Promovat
Jumatate de duplex de vanzare, despartit, Dumbravita
10
2

Jumatate de duplex de vanzare, despartit, Dumbravita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex cu 4 camere despartit prin camera tehnica, in Dumbravita. Regim de inaltime P+1E+pod imobilul se intinde pe o suprafata utila de 105 mp si pe o suprafata de teren de 330 mp. Compartimentare: La parter: -Hol de acces; -Living; -Bucatarie deschisa ...

2371 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, Dumbrăvița
5
1

Apartament 2 camere, etaj 1, Dumbrăvița

De vanzare apartament 2 camere in Dumbravita Apartamentul este pe strada Blaise Pascal, etajul 1, are 46,9 mp si este compus din hol, living si bucatarie, baie, dormitor, balcon si 1 loc de parcare. Se vinde complet utilat si mobilat, ocupabil imediat. Pret : 113.500 euro

2415 EUR/m2 | 47 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Proprietar, vând teren, construcții case, Zona Lac, Dumbrăvița
3

De vânzare teren în Dumbrăvița, zona Lac, strada Lebedei Suprafața parcelă: 757mp. Preț: 85.000 euro. Front stradal: 17,8m. Utilități: curent, apă, canalizare la parcelă, gazul la aprox 60m Drum pietruit, iluminat stradal, transport școlar. Drumul este cedat Primăriei Dumbrăvița. Certificat de urbanism ...

757 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa individuala. Dumbravita. Zona Cora. Garaj. Mobilata si utilata.
20
1

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in zona Cora - Dumbravita, cu regim de inaltime Parter + Mansarda + Pod, finalizata in 2008. - suprafata utila de 193,5 mp + terasa de 27.22 mp + balcon 5.18mp. - teren de 790 mp, cu front stradal de 17,5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare ...

1964 EUR/m2 | 194 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Parter vila de 100 mp de inchiriat,Ghiroda-Aeroport,pretabil pt coletarie
8

Parter vila de inchiriat, pe colt, in Ghiroda,spre Aeroport,100 mp, 4 incaperi,2 bai.Drum asfaltat, aproape de noua cladire a Universitatii de Medicina din Ghiroda.Pretabil pt coletarie.700 euro+garantie+comision

100 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar vand casa cu garaj in Dumbravita
10
1

Proprietar vand casa cu garaj in Dumbravita

Proprietar, vand casa cu garaj in Dumbravita str. Hans Christian Andersen, P+1E, la parter baie, bucatarie, acces garaj, living, dinning home office, terasa acoperita; la etaj 3 dormitoare si 2 bai. Dotari: clasa energetica A, incalzire in pardoseala, centrala Wiessmann, alarma, automatizare poarta, ...

1905 EUR/m2 | 147 m2

Dumbravita, Timis

Teren intravilan Dumbravita
2
7

Teren intravilan Dumbravita

Proprietar, vând teren pretabil pentru constructie casa unifamiliala in zona străzii Mureș - N.Copernik, S=1020 mp, front stradal 49.76,( certificat de urbanism exista)cu toate utilitățile pe stradă.

1,020 m2

Dumbravita, Timis

Teren, 642mp, fs=20m,  Dumbravita, zona Mures - Blaise Pascal
1
21

Teren, 642mp, fs=20m, Dumbravita, zona Mures - Blaise Pascal

Teren intre case, 642 mp cu front stradal de 20 m, langa Timisoara, in Comuna Dumbravita, pe partea cu Calea Aradului, intre strazile Mures si Blaise Pascal, cu frontul la strada asfaltata si cu utilitati la strada, pentru constructia unei case individuale. Pret: 95.000euro negociabil

Dumbravita, Timis

Teren intravilan 756mp Dumbravita
7
9

Teren intravilan 756mp Dumbravita

Proprietar vând teren intravilan de 756 mp în Dumbrăvița, str. Ciocârliei, zonă deosebită lângă lac. Terenul dispune de proiect început și are toate utilitățile disponibile: apă, gaz, curent electric, precum și iluminat stradal. Zonă liniștită, ideală pentru construcția unei locuințe. Preț: 150 mp ...

756 m2

Dumbravita, Timis

Teren 2.260 mp Pasul Mestecăniș   Valea Putnei, cu deschidere la DN17, zonă turistică
5
2

Teren 2.260 mp Pasul Mestecăniș Valea Putnei, cu deschidere la DN17, zonă turistică

Proprietar, vând teren 2.260 mp situat în Pasul Mestecăniș, la intrarea în satul Valea Putnei, comuna Pojorâta, județul Suceava. Terenul este extravilan, dar imediat lângă intravilan, ceea ce permite introducerea rapidă în intravilan (ideal pentru construcții). Deschidere generoasă la DN17 (drumul ...

2,260 m2

Dumbravita, Timis

inchireiere teren
2

inchireiere teren

Oferim spre închiriere un teren de 800 de metri pătrați, situat in Dumbravita pe Bulevardul Petre Tutea in vecinatatea intersectiei cu Ion Creanga, magazinul Profi. Locația este ușor accesibilă, cu trafic intens și vizibilitate excelentă. Pentru detalii suplimentare, ne puteți contac ...

