Promovat
Dumbravita, Casa Individuala, Teren 700 MP
20

Dumbravita, Casa Individuala, Teren 700 MP

Va propunem spre vanzare casa individuala in stil neo-clasic, in regim de inaltime P+1E+M, in Dumbravita- Bld. Ion Creanga, cu suprafata utila de 162 mp si teren de 700 mp. Compartimentare: - Parter: living cu iesire pe terasa, bucatarie inchisa, baie, camera tehnica, terasa acoperita - Etaj: hol, 3 ...

2272 EUR/m2 | 162 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Vand vila în Dumbravita comision zero
20
6

Vand vila în Dumbravita comision zero

Casă de vânzare în Dumbrăvița comision 0% La 5 minute de Primărie, într-un cartier liniștit de case Imobexpress Land îți propune spre vânzare o casă tip duplex, poziționată pe colț, ideală pentru o familie care caută confort, intimitate și acces rapid către punctele importante din Dumbrăvița. ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
COMISION 0% Spatiu comercial 250 mp de inchiriat cu vad bun, zona Dumbravita
6
1

Spatiu comercial cu o incapere open space de inchiriat in Dumbravita. FOXFORT propune de inchiriat spatiu comercial in Dumbravita avand un numar de 1 incaperi, 3 bai. Suprafata utila 250 mp, deschiderea de 9 ml. Are structura din beton, este construit in anul 2023. Dotari: apometre, contor gaz, contor ...

250 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in Dumbravita
12

Apartament cu 3 camere in Dumbravita

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 3 camere in Dumbravita Situat in Dumbravita, la asfalt, aproape de profi, farmacii si statie de autobuz Apartamentul este situat la etajul 1 dispune de 65 mp utili Compartimentare: - antreu - bucătărie - living luminos - 2 dormitoare - baie -balcon Toate ...

2075 EUR/m2 | 65 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 camere Dupex  Dumbravita cu etaj
9
12

4 camere Dupex Dumbravita cu etaj

Vand Dupex cu 4 camere confort 1 spatios 105 mp utili plus 2 balcoane 2 bai la parter camera bucatarie baie hol si la etaj 3 dormitoare si o baie teren 400 mp bucataria amenajata incalzire cu Centrala pe gaz situat in Dumbravita aproape de Anabela pret 210000 euro

2625 EUR/m2 | 80 m2

ARADULUI, Dumbravita, Timis

Duplex Dumbravita
10

Duplex Dumbravita

Inchiriez duplex in Dumbravita langa Anabela cu etaj cu 4 camere bucatarie inchisa 2 bai 2 balcoane nemobilata toate utilitatile pret 450 euro luna

100 m2

Dumbravita, Timis

inchiriez garsoniera unui student la mecanica  cu posibilitate de facut practica  in-trun service au

inchiriez garsoniera unui student la mecanica cu posibilitate de facut practica in-trun service au

incriez garsonera unui student la mecaniva cu posibilitati de practica in service auto.

18 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex Modern 5 Camere – Dumbrăvița
7

Duplex Modern 5 Camere – Dumbrăvița

Duplex deosebit, situat într-o zonă foarte bună din Dumbrăvița, pe Strada Arhimede, ideal pentru o familie care își dorește confort, spațiu și un stil de viață modern. Detalii principale: Suprafață utilă: 140 mp Teren: 380 mp An construcție: 2020 Construcție solidă: beton + cărămidă (25 cm) + izolație ...

1717 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex modern | SAD | 5 camere | 130 mp utili | 249.900 EURO
13

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare 1/2 duplex modern SAD , situat intr-o zona linistita, pe un teren generos de 350 mp, cu front stradal de 20 ml. Locuinta are o suprafata utila de 130 mp, fiind dispusa pe doua niveluri si beneficiind de o compartimentare practica si spatioasa, ideala pentru ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Finisaje la alegere! Toate utilitatile! Asfalt!
7
2

Finisaje la alegere! Toate utilitatile! Asfalt!

Ești în căutarea unei case primitoare și eficiente, situată într-o zonă liniștită, în apropiere de natură? Această 1 2 duplex din Dumbrăvița, lângă liziera pădurii, poate fi exact ceea ce cauți! Posibilitatea de a alege finisajele dorite, este soluția perfectă pentru o locuință nouă și personalizată. Detalii ...

1933 EUR/m2 | 90 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casă individuală stil mediteranean   Dumbrăvița!
14
3

Casă individuală stil mediteranean Dumbrăvița!

Suprafață utilă: 150 mp+ garaj 24mp | Teren: 600 mp Preț: 395.000 (negociabil). La Alb. Preț: 415.000 (negociabil). La Cheie. Living + bucătărie open space (40 mp) 4 dormitoare (matrimonial cu baie proprie) Garaj 24 mp + terasă 22 mp Finisaje la alegere (parchet, gresie, faianță, uși, băi) Încălzire ...

2633 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Teren intravilan casa individuala 656mp | Dumbravita | Cora
1

Teren intravilan casa individuala 656mp | Dumbravita | Cora

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan in Dumbravita, in apropiere de parcul Terra, zona Cora. Certificat de urbanism disponibil! Suprafata: 656mp Front stradal: 17.5ml Adancime: 36.5ml Utilitati: Gaz, Curent, Canalizare, Apa, Drum pietruit (in curs de asfaltare). Pret: ...

