Hartă Listă
Filtre active: Timis Dumbravita Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex cu 5 camere in Dumbravita
8

Duplex cu 5 camere in Dumbravita

Estate Group va propune spre vanzare duplex cu 5 camere in Dumbravita! Casa dispune de o suprafata utila de 125mp, distribuita armonios, iar terenul aferent are nu mai putin de 435mp Pretul afisat este pentru casa la cheie, oferind cumparatorului posibilitatea de a-si alege finisajele interioare. Pozele ...

2240 EUR/m2 | 125 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa de lux, cu 7 camere, 4 bai, in Dumbravita
10

Casa de lux, cu 7 camere, 4 bai, in Dumbravita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa de lux, cu 7 camere, 4 bai, in Dumbravita. Aceasta proprietate ofera un design modern si finisaje premium, avand o suprafata utila de 340 m² si 705mp de teren. Livingul spatios, bucataria complet mobilata si utilata, si dormitoarele fiecare cu bai private ...

5000 EUR/m2 | 340 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Teren intravilan | Dumbravita
1
1

Teren intravilan | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan pentru constructii, situat in Dumbravita. Suprafata: 636 mp Front stradal: 18.7ml Sunt disponibile doua parcele. Pret: 92.220 euro. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul ...

636 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren Extravilan 30.000 mp, front 102 ml, zona Dunca
2

COMISION 0% Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Dumbravita, zona Centurii Timisoarei - Covaci FOXFORT propune Teren extravilan de 30.000 mp situat in Dumbravita, la doar 200 m de centura Timisoarei. Acest teren dispune de un front de 102 ml si ofera multiple optiuni pentru investitii sau ...

30,000 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplex cu 5 camere despartit prin camera tehnica in Dumbravita
8
1

Estate Group va propune spre vanzare duplex cu 5 camere despartit prin camera tehnica in Dumbravita! Casa dispune de o suprafata utila de 125mp, distribuita armonios, iar terenul aferent are nu mai putin de 310mp Compartimentare: * Parter: antreu, bucatarie, living, dormitor, 1 baie * Etaj 1: hol, ...

2240 EUR/m2 | 125 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex premium cu 5 camere -zid dublu- pozitie excelenta - Dumbravita
20
3

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa tip duplex, cu regim de inaltime Parter + Etaj, avand 5 camere, 2 bai si o terasa generoasa de 20 mp, situata in Dumbravita, in zona Cora / Ikea. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 113,3 mp si un teren de 270 mp, fiind construita in anul 2025 pe o ...

2061 EUR/m2 | 114 m2

Dumbravita, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
12

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere in vila etajul 2
10

2 camere in vila etajul 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere dumbravita etaj 2
14
2

2 camere dumbravita etaj 2

Vand 2 camere in vila situat la etajul 2, centrala proprie, clima,mobilat si utilat complet, 60 mp utili +terasa, situat la bulevard, mijloace de transport in comun, pozitie foarte buna, 99800 euro neg, Dumbravita aproape de primarie, tel.0745230405

1663 EUR/m2 | 60 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Dumbrăvița, CASĂ tip Duplex P+E în zona lac-pădure, 110 mp utili, 256 mp teren, preț 162000 euro
14
2

Vând casa tip duplex Parter+Etaj situata in Dumbravita, intr-o zona deosebita, aproape de Bulevardul. Ghioceilor, in proximitate lacul și pădurea. Sunt incluse în preț toate utilitatile: apa, canalizare, gaz, curent, centrală proprie, încălzire în pardoseală, geamuri tripan, gresie, faianță, parchet, ...

1473 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, casa tip duplex Parter+Etaj+Pod, suprafață utilă 110 mp, preț 240000 euro
20

Vând casă tip Duplex în Dumbrăvița, parte dintr-un ansamblu de duplex-uri înșiruite, Parter+Etaj+Pod, an constructie 2017, suprafața utila 110 mp, gradina are o suprafata de 150 mp. Casa este compusa din 4 camere, 2 băi, terasă. Este amenajată cu materiale de calitate și bun gust, compartimentată ...

2182 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

13
2

Vând casa tip duplex Parter+Etaj, situata in Dumbravita, in zona lac-pădure, aproape de Bulevardul Ghioceilor, cu toate utilitatile incluse: apa, canalizare, gaz, curent, centrala proprie, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, gresie, faianta, parchet, cu posibilitate de a alege finisajele. Este compusa ...

