Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3  Giroc, Timis (Str. Sperantei)
10
2

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei)

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei) Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou etaj 3 din 3 Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 52 mp Disponibilitate: Etaj 3 Loc de parcare inclus in CF Dotări și ...

2187 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Giroc
8

Apartament 2 camere decomandat | Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, zona Hotel IQ, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Apartamentul este complet decomandat și se află la etajul 2 din 3, într-un bloc construit în anul 2021. Suprafață utilă: 51 mp Terasă: 14 mp, ideală pentru ...

1980 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vând casă individuală în Giroc COMISION 0
20

Vând casă individuală în Giroc COMISION 0

COMISION 0 Vând casă individuală P+M în Giroc chiar în vatra satului aproape de școală Proprietatea are o suprafata utila de 146 mp si un teren de 274 mp, construita in anul 2006, pe structura de beton si caramida. Compartimentare: Parter: - living + zonă de dinning - bucătărie închisă - dormitor ...

1692 EUR/m2 | 146 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar ofer spre inchiriere casa moderna!
10

Proprietar ofer spre inchiriere casa moderna!

Casă modernă spre închiriere prima închiriere Giroc, Calea Urseni Ofer spre închiriere casă înșiruită, situată într-un complex rezidențial liniștit din Giroc, zona Calea Urseni. Locuința este proaspăt renovată, la prima închiriere, amenajată modern și pregătită pentru mutare imediată. Casa este ...

85 m2

Giroc, Timis

Proprietar Inchiriez apartament decomandat Braytim
5

Proprietar Inchiriez apartament decomandat Braytim

Inchiriez apartament 2 camere, decomandate, prima inchiriere, Braytim, str Carabusului nr 5, complet mobilat si utilat, totul nou, folie pe mobila (este alba lucioasa in bucatarie si living), masina spalat Bosch, frigider Samsung, cuptor si plita Electrolux, aer conditionat, centrala gaz Viessman cu ...

57 m2

Giroc, Timis

Teren vanzare
4
4

Teren vanzare

Propietar vând teren Mosnita nouă- Cartier Azuro . Suprafață:627 mp Front stradal: 18 m Zonă în plina dezvoltare Curent disponibil Ideal pentru casă sau investiție Acces facil către Timișoara, zonă linistita dezvoltare rapidă in apropiere Preț 32.000 E Pentru mai multe detalii ...

627 m2

Giroc, Timis

Direct de la proprietar comision 0
5

Direct de la proprietar comision 0

Inchiriez apartament 2 camere,in bloc nou, etaj 2 2, open space, mobilat si utilat complet, totul in bune conditii. Apartamentul se afla in zona Girocului, in spatele hotelului IQ, in apropierea magazinelor LIDL, MegaImage, farmacie, banca si are acces spre mijloacele de transport in comun, aproape ...

54 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
2

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Complex rezidential Modern. Aproape de Profi si parc. Etaj intermediar
9
5

De vanzare apartament cu 2 camere, in cel mai nou complex rezidantial in zona Giroc, in spatele Hotelului IQ. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire in pardoseala, finisat la cheie preferential, geamuri tripan, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 82.000 Eur. Tel 0783073754.

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie
10
8

Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie

Vand apartament cu 2 camere in zona de Sud a orasului, aproape de Hotel IQ, de Profi si de parc, bloc nou - 2025, etaj intermediar, finisat integral la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 83.000 ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Vand teren 10000 mp
1
3

Vand teren 10000 mp

Proprietar vand teren extravilan 10000 mp .