656 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex modern Dumbrăvița   zona Cora, 120 mp utili, teren 300 mp!
8
19

Duplex modern Dumbrăvița zona Cora, 120 mp utili, teren 300 mp!

Vă prezentăm spre vânzare un 1 2 duplex situat într-o zonă foarte bună din Dumbrăvița zona Cora, ideal pentru o familie care își dorește un cămin spațios, bine compartimentat și aproape de oraș. Caracteristici imobil: Regim de înălțime: Parter + Etaj Suprafață utilă: 120 mp Suprafață teren: 300 ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Dumbravita, Timis

Teren Dumbrăvița intravilan de vânzare
4

Teren Dumbrăvița intravilan de vânzare

Vând teren intravilan in zona industrială - Dumbrăvița lângă sensul către Covaci ,4662mp front 50 m ,ideal investiție termen lung ,sau diverse activități ,Preț .49000euro.Tel.0742143679.

4,662 m2

Dumbravita, Timis

Casa Dumbrăvița vatra veche de vânzare
20

Casa Dumbrăvița vatra veche de vânzare

Vând casă de cărămidă în Dumbrăvița aproape de centru și primărie ,cu 3 camere ,2 bucătării ,baie ,centrala gaz ,amenajată parțial ,acces auto front 15 m ,teren 900 mp ,anexe în curte ,libera ocupabilă imediat ,Preț ,240000euro.Tel.0742143679.

2400 EUR/m2 | 100 m2

Dumbravita, Timis

Teren Intravilan Dumbrăvița de vânzare 1

Teren Intravilan Dumbrăvița de vânzare

Vând teren intravilan 700 mp front 18 m toate utilitățile în Dumbrăvița ,lângă bulevardul Ion Creangă ,zona nouă in plină dezvoltare ideal investiție sau construcție casă individuală,Preț ,120000euro.Tel 07 arata numarul.

700 m2

Dumbravita, Timis

Teren Intravilan industrial - sosea Dumbrăvița de vânzare 1

Teren Intravilan industrial - sosea Dumbrăvița de vânzare

Vând teren intravilan -industrial la sosea zona Dumbrăvița cu acces din principală ,suprafața 4500mp ,toate utilitățile acolo construcții lângă,ideal investiție sau construcții diverse ,Preț ,18900euro.Tel.07 arata numarul.

4,500 m2

Dumbravita, Timis

Duplex 2018 Dumbrăvița-Cora de vânzare
16
5

Duplex 2018 Dumbrăvița-Cora de vânzare

Vând duplex 2018 ,Dumbrăvița-Cora ,cu toate utilitățile + asfalt ,P+E ,suprafața utilă 130 mp ,teren total 380 mp, parterul format din living cu bucătărie separată care se poate închide ,baie ,camera tehnica și loc depozitare ,etajul cu 3 dormitoare și baie ,deosebit merită văzut ,strada retrasă ,p ...

1692 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar, Inchiriez Apartament PREMIUM 2 camere de închiriat   Dumbrăvița | NOU | Parcare inclusă
10
2

Proprietar, Inchiriez Apartament PREMIUM 2 camere de închiriat Dumbrăvița | NOU | Parcare inclusă

Cauți un apartament modern, spațios și complet echipat, într-o zonă liniștită, dar aproape de tot ce ai nevoie? Acesta NU este un apartament obișnuit este gândit pentru confort real, pe termen lung. De ce să-l alegi pe acesta și nu altul? - Bloc nou (2023) totul este nou, curat și bine întreținut - ...

60 m2

Dumbravita, Timis

Duplex. Dumbravita. Teren 405 mp.
15

Duplex. Dumbravita. Teren 405 mp.

Detalii RELEVANTE oferta : 1/2 duplex in zona Dumbravita, cu regim de inaltime Parter + Etaj, construit in 2024 . - suprafata construita de 190 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 405 mp, cu front stradal de 8,5 m. Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, acoperis ...

1709 EUR/m2 | 158 m2

Dumbravita, Timis

Pompe de caldura. Finisaje superioare. Zid despartitor dublu. Teren 402 mp.
15

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Dumbravita,cu regim de inaltime Parter. - suprafata utila de 94.42 mp plus terasa de 13 mp. - teren de 402 mp, cu front stradal de 8 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm , termoizolata exterior cu polistiren ...

2701 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Bloc nou. Dumbravita. Parcare inclusa
6
2

Bloc nou. Dumbravita. Parcare inclusa

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc nou izolat termic exterior - etaj 1 / 2 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, ...

1982 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Duplex Dumbravita. 4 Dormitoare. 3 Bai
16

Duplex Dumbravita. 4 Dormitoare. 3 Bai

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Dumbravita,cu regim de inaltime Parter + Etaj, cu finalizare in Mai 2025. - suprafata utila de 118 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 347 mp, cu front stradal de 20 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata ...

2137 EUR/m2 | 118 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Teren in Dumbravita. 600 mp. Utilitati la limita de proprietate
3
8

Teren intravilan in suprafata de 600 mp in Dumbravita. Front stradal de 9.57 m. La limita proprietatii este apa, gaz, curent si canal. Dispune de acces auto asfaltat, drumul fiind pietruit pe o portiune restransa. Pretul solicitat de proprietar este de 84.000 Euro (140 Euro/mp), negociabil.

600 m2