Imobiliare Dumbravita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Dumbravita Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren intravilan 1.000 mp | Dumbravita
1

Teren intravilan 1.000 mp | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan pentru constructii, situat in Dumbravita. Suprafata : 1.000mp Front stradal: 20 m Regim de inaltime: S+P+1E+M/Er Pret: 309.900 Euro. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ...

1,000 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Dumbravita, Casa Individuala, Teren 700 MP
20

Dumbravita, Casa Individuala, Teren 700 MP

Va propunem spre vanzare casa individuala in stil neo-clasic, in regim de inaltime P+1E+M, in Dumbravita- Bld. Ion Creanga, cu suprafata utila de 162 mp si teren de 700 mp. Compartimentare: - Parter: living cu iesire pe terasa, bucatarie inchisa, baie, camera tehnica, terasa acoperita - Etaj: hol, 3 ...

2272 EUR/m2 | 162 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa modernă 5 camere, 3 bai, garaj, Dumbrăvița
20

Casa modernă 5 camere, 3 bai, garaj, Dumbrăvița

Casă modernă cu 5 camere, garaj și terase generoase – Dumbrăvița Vă propunem spre vânzare o casă individala spațioasă și bine compartimentată, situată în Dumbrăvița, într-o zonă foarte bine dezvoltată, cu acces facil către punctele de interes. Acces auto atat in garaj cat si in curte. Imobilul dispune ...

2292 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere despartit prin camera tehnica in Dumbravita
8
1

Estate Group va propune spre vanzare duplex cu 5 camere despartit prin camera tehnica in Dumbravita! Casa dispune de o suprafata utila de 125mp, distribuita armonios, iar terenul aferent are nu mai putin de 310mp Compartimentare: * Parter: antreu, bucatarie, living, dormitor, 1 baie * Etaj 1: hol, ...

2240 EUR/m2 | 125 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița
11
1

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc nou din Dumbrăvița, care îmbină eleganța cu funcționalitatea. Cu o suprafață utilă generoasă și o compartimentare inteligentă, locuința este ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu modern, ...

2204 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex 5 camere,constructie 2024-complet finisat -Dumbravita
20

De vanzare duplex nou,finalizat in 2024,situat intr-o zona buna si linistita,cu acces facil catre punctele de interes ale orasului.Constructia este despartita prin spatiu tehnic,oferind un plus de intimitate si izolare fonica fata de cealalta unitate. Proprietatatea este gata de mutare,cu finisaje moderne,materiale ...

2416 EUR/m2 | 149 m2

Dumbravita, Timis

TEREN  DUMBRAVITA 785 MP
3

TEREN DUMBRAVITA 785 MP

TERENUL ARE DOUA FRONTURI STRADALE 20 / 39 M . TOATE UTILITATILE (CURENT,APA,GAZ,CANAL ) SUNT IN FATA PARCELEI . DRUMURILE SUNT PIETRUITE. IN APROPIERE ESTE GRADINITA.

785 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare
8
1

Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare

Duplex despartit prin garaj in Dumbravita in suparafat utila de 150 mp amplasat pe un teren de 392 mp. La parter avem living, bucatarie, baie, terasa si garaj, iar la etaj 3 dormitoare si 2 bai. Pret la alb 274.000 Eur Neg Tel

1827 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cochet cu curte și terasă în Dumbrăvița – gata să te simți acasă!
8
4

Te invit să descoperi un apartament care îmbină perfect confortul, liniștea și spațiul verde – situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, ideal pentru cei care vor să respire aer curat și să se bucure de momente frumoase acasă. 3 camere – compartimentare practică și luminoasă Curte proprie – perfectă ...

2459 EUR/m2 | 61 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament lux, 2 camere, 56 mp, etaj 1, Dumbrăvița
7

Apartament lux, 2 camere, 56 mp, etaj 1, Dumbrăvița

Se oferă spre închiriere apartament premium cu 2 camere, situat în Dumbrăvița, într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, ideal pentru un stil de viață modern și confortabil. Locuința este amplasată la etajul 1 și are o suprafață utilă de 55,6 mp, completată de un balcon generos, perfect pentru relaxare. ...

56 m2

Dumbravita, Timis

Vilă modernă 440 mp, piscină, 9 camere, perfectă pentru entertaining- Dumbrăvița
6
2

Vila ideală pentru reședință sau pensiune – Dumbrăvița, zonă exclusivistă Eleganță, spațiu și funcționalitate – toate într-o proprietate impresionantă situată în Dumbrăvița, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara. 440 mp utili | Teren 750 mp | D+P+M Compusă din 9 camere și 7 ...

1134 EUR/m2 | 440 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere parter, curte proprie-Dumbravita
19

Apartament 2 camere parter, curte proprie-Dumbravita

Apartament luminos cu două camere situat într-un bloc nou construit în 2017,situat în Dumbrăvița în apropiere de Decathlon într-o zonă liniștită. -suprafața utilă -46 mp - curte 30 mp -compartimentare- living open space cu bucătăria și ieșire pe terasă, dormitor, baie cu geam. Apartamentul beneficiază ...

