Imobiliare Dumbravita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Dumbravita Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
580mp,Dumbravita-vatra satului,145.000E
1
36

580mp,Dumbravita-vatra satului,145.000E

IMODIVERS- 580mp, fs 12,5 m,Dumbravita-Central-Lidl, 145.000E

580 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex spatios cu 4 camere in Dumbravita -semineu- la 3 minute de Primarie
20
3

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa tip duplex Parter + Etaj cu 4 camere, 3 bai si 1 camera tehnica spatioasa (poate fi transformata si in bucatarie deoarece are trase racordurile pentru apa si canalizare), situata in localitatea Dumbravita. Proprietatea are o suprafata utila de 128 mp si un ...

1992 EUR/m2 | 128 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex elegant, 5 camere, 140 mp utili, 345 mp teren - Dumbravita
16

ID:P2715 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare, un duplex modern cu regim de inaltime Parter + Etaj, situat intr-o zona buna a Dumbravitei. Duplexul este locuinta perfecta pentru o familie cu copii sau un cuplu avand 5 camere bine distribuite, cu o suprafata utila de aproximativ 140 mp fiind amplasata ...

2107 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex modern Dumbrăvița   zona Cora, 120 mp utili, teren 300 mp!
9
19

Duplex modern Dumbrăvița zona Cora, 120 mp utili, teren 300 mp!

Vă prezentăm spre vânzare un 1 2 duplex situat într-o zonă foarte bună din Dumbrăvița zona Cora, ideal pentru o familie care își dorește un cămin spațios, bine compartimentat și aproape de oraș. Caracteristici imobil: Regim de înălțime: Parter + Etaj Suprafață utilă: 120 mp Suprafață teren: 300 ...

1558 EUR/m2 | 120 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, Balcescu-Dumbravita-Padure,1590mp,fs 31m, 250E mp
2
6

Teren 1590mp, fs 31m, canalizare gravitationala, Dumbravita-vatra satului, cu casa veche, 250E mp (sau 1353mp, fs 31m)

1,590 m2

Dumbravita, Timis

inchiriez apartament 2 camere Timisoara
7

inchiriez apartament 2 camere Timisoara

Propietar inchiriez apartament 2 camere 65 mp decomandat et 2 din 3 echipat cu tot ce este nevioie.Parcare inclusa Locatie strada Barcelona dumbravita Timisoara langa Kaufland peste drum de Mcdonalds Aproape de Lidl statie autobuz tel

65 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar Duplex Dumbrăvița 5 camere 300 mp teren   zona Socar
4
2

Proprietar Duplex Dumbrăvița 5 camere 300 mp teren zona Socar

Anunt de la proprietar. Se vinde jumătate de duplex situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, aproape de Socar, ideal pentru familie. 130 mp utili + 300 mp teren 5 camere | 3 băi (una poate fi dressing) 2 terase acoperite + acces pod Încălzire în pardoseală Cărămidă Porotherm + izolație ...

1608 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar,Servicii, 680 sau 1290mp,Dumbravita,170E mp
1
9

Proprietar,Servicii, 680 sau 1290mp,Dumbravita,170E mp

Proprietar, Cert urbanism centru educational clinica, POT 50%, 680mp, H.Coanda colt N.Copernic, toate utilitatile, asfalt, 115.600E mp, SAU 1290mp, Servicii, B.Pascal colt J.Kepler, 170E mp.

680 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Comision 0. Penthouse la prima închiriere, la intrare in Dumbravița.
10

Apartamentul este situat ideal, la intrare in Dumbravita, are vedere panoramică, o terasa de 50 mp, amenajată cu spațiu de relaxare și grătar ce beneficiază de intimitate. Apartamentul are trei camere, bucătarie inchisă, debara, baie cu duș și baie de serviciu, încalzire în pardoseală, electrocasnice ...

70 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar, Comercial,1600mp,pe colt, Dumbravita, 170E mp
3
5

Proprietar, Comercial,1600mp,pe colt, Dumbravita, 170E mp

1600mp, pe Bulevardul Blaise.Pascal colt J.Kepler, langa bloc, 2fs, plus 800mp spatiu verde(17E mp+TVA), Dumbravita, 272.000E+TVA (SAU coltul opus, 1290mp, 220.000E), Acces din Centura sau C.Lipovei.

1,600 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare in Dumbravita | zona lac | 330.000 EURO
20
1

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală situată în Dumbrăvița, în zona lacului, o zonă în continuă dezvoltare, apreciată pentru liniște, acces rapid către oraș și proximitatea față de natură. Detalii generale: Suprafață teren: 648 mp Suprafață utilă: 198 mp Regim de înălțime: ...

