Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili
5

Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili

Dezvoltator, În construcție , termen de finalizare septembrie 2026 Calea Urseni - Giroc - apartament cu 2 camere, etaj 1 2 - decomandat - 44 mp utili + bacon - construcție din cărămidă integral - se predă la cheie, cu gresie, faianță, parchet, obiecte sanitare la alegere și incluse în preț. - centrala ...

1943 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc
9
7

Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc

*Apartament modern 3 camere Giroc, la 2 minute de centura Timișoarei** Se oferă spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil bine întreținut. Locuința dispune de un balcon generos și un pod de depozitare, ideal pentru momentele de relaxare. **Suprafață:** * ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vând casă individuală în Giroc COMISION 0
20

Vând casă individuală în Giroc COMISION 0

COMISION 0 Vând casă individuală P+M în Giroc chiar în vatra satului aproape de școală Proprietatea are o suprafata utila de 146 mp si un teren de 274 mp, construita in anul 2006, pe structura de beton si caramida. Compartimentare: Parter: - living + zonă de dinning - bucătărie închisă - dormitor ...

1692 EUR/m2 | 146 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 4 blocuri în Giroc
2
5

Teren 4 blocuri în Giroc

Proprietar vând la pachet 4 parcele pentru construirea unui ansamblu rezidential cu potențial foarte mare. In mijloc este un spațiu verde în proprietate privată care se poate amenaja după bunul plac.Pozitia excelenta la bulevardul Armatei cu o zona in continuă dezvoltare . Toate utilitățile in fața ...

Giroc, Timis

Închiriez apartament 2 camere
9
1

Închiriez apartament 2 camere

Închiriez apartament 2 camere cu balcon, incalzire pardoseala, nemobilat, Zona Braytim, Calea Martirilor (Girocului ). Loc de parcare bonus .

47 m2

Braytim+-+Timi%c8%99oara+Sud, Giroc, Timis

 Duplex premium complet mobilat | Panouri fotovoltaice | Mutare imediată | Giroc | Dunarea
9
2

Proprietar vând jumătate de duplex modern, complet mobilat și utilat, situat excelent în Giroc, pe strada Dunărea ideal pentru o familie care își dorește confort imediat, fără investiții suplimentare. Te muți direct totul este pregătit! Casa oferă un stil de viață echilibrat, cu acces rapid către ...

2273 EUR/m2 | 121 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere mobilat bloc nou 2025 + parcare Giroc
9
1

Proprietar fara commission Pret: 83.900 euro - negociabil Telefon Se ofera spre vanzare apartament modern cu 2 camere, complet mobilat si utilat, situat in Giroc, str. Papadiei, zona Calea Urseni, intr-un bloc nou finalizat in 2025. Strada va fi asfaltata anul acesta. Apartamentul are o suprafata ...

2098 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Proprietar ofer spre inchiriere casa moderna!
10

Proprietar ofer spre inchiriere casa moderna!

Casă modernă spre închiriere prima închiriere Giroc, Calea Urseni Ofer spre închiriere casă înșiruită, situată într-un complex rezidențial liniștit din Giroc, zona Calea Urseni. Locuința este proaspăt renovată, la prima închiriere, amenajată modern și pregătită pentru mutare imediată. Casa este ...

85 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere-Giroc Timișoara
8

Apartament cu 2 camere-Giroc Timișoara

De închiriat apartament cu 2 camere pe strada Rândunicii lângă benzinăria Eso. Apartamentul are loc de parcare,aer conditionat,termostat wifi de pe telefon,televizoare mari,masina de spalat cu uscator,aspirator robot,masina de vase. Mobilat și utilat complet. Prețul este de 450 euro

50 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, parcare proprie-Giroc  Comision 0%
13
3

Apartament cu 2 camere, parcare proprie-Giroc Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 51,5mp util și terasă de 9,15 mp, et2, situat pe str Dunărea în Giroc-Timiș. Apartamentul este compus din: Hol, bucătărie închisă, baie, dormitor, living cu acces la terasă. Se vinde mobilat și utilat complet, centrală proprie pe gaz, aer condiționat, mașină de spălat ...