Giroc, Timis

Apartament de inchiriat
5

Apartament de inchiriat

Apartament de închiriat în Giroc, Strada Papadiei nr. 28, 33 mp, compus din hol, dormitor, bucătărie separată și baie. Fără balcon, cu loc de parcare inclus. Acces rapid către centură (1 km) și Spitalul Județean (4 km). Pentru detalii: Pretul: 1700 lei

33 m2

Giroc, Timis

Proprietar, vând apartament 2 camere complet mobilat, smart home, cu loc parcare, Giroc
7

Propietar, vând apartament cu 2 camere, 53 mp utili, complet mobilat și utilat, situat într-un bloc din cadrul unui complex rezidențial nou, în Giroc. Compartimentare: - Living spațios și luminos - Dormitor - Bucătărie complet utilată - Dressing și debara - Balcon de 8 mp Apartamentul se vinde complet ...

2170 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Aparatament cu 2 camere decomandat
5

Aparatament cu 2 camere decomandat

Apartament 2 camere, decomandat, complet mobilat și utilat Chișoda Proprietar vând apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 3, în zona Chișoda. Ideal pentru locuit sau investiție (se poate închiria imediat). Detalii principale: * Suprafață utilă: 54 mp * Balcon acoperit: 18 mp * Etaj: ...

204 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc  - 53 mp - 94500 euro Comision 0%
10
5

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc - 53 mp - 94500 euro Comision 0%

Proprietar vand apartament 2 camere situat in Giroc, strada Neptun 88 (situat in complexul Park Giroc), et 5 din imobil P+5+Er, suprafata 53 mp + balcon de 7.5 mp + 1 loc de parcare. Gresie + faianta, incalzire in pardoseala, nemobilat. Termen de finalizare iunie- iulie 2026. Comision 0%. Pret 94500 ...

1783 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Proprietar - 2 camere decomandat | 2 parcări | Prima închiriere | Giroc
10

Ofer spre închiriere apartament modern cu 2 camere, decomandat, cu bucătărie separată, situat în Giroc, pe Strada Păpădiei nr. 35 (lângă Strada Freziei), într-o zonă liniștită, la etajul 3 din 3 (fără vecini deasupra). Apartamentul are 53 mp utili + 2 balcoane și este la prima închiriere, fiind foarte ...

53 m2

Ciarda Roșie, Giroc, Timis

 Proprietar, vand apartament cu teren de 46 246,  trecut in Cf, in centru in Comuna Giroc
10
3

Proprietar, vand apartament cu teren de 46 246, trecut in Cf, in centru in Comuna Giroc

Proprietar, vând apartament cochet, situat într-o curte comună dar cu cota de 46 246mp teren în Cf .Apartament are camera de dormit din care se ajunge pe balcon, care este închis cu termopan,hol,sufragerie din care se poate intra în bucătărie și baie, rulouri la geamuri incorporate,apartamentul deține ...

1878 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

Mobilat si utilat. Disponibil imediat. 2 locuri de parcare
7

Mobilat si utilat. Disponibil imediat. 2 locuri de parcare

Apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, aproape de strada principala si de mijloc de trasport in comun intr-un imobil cu regim de inaltime P+2E+M, construit din caramida porotherm. Suprafata utila de 50 mp utili. Model cu dressing debara. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala. Aparat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Casa noua individuală P+M, Giroc
12
6

Casa noua individuală P+M, Giroc

De vânzare casă nouă individuală, P + M, cu o suprafață utilă de 130 mp si un teren de 556 mp.Compartimentarea este următoarea; parter;living,bucătărie, baie, două camere,baie,hol si terasa. etaj ; doua dormitoare mari cu dressing, baie, hol. Casă e nou amenajată ,beneficiază de incalzire proprie pe ...

1769 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Duplex 127 mp P+E, 5 camere, mobilat și utilat, zona benzinăria ESO, direct de la proprietar
19
12

De vânzare 1|2 duplex direct de la proprietar, 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lângă benzinăria ESO, la intrare în Giroc pe strada Vânătorilor, 100 metri de strada Anton Pavlovici Cehov din Timișoara. Casa se vinde mobilată și utilată, după cum se vede în imagini. Confortul termic se realizează ...

1709 EUR/m2 | 127 m2