravilan in suprafata de 600 mp in Dumbravita. Front stradal de 9.57 m. La limita proprietatii este apa, gaz, curent si canal. Dispune de acces auto asfaltat, drumul fiind pietruit pe o portiune restransa. Pretul solicitat de proprietar este de 84.000 Euro (140 Euro/mp), negociabil.

600 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Gradina proprie. Vila cu 6 apartamente. La 5 minute de British School. Mobilat
8
2

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in vila noua cu 6 apartamente - izolat termic exterior - P / 1 + Acoperis, 3 apartamente pe nivel - Gradina Proprie de 40 mp - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica ...

2495 EUR/m2 | 51 m2