Imobiliare Dumbravita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Dumbravita Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Jumatate de duplex cu 4 camere de vanzare, Dumbravita Timis
12

Jumatate de duplex cu 4 camere de vanzare, Dumbravita Timis

Apostu Estate va propune spre vanzare un duplex modern, situat la intrare in Dumbravita, intr-o zona linistita si usor accesibila, ideala pentru familii sau cupluri care isi doresc confort si proximitate fata de oras. Cu o suprafata utila de 133 mp si amplasat pe un teren de 306 mp, acest imobil ofera ...

2143 EUR/m2 | 133 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Vila pe parter în Dumbravita
9
1

Vila pe parter în Dumbravita

Duplexul este un proiect deosebit pe parter compartimentată astfel:living cu bucătărie open space și loc de luat masa,spațiu tehnic,1 dormitor cu baie proprie,al doilea dormitor cu dressing,1 baie cu duș,hol de intrare,terasa.Se vinde mobilat si utilat.

3200 EUR/m2 | 75 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa individuala cu 6 camere si piscina, zona Dumbravita
18
8

Casa individuala cu 6 camere si piscina, zona Dumbravita

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Mansarda, situata in Dumbravita, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 177 mp si teren 394 mp. Anul constructiei este 2015, structura ...

1751 EUR/m2 | 177 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Arhitectura Moderna - Eleganta Pe un Singur Nivel - Luxury
20

Arhitectura Moderna - Eleganta Pe un Singur Nivel - Luxury

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare o casa cu un stil minimalist, la doar 5 minute de Primăria Dumbrăvița, pe o stradă liniștită și bine poziționată. Casa este construita pe un sigur nivel, beneficiaza de 760 mp teren si imbina designul contemporan cu funcționalitatea și confortul absolut. Are o suprafață ...

3250 EUR/m2 | 200 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere in Dumbravita
14
1

Apartament cu 2 camere in Dumbravita

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere in Dumbravita. Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: • Antreu spațios • Dormitor luminos • Bucătărie open- space • Living • Baie cu finisaje moderne • balcon Apartamentul este dotat cu centrala ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere despartit prin camera tehnica in Dumbravita
8
1

Estate Group va propune spre vanzare duplex cu 5 camere despartit prin camera tehnica in Dumbravita! Casa dispune de o suprafata utila de 125mp, distribuita armonios, iar terenul aferent are nu mai putin de 310mp Compartimentare: * Parter: antreu, bucatarie, living, dormitor, 1 baie * Etaj 1: hol, ...

2240 EUR/m2 | 125 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex premium cu 5 camere -zid dublu- pozitie excelenta - Dumbravita
20
3

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa tip duplex, cu regim de inaltime Parter + Etaj, avand 5 camere, 2 bai si o terasa generoasa de 20 mp, situata in Dumbravita, in zona Cora / Ikea. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 113,3 mp si un teren de 270 mp, fiind construita in anul 2025 pe o ...

2061 EUR/m2 | 114 m2

Dumbravita, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
12

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere in vila etajul 2
10

2 camere in vila etajul 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere dumbravita etaj 2
14
2

2 camere dumbravita etaj 2

Vand 2 camere in vila situat la etajul 2, centrala proprie, clima,mobilat si utilat complet, 60 mp utili +terasa, situat la bulevard, mijloace de transport in comun, pozitie foarte buna, 99800 euro neg, Dumbravita aproape de primarie, tel.0745230405

1663 EUR/m2 | 60 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, casa tip duplex Parter+Etaj+Pod, suprafață utilă 110 mp, preț 240000 euro
20

Vând casă tip Duplex în Dumbrăvița, parte dintr-un ansamblu de duplex-uri înșiruite, Parter+Etaj+Pod, an constructie 2017, suprafața utila 110 mp, gradina are o suprafata de 150 mp. Casa este compusa din 4 camere, 2 băi, terasă. Este amenajată cu materiale de calitate și bun gust, compartimentată ...

2182 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, CASĂ tip Duplex P+E în zona lac-pădure, 110 mp utili, 256 mp teren, preț 162000 euro
13
2

Vând casa tip duplex Parter+Etaj, situata in Dumbravita, in zona lac-pădure, aproape de Bulevardul Ghioceilor, cu toate utilitatile incluse: apa, canalizare, gaz, curent, centrala proprie, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, gresie, faianta, parchet, cu posibilitate de a alege finisajele. Este compusa ...

