Imobiliare Dumbravita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Dumbravita Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez casa în Dumbravita
13
3

Inchiriez casa în Dumbravita

Închiriez casă în Dumbrăvița aflată în triplex, în mijloc cu trei dormitoare la etaj și două băi iar la parter bucătărie living birou baie și cameră tehnică. Preț 900 euro. Telefon 0733056373

120 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Proprietar, ofer spre inchiriere Spatiu cu S=295mp,format din Hala=245m.p.+ Depozit=50mp.Val=1750 Eu
7
5

Proprietar ofer spre inchiriere Spatiu comercial cu S = 295 mp format din hala =245m.p. si depozit =50m.p. Spatiul este amplasat in Dumbravita pe str.Petofi Sandor nr.79 A . Accesul cu auto se face usor, din sosea direct pe platforma si apoi in hala . Exista posibilitatea de parcare pentru 8 auto.Se ...

295 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex nou,5 camere Dumbravita(Cora)
20

Duplex nou,5 camere Dumbravita(Cora)

Apostu Estate va propune spre vanzare o jumatate de duplex,cu 5 camere in Dumbravita. Constructie noua 2025,pe structura P+1,se desfasoara pe o suprafata utila de 130 mp si o suprafata de teren de 315mp. Compartimentare: Parter: -hol acces. -baie cu cabina de dus. -dormitor/birou. -spatiu de depozitare. -living ...

2020 EUR/m2 | 125 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Teren casa individuala sau servicii cu toate utilitatile | Dumbravita
3
2

District Real Estate vă propune spre vânzare un teren pretabil pentru casă individuală situat în Dumbrăvița. Suprafața acestuia îi de 610mp și are două fronturi stradale: 20.43 mp și 30.02 mp. Dispune de toate utilitățile și drum recent asfaltat, terenul fiind la un minut de strada principală. Conform ...

610 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 camere in vila etajul 2
10

2 camere in vila etajul 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere dumbravita etaj 2
14
2

2 camere dumbravita etaj 2

Vand 2 camere in vila situat la etajul 2, centrala proprie, clima,mobilat si utilat complet, 60 mp utili +terasa, situat la bulevard, mijloace de transport in comun, pozitie foarte buna, 99800 euro neg, Dumbravita aproape de primarie, tel.0745230405

1663 EUR/m2 | 60 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, casa tip duplex Parter+Etaj+Pod, suprafață utilă 110 mp, preț 240000 euro
20

Vând casă tip Duplex în Dumbrăvița, parte dintr-un ansamblu de duplex-uri înșiruite, Parter+Etaj+Pod, an constructie 2017, suprafața utila 110 mp, gradina are o suprafata de 150 mp. Casa este compusa din 4 camere, 2 băi, terasă. Este amenajată cu materiale de calitate și bun gust, compartimentată ...

2182 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, CASĂ tip Duplex P+E în zona lac-pădure, 110 mp utili, 256 mp teren, preț 162000 euro
13
2

Vând casa tip duplex Parter+Etaj, situata in Dumbravita, in zona lac-pădure, aproape de Bulevardul Ghioceilor, cu toate utilitatile incluse: apa, canalizare, gaz, curent, centrala proprie, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, gresie, faianta, parchet, cu posibilitate de a alege finisajele. Este compusa ...

1473 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

vand urgent casa pe structura de lemn
7
1

vand urgent casa pe structura de lemn

casa cu 3 dormitoare,2 bai,bucatarie,livng,daining,camera tehnica,terasa.teren 653mp doua fronturi casa 170mp

1412 EUR/m2 | 170 m2

Dumbravita, Timis

Case Individuala De Vanzare
5
44

Case Individuala De Vanzare

"MARCO RESIDENCE 3"- COMPLEX DE CASE P +1E În buna tradi ie a respectului fa ă de solicitările clien ilor săi, grupul de firme SC. REMO CONSTRUCT SRL si SC M.G.R. COMPANY SRL din Timi oara demarează noul lor proiect imobiliar "MARCO RESIDENCE 3", un proiect conceput în spiritul fideliă ii noastre fa ...

2364 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Apartamente 4 camere in vila
5
4

Apartamente 4 camere in vila

2364 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Duplex premium 4 camere, zona centrala - Dumbravita
5

Duplex premium 4 camere, zona centrala - Dumbravita

ID Intern: P2617 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex, cu 4 camere, 118 mp utili, 307 mp teren, anul constructiei 2025 , situat intr-o zona centrala din Dumbravita, cartier rezidential . -Nivel - P+1 -Suprafata teren - 307 mp -Front stradal - 12ml -Suprafata utila - 118mp -Terasa - ...