800 m2

Dumbravita, Timis

inchiriez apartament 2 camere Timisoara
7

inchiriez apartament 2 camere Timisoara

Propietar inchiriez apartament 2 camere 65 mp decomandat et 2 din 3 echipat cu tot ce este nevioie.Parcare inclusa Locatie strada Barcelona dumbravita Timisoara langa Kaufland peste drum de Mcdonalds Aproape de Lidl statie autobuz tel

65 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Comision 0. Penthouse la prima închiriere, la intrare in Dumbravița.
10

Apartamentul este situat ideal, la intrare in Dumbravita, are vedere panoramică, o terasa de 50 mp, amenajată cu spațiu de relaxare și grătar ce beneficiază de intimitate. Apartamentul are trei camere, bucătarie inchisă, debara, baie cu duș și baie de serviciu, încalzire în pardoseală, electrocasnice ...

70 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare in Dumbravita | zona lac | 330.000 EURO
20
1

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală situată în Dumbrăvița, în zona lacului, o zonă în continuă dezvoltare, apreciată pentru liniște, acces rapid către oraș și proximitatea față de natură. Detalii generale: Suprafață teren: 648 mp Suprafață utilă: 198 mp Regim de înălțime: ...

1667 EUR/m2 | 198 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa individuala Dumbravita | 110 mp utili | Curte 350 mp | 850 EUR
9

ProConstruct Imobiliare vă propune spre închiriere o casă individuală P+M situată în Dumbrăvița, într-o zonă rezidențială liniștită și aerisită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe spațioase, intimitatea unei curți proprii și un stil de viață relaxat, aproape de oraș. Locuința ...

120 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Triplex de vanzare in Dumbravita | 75 mp | 177.000 EUR
8
1

Triplex de vanzare in Dumbravita | 75 mp | 177.000 EUR

Proconstruct Imobiliare va propune spre vânzare o casă tip triplex, situată într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, cu acces rapid către Timișoara. Proprietatea este finalizată în anul 2019, racordată la toate utilitățile și se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii – ideală pentru mutare ...

2360 EUR/m2 | 75 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament premium cu scara interioara – Dumbravita | 186.000 euro
10

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, cu o suprafață utilă de 99,43 mp, amenajat integral cu designer în stil baroc, situat la intrare în Dumbrăvița, într-un complex rezidențial exclusivist format din doar 3 apartamente în imobil. Proprietatea este ideală atât pentru ...

1879 EUR/m2 | 99 m2

Dumbravita, Timis

De vânzare duplex modern, direct de la proprietar
10
1

De vânzare duplex modern, direct de la proprietar

Vând duplex modern, 160 mp utili, încălzire în pardoseală, răcire pasivă în pardoseală și tavan, zona IKEA, Dumbrăvița. Compartimentarea: - parter - hol, living și bucătărie open space, birou dormitor, baie, cameră tehnică, terasă 28 mp. - etaj - hol, 2 dormitoare, 2 băi, balcon, terasă circulabilă ...

2063 EUR/m2 | 160 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, CASĂ individuală, P+E, suprafață teren 537 mp, 160 mp utili, preț 306000 euro,negociabil
18
6

Vând casă individuală în Dumbrăvița, Parter+Etaj, situată în apropiere de lac și pădure, suprafață teren 537 mp, suprafață utilă 160 mp, compusă din 5 camere, 3 băi, un balcon, o terasă. Este compartimentata astfel: Parter, cu suprafața de 85 mp: hol de acces, birou, spațiu de depozitare, baie, bucătărie ...

1913 EUR/m2 | 160 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, casa tip duplex Parter+Etaj+Pod, suprafață utilă 110 mp, preț 240000 euro
20

Vând casă tip Duplex în Dumbrăvița, parte dintr-un ansamblu de duplex-uri înșiruite, Parter+Etaj+Pod, an constructie 2017, suprafața utila 110 mp, gradina are o suprafata de 150 mp. Casa este compusa din 4 camere, 2 băi, terasă. Este amenajată cu materiale de calitate și bun gust, compartimentată ...

2182 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

De inchiriat teren pentru comercial

De inchiriat teren pentru comercial

Teren de inchiriat pentru spatii comerciale cu proiect si autirizatie pentru 6 spatii de 24 mp fiecare din structura metalica Terenul este la soseaua principala pe linga benzinaria eso din Dumbravita

140 m2

Dumbravita, Timis

Apartamente de vanzare | curte proprie | parcare | Dumbrăvița | Direct de la dezvoltator
7
1

Informații imobil: - Imobil cu doar 5 apartamente (3 la parter si 2 la etaj), situat într-o zona liniștită, oferind intimitate și confort. - Dispune de parcări generoase, zone verzi amenajate. Ideal pentru locuire sau investiție. Locație și facilități: - Situat în Dumbrăvița, Str. Dambovita (str. Bucuresti), ...

2646 EUR/m2 | 48 m2

Dumbravita, Timis

Teten de vinzare
3
1

Teten de vinzare

Vind teren intravilan di 677mq in comuna Dumbravita str Literaturii nr21 in zona residentiala si beneficiaza de toate utilit tile!Contact la nr:

677 m2

Dumbravita, Timis

Spatiu in Dumbravita
3

Spatiu in Dumbravita

Închiriez 120 mp open-space cu două camere și două toalete. Etajul este al doilea cu teren cu destinație comercială din PUZ.

120 m2