2867 EUR/m2 | 46 m2

Dumbravita, Timis

Vand teren Lac Dumbravita jud. Timis
1
1

Vand teren Lac Dumbravita jud. Timis

Vand teren intravilan in suprafata de 4069 mp. situat pe malul lacului de acumulare Dumbravita. Pret:120 euro mp

Dumbravita, Timis

inchiriez birou Dumbravita-Kaufand
14
1

inchiriez birou Dumbravita-Kaufand

Inchiriez birou langa Kaufland,etajul 1 singuri pe nivel.2 camere ,chicineta si baie.Suprafata 50 mp ,Cladire de birouri au SAD.Cheltuieli mici.Chirie 250 euro+250 euro garantie +comision 60%

50 m2

Dumbravita, Timis

Vila Dumbravita, Selgros, P+E, 6 camere, 614mp teren, 2 centrale gaz, mobilata   nemobilata
20
5

Vila Dumbravita, Selgros, P+E, 6 camere, 614mp teren, 2 centrale gaz, mobilata nemobilata

Vila de vanzare in Dumbravita, judetul Timis, aproape de Selgros, constructie realizata in anul 2009, din caramida, cu Parter si Etaj. Suprafata totala a terenului este de 614 mp, cu un front stradal de 20 m si suprafata utila desfasurata a casei din certificatul energetic este de 252 mp, amprenta ...

1389 EUR/m2 | 252 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament modern 2 camere, Dumbravita- langa Kaufland- 600 euro
20
1

NEO Imobiliare Inchiriaza apartament modern în Dumbravita, zona Kaufland, foarte aproape de intrarea dinspre Calea Lipovei - etajul 1. Imobilul este recent renovat, mobilat si utilat complet si eficient energetic. Imobilul este compus din: 2 camere, respectiv 1 dormitor cu pat matrimonial, hol, o ...

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa insiruita cu 3 camere in Dumbravita
18
1

Casa insiruita cu 3 camere in Dumbravita

Estate Group va propune spre vanzare casa insiruita cu 3 camere in Dumbravita! Casa dispune de o suprafata utila de 94 mp, distribuita armonios, iar terenul aferent are nu mai putin de 250 mp Compartimentare *Parter: antreu, living, bucatarie inchisa, baie cu cabina de dus, terasa *Etaj: 2 dormitoare, ...

2128 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere tip individual in Dumbravita
10

Duplex cu 4 camere tip individual in Dumbravita

Estate Group va propune spre vanzare duplex cu 4 camere in Dumbravita! Casa dispune de o suprafata utila de 110mp, distribuita armonios, iar terenul aferent are nu mai putin de 220mp Compartimentare *Parter: hol, living + bucatarie open space(cu posibilitate de inchidere) , baie, camera tehnica, terasa *Etaj: ...

2091 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Comision 0 - zona Kaufland - Apt. cu 4 camere pe 2 niveluri - CT/AC
17

IM Imobiliare ofera spre vanzare apartament cu 4 camere localizat in cladire de aparatamente, in zona Kaulfand, Dumbravita. Imobilul e localizat pe o strada retrasa, linistita, in apropiere de principalele puncte de interes din zona: Kaufland, Mega Image. Apartamentul este dispus pe 2 niveluri (vezi ...

1724 EUR/m2 | 98 m2

Dumbravita, Timis

inchiriez spatiu comercial Dumbravita
1
1

inchiriez spatiu comercial Dumbravita

Cel mai tare SPOT din Dumbravita Avantaje mari: Acces direct din stradă, vizibilitate, Front generos, vizibilitate PERFECTĂ Locație PREMIUM teren 1000 mp SUPER LOCAȚIE cu trafic intens! Teren 1000 mp, poziție PREMIUM Acces direct din stradă + vizibilitate excelentă Spațiu intre 40-350 ...

350 m2

Dumbravita, Timis

URGENT teren intravilan in Dumbravita, la 3 minute de Primarie (zona Mures- Ion Creanga)
1
26

IDEAL INVESTITIE! Vand teren intravilan 640 mp , zona agrement. Zona urbanizata (constructii de case imprejur, singura parcela neconstruita), La doar 3 minute de primarie.10% SI 0,3 POT SI CUT. Toate utilitatile, asfalt.

640 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex  -169 .000 euro negociabil
19
21

Duplex -169 .000 euro negociabil

Se vinde jumatate de duplex P+Mansarda la limita dintre Dumbravita si Giarmata vii, cu o suprafata utila de 140 mp, si un teren de 370 mp si un front stradal de 13.5 m. Dispunde de 2 dormitoare, un living foarte generos, bucatarie inchisa, baie, debara , se vinde partial mobilat. Pret : 169.000 euro ...

1207 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

682mp-de casa+ 5300mp-Sport,Agrement, Dumbravita
1
4

682mp-de casa+ 5300mp-Sport,Agrement, Dumbravita

IMODIVERS--682mp,fs 26m, la 125miiE+ 5300mp x30E mp, intravilan-zona de sport-agrement-verde,asfalt, Dumbravita-Simfoniei-Beregsaului.

5,300 m2

Dumbravita, Timis

pe Bulevard, 1290mp, colt, Servicii, Dumbravita, 220.000E
1
18

pe Bulevard, 1290mp, colt, Servicii, Dumbravita, 220.000E

IMODIVERS--1290mp, 2fs 31m 42m , comercial,4 utilitati, Dumbravita-B.Pascal, Certif urbanism Clinica medicala,170E mp

1,290 m2