2458 EUR/m2 | 118 m2

Dumbravita, Timis

Apartament Nou 2 Camere | Parter-Petre Tutea Dumbravita
14
1

Apartament Nou 2 Camere | Parter-Petre Tutea Dumbravita

Disponibil acum spre inchiriere un Apartament Modern, complet mobilat si utilat, situat intr-un ansamblu nou din Zona de Nord al orasului Timisoara, intr-o zona linistita si bine conectata – la doar cateva minute de Parcul Terra. Detalii generale: Suprafata utila 57 mp + 4mp balcon, Compartimentare ...

57 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex,860mp, Aradului-Ferventia2-Dumbravita, 150.500E
1
46

Duplex,860mp, Aradului-Ferventia2-Dumbravita, 150.500E

IMODIVERS---860mp, fs 18m, Dumbravita-Creanga-Ferventia2, pretabil duplex, 150.500E

860 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Asfalt,920mp, Dumbravita, 100E mp
1
49

Asfalt,920mp, Dumbravita, 100E mp

IMODIVERS-- asfalt, 920mp, fs 20,5m, Dumbravita-Lac-limita cu Giarmata Vii, 4 utilitati, 100E mp. (sau 920mp, duplex, 103.000E)

920 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Fropin-Padure,1015mp, fs 20m, Dumbravita
1
25

Fropin-Padure,1015mp, fs 20m, Dumbravita

IMODIVERS-- 1015mp, fs 20m, Ferventia-Dumbravita-Padure, 304.500E mp

1,015 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
580mp,Dumbravita-vatra satului,145.000E
1
36

580mp,Dumbravita-vatra satului,145.000E

IMODIVERS- 580mp, fs 12,5 m,Dumbravita-Central-Lidl, 145.000E

580 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Lucian Blaga-907mp, Dumbravita, 160E mp
1
30

Lucian Blaga-907mp, Dumbravita, 160E mp

IMODIVERS-- Creanga-Simfoniei-Dumbravita, Urbanism duplex, 907mp, fs 18m,145.000E

907 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița
11
1

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc nou din Dumbrăvița, care îmbină eleganța cu funcționalitatea. Cu o suprafață utilă generoasă și o compartimentare inteligentă, locuința este ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu modern, ...

2204 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Vând apartament 3 camere, 2 locuri parcare, Dumbravita direct de la propietar
9
6

Vând apartament 3 camere 64mp în Dumbrăvița, str. Rodiei (blocurile din spatele Decathon). Apartamentul este situat la parter inalt și este compus din living cu bucătărie, 2 dormitoare, hol, baie, balcon deschis, 2 locuri de parcare. Se vinde mobilat si utilat aproximativ ca în poze. Dotari: incalzire ...

2295 EUR/m2 | 61 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex 5 camere,constructie 2024-complet finisat -Dumbravita
20

De vanzare duplex nou,finalizat in 2024,situat intr-o zona buna si linistita,cu acces facil catre punctele de interes ale orasului.Constructia este despartita prin spatiu tehnic,oferind un plus de intimitate si izolare fonica fata de cealalta unitate. Proprietatatea este gata de mutare,cu finisaje moderne,materiale ...

2416 EUR/m2 | 149 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare
8
1

Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare

Duplex despartit prin garaj in Dumbravita in suparafat utila de 150 mp amplasat pe un teren de 392 mp. La parter avem living, bucatarie, baie, terasa si garaj, iar la etaj 3 dormitoare si 2 bai. Se poate preda la cheie la pretul de 285.000 Eur Neg Pret la alb 270.000 Eur Neg Tel 0725680996

1800 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cochet cu curte și terasă în Dumbrăvița – gata să te simți acasă!
8
4

Te invit să descoperi un apartament care îmbină perfect confortul, liniștea și spațiul verde – situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, ideal pentru cei care vor să respire aer curat și să se bucure de momente frumoase acasă. 3 camere – compartimentare practică și luminoasă Curte proprie – perfectă ...

2459 EUR/m2 | 61 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament lux, 2 camere, 56 mp, etaj 1, Dumbrăvița
7

Apartament lux, 2 camere, 56 mp, etaj 1, Dumbrăvița

Se oferă spre închiriere apartament premium cu 2 camere, situat în Dumbrăvița, într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, ideal pentru un stil de viață modern și confortabil. Locuința este amplasată la etajul 1 și are o suprafață utilă de 55,6 mp, completată de un balcon generos, perfect pentru relaxare. ...

56 m2