1473 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Duplex premium 4 camere, zona centrala - Dumbravita
5

Duplex premium 4 camere, zona centrala - Dumbravita

ID Intern: P2617 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex, cu 4 camere, 118 mp utili, 307 mp teren, anul constructiei 2025 , situat intr-o zona centrala din Dumbravita, cartier rezidential . -Nivel - P+1 -Suprafata teren - 307 mp -Front stradal - 12ml -Suprafata utila - 118mp -Terasa - ...

2458 EUR/m2 | 118 m2

Dumbravita, Timis

Apartament Nou 2 Camere | Parter-Petre Tutea Dumbravita
14
1

Apartament Nou 2 Camere | Parter-Petre Tutea Dumbravita

Disponibil acum spre inchiriere un Apartament Modern, complet mobilat si utilat, situat intr-un ansamblu nou din Zona de Nord al orasului Timisoara, intr-o zona linistita si bine conectata – la doar cateva minute de Parcul Terra. Detalii generale: Suprafata utila 57 mp + 4mp balcon, Compartimentare ...

57 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex,860mp, Aradului-Ferventia2-Dumbravita, 150.500E
1
46

Duplex,860mp, Aradului-Ferventia2-Dumbravita, 150.500E

IMODIVERS---860mp, fs 18m, Dumbravita-Creanga-Ferventia2, pretabil duplex, 150.500E

860 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Asfalt,Dumbravita, 735mp, 110.250E
1
31

Asfalt,Dumbravita, 735mp, 110.250E

IMODIVERS--SAD+Locuinta SAU Duplex, 735mp, fs 18m, Mures-Dumbravita, 110.250E

735 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Asfalt,920mp, Dumbravita, 100E mp
1
49

Asfalt,920mp, Dumbravita, 100E mp

IMODIVERS-- asfalt, 920mp, fs 20,5m, Dumbravita-Lac-limita cu Giarmata Vii, 4 utilitati, 100E mp. (sau 920mp, duplex, 103.000E)

920 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Fropin-Padure,1015mp, fs 20m, Dumbravita
1
25

Fropin-Padure,1015mp, fs 20m, Dumbravita

IMODIVERS-- 1015mp, fs 20m, Ferventia-Dumbravita-Padure, 304.500E mp

1,015 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
580mp,Dumbravita-vatra satului,145.000E
1
36

580mp,Dumbravita-vatra satului,145.000E

IMODIVERS- 580mp, fs 12,5 m,Dumbravita-Central-Lidl, 145.000E

580 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Lucian Blaga-907mp, Dumbravita, 160E mp
1
30

Lucian Blaga-907mp, Dumbravita, 160E mp

IMODIVERS-- Creanga-Simfoniei-Dumbravita, Urbanism duplex, 907mp, fs 18m,145.000E

907 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Comercial,1570mp,Dumbravita, 180E mp
1
2

Comercial,1570mp,Dumbravita, 180E mp

IMODIVERS--teren servicii, asfalt, Creanga-Dumbravita,1570mp, 2fs, 282.600E

1,570 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița
11
1

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc nou din Dumbrăvița, care îmbină eleganța cu funcționalitatea. Cu o suprafață utilă generoasă și o compartimentare inteligentă, locuința este ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu modern, ...

2204 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex 5 camere,constructie 2024-complet finisat -Dumbravita
20

De vanzare duplex nou,finalizat in 2024,situat intr-o zona buna si linistita,cu acces facil catre punctele de interes ale orasului.Constructia este despartita prin spatiu tehnic,oferind un plus de intimitate si izolare fonica fata de cealalta unitate. Proprietatatea este gata de mutare,cu finisaje moderne,materiale ...

2416 EUR/m2 | 149 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare
8
1

Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare

Duplex despartit prin garaj in Dumbravita in suparafat utila de 150 mp amplasat pe un teren de 392 mp. La parter avem living, bucatarie, baie, terasa si garaj, iar la etaj 3 dormitoare si 2 bai. Se poate preda la cheie la pretul de 285.000 Eur Neg Pret la alb 270.000 Eur Neg Tel 0725680996

1800 EUR/m2 | 150 m2