1845 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

teren bloc, casa individuala sau duplex in Giroc la Bulevardul Sudului
5
3

vand parcele pentru bloc, casa individuala sau duplex in Giroc la Bulevardul Sudului, cu utilitățile la drum intr-o zona noua, liniștită si de viitor.

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Proprietar Inchiriez apartament decomandat Braytim
5

Proprietar Inchiriez apartament decomandat Braytim

Inchiriez apartament 2 camere, decomandate, prima inchiriere, Braytim, str Carabusului nr 5, complet mobilat si utilat, totul nou, folie pe mobila (este alba lucioasa in bucatarie si living), masina spalat Bosch, frigider Samsung, cuptor si plita Electrolux, aer conditionat, centrala gaz Viessman cu ...

57 m2

Giroc, Timis

Teren vanzare
4
4

Teren vanzare

Propietar vând teren Mosnita nouă- Cartier Azuro . Suprafață:627 mp Front stradal: 18 m Zonă în plina dezvoltare Curent disponibil Ideal pentru casă sau investiție Acces facil către Timișoara, zonă linistita dezvoltare rapidă in apropiere Preț 32.000 E Pentru mai multe detalii ...

627 m2

Giroc, Timis

Direct de la proprietar comision 0
5

Direct de la proprietar comision 0

Inchiriez apartament 2 camere,in bloc nou, etaj 2 2, open space, mobilat si utilat complet, totul in bune conditii. Apartamentul se afla in zona Girocului, in spatele hotelului IQ, in apropierea magazinelor LIDL, MegaImage, farmacie, banca si are acces spre mijloacele de transport in comun, aproape ...

54 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
2

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Complex rezidential Modern. Aproape de Profi si parc. Etaj intermediar
9
5

De vanzare apartament cu 2 camere, in cel mai nou complex rezidantial in zona Giroc, in spatele Hotelului IQ. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire in pardoseala, finisat la cheie preferential, geamuri tripan, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 82.000 Eur. Tel 0783073754.

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie
10
8

Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie

Vand apartament cu 2 camere in zona de Sud a orasului, aproape de Hotel IQ, de Profi si de parc, bloc nou - 2025, etaj intermediar, finisat integral la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 83.000 ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Vand teren 10000 mp
1
3

Vand teren 10000 mp

Proprietar vand teren extravilan 10000 mp .

Giroc, Timis

Apartament de inchiriat
5

Apartament de inchiriat

Apartament de închiriat în Giroc, Strada Papadiei nr. 28, 33 mp, compus din hol, dormitor, bucătărie separată și baie. Fără balcon, cu loc de parcare inclus. Acces rapid către centură (1 km) și Spitalul Județean (4 km). Pentru detalii: Pretul: 1700 lei

33 m2

Giroc, Timis

Proprietar, vând apartament 2 camere complet mobilat, smart home, cu loc parcare, Giroc
7

Propietar, vând apartament cu 2 camere, 53 mp utili, complet mobilat și utilat, situat într-un bloc din cadrul unui complex rezidențial nou, în Giroc. Compartimentare: - Living spațios și luminos - Dormitor - Bucătărie complet utilată - Dressing și debara - Balcon de 8 mp Apartamentul se vinde complet ...

2170 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Aparatament cu 2 camere decomandat
5

Aparatament cu 2 camere decomandat

Apartament 2 camere, decomandat, complet mobilat și utilat Chișoda Proprietar vând apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 3, în zona Chișoda. Ideal pentru locuit sau investiție (se poate închiria imediat). Detalii principale: * Suprafață utilă: 54 mp * Balcon acoperit: 18 mp * Etaj: ...

204 EUR/m2 | 54 m2