1473 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Duplex premium 4 camere, zona centrala - Dumbravita
5

Duplex premium 4 camere, zona centrala - Dumbravita

ID Intern: P2617 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex, cu 4 camere, 118 mp utili, 307 mp teren, anul constructiei 2025 , situat intr-o zona centrala din Dumbravita, cartier rezidential . -Nivel - P+1 -Suprafata teren - 307 mp -Front stradal - 12ml -Suprafata utila - 118mp -Terasa - ...

2458 EUR/m2 | 118 m2

Dumbravita, Timis

Apartament Nou 2 Camere | Parter-Petre Tutea Dumbravita
14
1

Apartament Nou 2 Camere | Parter-Petre Tutea Dumbravita

Disponibil acum spre inchiriere un Apartament Modern, complet mobilat si utilat, situat intr-un ansamblu nou din Zona de Nord al orasului Timisoara, intr-o zona linistita si bine conectata – la doar cateva minute de Parcul Terra. Detalii generale: Suprafata utila 57 mp + 4mp balcon, Compartimentare ...

57 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex,860mp, Aradului-Ferventia2-Dumbravita, 150.500E
1
46

Duplex,860mp, Aradului-Ferventia2-Dumbravita, 150.500E

IMODIVERS---860mp, fs 18m, Dumbravita-Creanga-Ferventia2, pretabil duplex, 150.500E

860 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Asfalt,920mp, Dumbravita, 100E mp
1
49

Asfalt,920mp, Dumbravita, 100E mp

IMODIVERS-- asfalt, 920mp, fs 20,5m, Dumbravita-Lac-limita cu Giarmata Vii, 4 utilitati, 100E mp. (sau 920mp, duplex, 103.000E)

920 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Fropin-Padure,1015mp, fs 20m, Dumbravita
1
25

Fropin-Padure,1015mp, fs 20m, Dumbravita

IMODIVERS-- 1015mp, fs 20m, Ferventia-Dumbravita-Padure, 304.500E mp

1,015 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
580mp,Dumbravita-vatra satului,145.000E
1
36

580mp,Dumbravita-vatra satului,145.000E

IMODIVERS- 580mp, fs 12,5 m,Dumbravita-Central-Lidl, 145.000E

580 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Lucian Blaga-907mp, Dumbravita, 160E mp
1
30

Lucian Blaga-907mp, Dumbravita, 160E mp

IMODIVERS-- Creanga-Simfoniei-Dumbravita, Urbanism duplex, 907mp, fs 18m,145.000E

907 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița
11
1

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc nou din Dumbrăvița, care îmbină eleganța cu funcționalitatea. Cu o suprafață utilă generoasă și o compartimentare inteligentă, locuința este ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu modern, ...

2204 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex 5 camere,constructie 2024-complet finisat -Dumbravita
20

De vanzare duplex nou,finalizat in 2024,situat intr-o zona buna si linistita,cu acces facil catre punctele de interes ale orasului.Constructia este despartita prin spatiu tehnic,oferind un plus de intimitate si izolare fonica fata de cealalta unitate. Proprietatatea este gata de mutare,cu finisaje moderne,materiale ...

2416 EUR/m2 | 149 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare
8
1

Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare

Duplex despartit prin garaj in Dumbravita in suparafat utila de 150 mp amplasat pe un teren de 392 mp. La parter avem living, bucatarie, baie, terasa si garaj, iar la etaj 3 dormitoare si 2 bai. Se poate preda la cheie la pretul de 285.000 Eur Neg Pret la alb 270.000 Eur Neg Tel 0725680996

1800 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cochet cu curte și terasă în Dumbrăvița – gata să te simți acasă!
8
4

Te invit să descoperi un apartament care îmbină perfect confortul, liniștea și spațiul verde – situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, ideal pentru cei care vor să respire aer curat și să se bucure de momente frumoase acasă. 3 camere – compartimentare practică și luminoasă Curte proprie – perfectă ...

2459 EUR/m2 | 61 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament lux, 2 camere, 56 mp, etaj 1, Dumbrăvița
7

Apartament lux, 2 camere, 56 mp, etaj 1, Dumbrăvița

Se oferă spre închiriere apartament premium cu 2 camere, situat în Dumbrăvița, într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, ideal pentru un stil de viață modern și confortabil. Locuința este amplasată la etajul 1 și are o suprafață utilă de 55,6 mp, completată de un balcon generos, perfect pentru relaxare. ...

56 m2