1667 EUR/m2 | 198 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa individuala Dumbravita | 110 mp utili | Curte 350 mp | 850 EUR
9

ProConstruct Imobiliare vă propune spre închiriere o casă individuală P+M situată în Dumbrăvița, într-o zonă rezidențială liniștită și aerisită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe spațioase, intimitatea unei curți proprii și un stil de viață relaxat, aproape de oraș. Locuința ...

120 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Triplex de vanzare in Dumbravita | 75 mp | 177.000 EUR
8

Triplex de vanzare in Dumbravita | 75 mp | 177.000 EUR

Proconstruct Imobiliare va propune spre vânzare o casă tip triplex, situată într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, cu acces rapid către Timișoara. Proprietatea este finalizată în anul 2019, racordată la toate utilitățile și se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii – ideală pentru mutare ...

2360 EUR/m2 | 75 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament premium cu scara interioara – Dumbravita | 186.000 euro
10

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, cu o suprafață utilă de 99,43 mp, amenajat integral cu designer în stil baroc, situat la intrare în Dumbrăvița, într-un complex rezidențial exclusivist format din doar 3 apartamente în imobil. Proprietatea este ideală atât pentru ...

1879 EUR/m2 | 99 m2

Dumbravita, Timis

De vânzare duplex modern, direct de la proprietar
10
1

De vânzare duplex modern, direct de la proprietar

Vând duplex modern, 160 mp utili, încălzire în pardoseală, răcire pasivă în pardoseală și tavan, zona IKEA, Dumbrăvița. Compartimentarea: - parter - hol, living și bucătărie open space, birou dormitor, baie, cameră tehnică, terasă 28 mp. - etaj - hol, 2 dormitoare, 2 băi, balcon, terasă circulabilă ...

2063 EUR/m2 | 160 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, CASĂ individuală, P+E, suprafață teren 537 mp, 160 mp utili, preț 306000 euro,negociabil
18
6

Vând casă individuală în Dumbrăvița, Parter+Etaj, situată în apropiere de lac și pădure, suprafață teren 537 mp, suprafață utilă 160 mp, compusă din 5 camere, 3 băi, un balcon, o terasă. Este compartimentata astfel: Parter, cu suprafața de 85 mp: hol de acces, birou, spațiu de depozitare, baie, bucătărie ...

1913 EUR/m2 | 160 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, casa tip duplex Parter+Etaj+Pod, suprafață utilă 110 mp, preț 240000 euro
20

Vând casă tip Duplex în Dumbrăvița, parte dintr-un ansamblu de duplex-uri înșiruite, Parter+Etaj+Pod, an constructie 2017, suprafața utila 110 mp, gradina are o suprafata de 150 mp. Casa este compusa din 4 camere, 2 băi, terasă. Este amenajată cu materiale de calitate și bun gust, compartimentată ...

2182 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Vand parcele de casa la Becicherecul Mic   27 euro mp
1
37

Vand parcele de casa la Becicherecul Mic 27 euro mp

Vand parcele de casa la Becicherecul Mic, Judetul Timis. Parcelele se afla exact inainte de a intra in Becicherec (de la Timisoara) pe stanga, inainte de casa cu zidurile gri care este prima din sat, pe stanga. Drum pietruit. Este o dezvoltare noua. Pretul este de 27 euro mp. Informatii la ., ...

14,280 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere pe Strada Venetia, Dumbrăvița - Kaufland
10
12

Bucură-te de confort și liniște în acest penthouse cu 2 camere situat într-o zonă plină de liniște. În vecinătatea apartamentului găsești Kaufland ,Mega Image se află la câțiva pași distanță, cabinet stomatologic, barber shop și o curățătorie de haine. Recent îmbunătățit cu izolație fonică, acesta oferă ...

2635 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Inchiriez apartament 2 camere, Dumbravita langa padure
10
1

Inchiriez apartament 2 camere, Dumbravita langa padure

Proprietar, inchiriez pe termen lung (1 an) apartament cu 2 camere in vila. La 5 min pe jos de padure, aproape de Lidl si Kaufland. Zona linistita de case. Constructie 2018. 58 mp, et 1, finisaje lux. Bucatarie Ikea complet echipata: cuptor si plita, masina spalat vase, microunde, hota, frigider. Electrocasnice ...

58 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex luminos cu geamuri mari   Dumbrăvița, zona Cora