Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar, Inchiriez apartament 2 camere zona Braytim
5
2

Proprietar, Inchiriez apartament 2 camere zona Braytim

PROPRIETAR, Inchiriez apartament la etajul 1 , pe str Macilor , zona Braitim ,cu 2 camere , 1 loc parcare, cu telecomanda, 46 m pătrați, mobilat complet + centrala Bosch , hol,baie, balcon , Preț = 345 Euro. Disponibil din 1 Mai. Detalii contact =

50 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Promovat
Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili
5

Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili

Dezvoltator, În construcție , termen de finalizare septembrie 2026 Calea Urseni - Giroc - apartament cu 2 camere, etaj 1 2 - decomandat - 44 mp utili + bacon - construcție din cărămidă integral - se predă la cheie, cu gresie, faianță, parchet, obiecte sanitare la alegere și incluse în preț. - centrala ...

1943 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Giroc
8

Apartament 2 camere decomandat | Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, zona Hotel IQ, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Apartamentul este complet decomandat și se află la etajul 2 din 3, într-un bloc construit în anul 2021. Suprafață utilă: 51 mp Terasă: 14 mp, ideală pentru ...

1980 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Inchiriez apartament ultramodern cu 3 camere decomandat + terasă si grădină
11

Inchiriez apartament ultramodern cu 3 camere decomandat + terasă si grădină pe strada Carabusului in Braytim Apartamentul face parte dintr-un complex rezidențial construit în 2025 și este situat la parter având o suprafață totală de 93 mp. Suprafața utilă este de 63 mp și grădina cu terasă are o suprafață ...

63 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vând casă individuală în Giroc COMISION 0
20

Vând casă individuală în Giroc COMISION 0

COMISION 0 Vând casă individuală P+M în Giroc chiar în vatra satului aproape de școală Proprietatea are o suprafata utila de 146 mp si un teren de 274 mp, construita in anul 2006, pe structura de beton si caramida. Compartimentare: Parter: - living + zonă de dinning - bucătărie închisă - dormitor ...

1692 EUR/m2 | 146 m2

Giroc, Timis

Apartamente de vanzare de la PROPRIETAR
3

Apartamente de vanzare de la PROPRIETAR

Proprietar ( Firma)ofer spre vanzare apartamente cu 2 camere avand suparete intre 46 si 52 mp utili plus balcon in bloc nou sitiuat in Giroc pe str Cometei , clasificare nZEB, termen finalizare iulie 2026 cu preturi incepand de 1850 Euro mp ( cu tva de 21%inclus in pret) .Fatada izolata cu polistiren ...

1771 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Teren in Giroc
2
4

Teren in Giroc

Teren pentru PUZ ln comuna Giroc in suprafata de 16300 mp ,schita PUZ, aproape de viitoarea centura Timisoara sud,Teren vecin cu PUZ;acces la apa ,canalizare si gaze,Drum asfaltat pana langa teren.Acces prin str.Tigrului colt cu Str.Gloria.

16,300 m2

Giroc, Timis

Teren pentru Casa
6
4

Teren pentru Casa

Ofer spre vânzare teren pentru Casă individuală dauDuplex în Giroc cu suprafața generoasă și utilități în apropierea terenului și în curând ieșire la centură.Este parcela cu nr 17.Tel zero zero patru nouă unu cinci unu șapte cinci unu patru zero unu trei patru.Sau schimb cu apartament cu 2 camere plus ...

661 m2

Giroc, Timis

Apartament superb cu 2 camere in Braytim
10

Apartament superb cu 2 camere in Braytim

Propietar ofer spre închiriere apartament cu 2 camere situat la etajul 1în zona Braytim pe str Frasinului la 50m de Profi,strada este asfaltată și luminată ,ultra modern și luminos Apartamentul este compus din Living open space Dormitor Baie cu cadă Balcon Apartamentul este dotat cu încălzire în ...

55 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc  - 53 mp - 94500 euro Comision 0%
10
5

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc - 53 mp - 94500 euro Comision 0%

Proprietar vand apartament 2 camere situat in Giroc, strada Neptun 88 (situat in complexul Park Giroc), et 5 din imobil P+5+Er, suprafata 53 mp + balcon de 7.5 mp + 1 loc de parcare. Gresie + faianta, incalzire in pardoseala, nemobilat. Termen de finalizare iunie- iulie 2026. Comision 0%. Pret 94500 ...

