Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere cu scară interioară | 131 mp utili | Lift | Comision 0% | Giroc
12
1

Apartament 3 camere cu scară interioară Giroc (zona Hotel IQ) Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere și scară interioară, situat la etajul 3 3 al unui bloc construit în 2008, poziționat în spatele Hotelului IQ, într-o zonă liniștită și bine conectată. Imobilul este dotat cu lift. Suprafață ...

1053 EUR/m2 | 131 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vând casă individuală în Giroc COMISION 0
20

Vând casă individuală în Giroc COMISION 0

COMISION 0 Vând casă individuală P+M în Giroc chiar în vatra satului aproape de școală Proprietatea are o suprafata utila de 146 mp si un teren de 274 mp, construita in anul 2006, pe structura de beton si caramida. Compartimentare: Parter: - living + zonă de dinning - bucătărie închisă - dormitor ...

1692 EUR/m2 | 146 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proprietar, Inchiriez apartament 2 camere zona Braytim
5
2

Proprietar, Inchiriez apartament 2 camere zona Braytim

PROPRIETAR, Inchiriez apartament la etajul 1 , pe str Macilor , zona Braitim ,cu 2 camere , 1 loc parcare, cu telecomanda, 46 m pătrați, mobilat complet + centrala Bosch , hol,baie, balcon , Preț = 345 Euro. Disponibil din 1 Mai. Detalii contact =

50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Inchiriez apartament
10

Inchiriez apartament

Inchiriez apartament nou 2023,mobilat .utilat2 camere,2 holuru,1 baie,bucatarie tilata,etajul 2(exista lift) si 1 loc parcare Incalzire in pardoseala,aer conditionat,semineu,video interfon57mp.Balcon 10,8mp,cu vedere la Bulevardul Calea timisoarei Apartamentul e disponibil cu 1 martie 2026 Locatie Giroc(la ...

57 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision
10
8

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision

Vând apartament două camere mobilat,utilat în Giroc Timișoara,apartamentul este situat la parterul unui bloc cu două etaje,blocul este construit din cărămidă poroterm,izolat termic cu izolație de 10 cm,apartamentul dispune de finisaje de calitate și este compus din două camere dintre care una tip living ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Ap 2 camere Giroc de închiriat sau vânzare-Fără comision
10
17

Ap 2 camere Giroc de închiriat sau vânzare-Fără comision

FĂRĂ ANIMALE DE COMPANIE !!! Dau în chirie în Giroc, apartament cu două camere, o cameră openspace cu bucătăria, un dormitor și o baie,suprafațăutilă 47mp, loc de parcare și o curte pentru recreere unde se poate face și câte un grătar,apartamentul este situat la parterul blocului și se poate ieși direct ...

8 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

 De vanzare Apartament 3 Camere, 2 Bai, Giroc
10

De vanzare Apartament 3 Camere, 2 Bai, Giroc

Vand apartament cu 3 camere: 2 dormitoare Living+ bucatarie open space 2 bai Balcon 8mp, cu usa de acces Incalzire in pardoseala, centrala Viessman noua Aer conditionat Alarma Loc de parcare inclus Spatiu de joaca privat in spatele blocului Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat

1829 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Direct proprietar | Apartament 2 camere | Giroc | Parcare inclusa | Complet mobilat si utilat
10

Apartament nou, nelocuit, amenajat modern, pregatit pentru mutare imediata, situat intr-un bloc P+3 finalizat in 2025 (certificat energetic A+). Blocul este complet locuit. Suprafata utila: 54 mp + balcon 8 mp (total 62 mp utilizabili) Etaj: 1 Loc de parcare inclus Compartimentare inteligenta: - ...

54 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere decomandat
8

Apartament 3 camere decomandat

Inchirieiz apartament 3 camere zona Planetelor, Giroc, in proximitatea Lidl, Mega Image, BT, Prospero Penny, fiind compartimentat: scara interioara, living cu bucatarie open space, 2 dormitoare, hol,baie cu cada si balcon mobilat si utilat, TV Samsung, masina de spalat rufe Electrolux, plita pe gaz, ...

72 m2

Giroc, Timis

Vand Teren intravilan Giroc
2
7

Vand Teren intravilan Giroc

Vand teren intravilan langa padurea de la giroc ,aproape de manastirea de la giroc , parcele de 820 mp, curent in fata parcelei Tel contact

Giroc, Timis

Comision 0% | Direct Dezvoltator | Duplex - despartit prin camera tehnica- Giroc
9
2

COMISION 0% | Direct Dezvoltator | De vanzare 1 2 Duplex, 5 camere, despartit prin camera tehnica, situat in Giroc. Compartimentat dupa cum urmeaza: Parter: -hol acces -bucatarie -living -dormitor -baie -terasa exterioara Etaj:-3 dormitoare, dintre care 1 dormitor matrimonial cu baie proprie ...

1708 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc
20
3

apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc

Apartament NOU , 54 m2 , complet mobilat, loc parcare bariera ,strada Sperantei 11 , etaj 2, GIroc

2176 EUR/m2 | 54 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Apartament Decomandat
13
7

Apartament Decomandat

Vand apartament in bloc nou 2 camere, 57 MP utili,etajul 3 3, placă de beton deasupra, acoperiș de țiglă decomandat, baie si bucatarie prevazute cu geam, incalzire in pardoseala, gresie, faianta, parchet, termopane gri antracit, lustre cu telecomanda si muzică. Se află situat în Giroc langa ITM. Apartamentul ...

2193 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Braytim-Giroc
10
36

Apartament 2 camere Braytim-Giroc

Exclusivitate Disponibil imediat Complex Rezidențial Str.Carabusului Chirie lunară 390 Euro Contract ANAF inclusiv Apartament 2 camere Semidecomandat Etaj 2 Hol intrare generos Living generos cu balcon Bucătărie complet utilată 1 dormitoare cu balcon 1 baie cu cadă Mobilat ...

58 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere GIROC-BRAYTIM
10
36

Apartament 2 camere GIROC-BRAYTIM

Nou! Exclusivitate Contract Anaf inclusiv! Ideal pentru firme, studenti, cupluri sau familie. Ocupabil imediat Va prezentam spre închiriere apartament 2 camere Lux ,Nou , Prima inchiriere Etaj 2 Lift Nou Compartimentat astfel Hol intrare generos Bucătărie complet utilată și mobilat Living ...

54 m2

Giroc, Timis

teren bloc, casa individuala sau duplex in Giroc la Bulevardul Sudului
5
3

vand parcele pentru bloc, casa individuala sau duplex in Giroc la Bulevardul Sudului, cu utilitățile la drum intr-o zona noua, liniștită si de viitor.

Giroc, Timis

Promovat
Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3  Giroc, Timis (Str. Sperantei)
10
2

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei)

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei) Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou etaj 3 din 3 Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 52 mp Disponibilitate: Etaj 3 Loc de parcare inclus in CF Dotări și ...