1783 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Apartament 2 camere GIROC-BRAYTIM
10
36

Apartament 2 camere GIROC-BRAYTIM

Nou! Exclusivitate Contract Anaf inclusiv! Ideal pentru firme, studenti, cupluri sau familie. Ocupabil imediat Va prezentam spre închiriere apartament 2 camere Lux ,Nou , Prima inchiriere Etaj 2 Lift Nou Compartimentat astfel Hol intrare generos Bucătărie complet utilată și mobilat Living ...

54 m2

Giroc, Timis

Vand duplex, 5 camere
8

Vand duplex, 5 camere

Vand jumatate de duplex cu o suprafata de 120 mp in Giroc si curte de 303mp. Compartimentarea este urmatoarea: la parter avem living, bucatarie, un dormitor (birou) si o baie iar la etaj avem 3 dormitoare, o baie si pod (accesul in pod se face cu ajutorul unei scari retractabile). Terasa de la parter ...

1792 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision
10
8

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision

Vând apartament două camere mobilat,utilat în Giroc Timișoara,apartamentul este situat la parterul unui bloc cu două etaje,blocul este construit din cărămidă poroterm,izolat termic cu izolație de 10 cm,apartamentul dispune de finisaje de calitate și este compus din două camere dintre care una tip living ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Ap 2 camere Giroc de închiriat sau vânzare-Fără comision
10
17

Ap 2 camere Giroc de închiriat sau vânzare-Fără comision

FĂRĂ ANIMALE DE COMPANIE !!! Dau în chirie în Giroc, apartament cu două camere, o cameră openspace cu bucătăria, un dormitor și o baie,suprafațăutilă 47mp, loc de parcare și o curte pentru recreere unde se poate face și câte un grătar,apartamentul este situat la parterul blocului și se poate ieși direct ...

8 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

 Proprietar, vand apartament cu teren de 46 246,  trecut in Cf, in centru in Comuna Giroc
10
3

Proprietar, vand apartament cu teren de 46 246, trecut in Cf, in centru in Comuna Giroc

Proprietar, vând apartament cochet, situat într-o curte comună dar cu cota de 46 246mp teren în Cf .Apartament are camera de dormit din care se ajunge pe balcon, care este închis cu termopan,hol,sufragerie din care se poate intra în bucătărie și baie, rulouri la geamuri incorporate,apartamentul deține ...

1878 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

teren vanzare Giroc agricol

teren vanzare Giroc agricol

teren vânzare agricol Giroc , 10800mp , preț 3,7 mp

10,800 m2

Giroc, Timis

Casa vanzare Giroc
9
1

Casa vanzare Giroc

De vanzare casa, 100mp utili, 330mp suprafata teren. 3 camere 2 bai 1 bucatarie 1 living 1 spatiu depozitare 1 terasa acoperita 15mp Constructia este in stadiu de finalizare, finisaje interioare se pot personaliza individual. Tip constructie, casa alipita cu perete dublu despartitor. Incalzire in ...

1880 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartamente Premium cu 1 si 2 Camere   Giroc
8
11

Apartamente Premium cu 1 si 2 Camere Giroc

Apartamente Premium cu 1 și 2 Camere Giroc Încălzire în pardoseală | Parcare inclusă | Balcon sau grădină proprie Vă propunem spre vânzare apartamente cu 2 camere, situate într-un ansamblu nou din Giroc, într-o zonă liniștită și accesibilă, aproape de mijloace de transport, magazine și unități de ...

1489 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc
20
5

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

1518 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
1

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere   Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)
10
1

Proprietar vand apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)

Proprietar vând apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2 Apartament achiziționat de nou în 2024, folosit și întreținut cu grijă, se vinde complet mobilat și utilat. Situat la parter într-un imobil P+3, într-o zonă liniștită și bine poziționată din Giroc, cu acces rapid către Timișoara. 52.8 ...

2358 EUR/m2 | 53 m2