Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Teren cu casa, comuna Giroc
10

Teren cu casa, comuna Giroc

Investitie Teren cu casa de vanzare , 4 apartamente si anexe in comuna Giroc langa Hotel Trio, 2 apartamente cu 2 camere si 2 apartamente cu cate o camera, suprafata utila 180 mp si teren total in suprafata de 1980 mp, pivnita, parter si pod, incalzire partial pe gaz si partial electric, caramida porotherm, ...

1,980 m2

Giroc, Timis

Promovat
Descoperă oferta!  | De la proprietar | Apartament mobilat | Premium Residence Giroc. NEGOCIABIL
10
2

Descoperă oferta! | De la proprietar | Apartament mobilat | Premium Residence Giroc. NEGOCIABIL

Apartament cu 1 cameră, la etajul 1, de vânzare în Giroc (zona Braytim - Calea Urseni) în complexul Premium Residence. Complet mobilat și utilat. Direct de la proprietar. Suprafata utilă: 32, 2 m2 + 4 m2 balcon Suprafață totală: 36 m2 Compartimentare: Hol Baie Bucătărie separată Living ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa tip duplex
10

Casa tip duplex

Casă tip duplex de vânzare Zonă premium între Timișoara și Giroc Vă prezentăm spre vânzare o casă tip duplex deosebită, situată într-o zonă exclusivă de case, între Timișoara și Giroc, ideală pentru cei care își doresc liniște, confort și acces rapid către oraș. Suprafață utilă: 140 mp Suprafață ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Particular vând apartament cu 2 camere,decomandat,parter,mobilat și utilat complet la cheie in bloc nou. Are loc de parcare. In interior totul este Smart din telemanda. Ideal investiție și locuit. In Giroc zonă liniștită. Preț 116000 euro. Tel

2148 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

 Case înșiruite de vânzare   Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Giroc
10

Case înșiruite de vânzare Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Giroc

Case înșiruite de vânzare Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Vă prezentăm un ansamblu de case înșiruite, ideale pentru familii care își doresc confort, intimitate și acces rapid la toate facilitățile urbane. Localizare: stradă nouă, zonă liniștită, în spate la Penny Giroc ...

1977 EUR/m2 | 86 m2

Giroc, Timis

Teren de vanzare Giroc 16600mp
4
4

Teren de vanzare Giroc 16600mp

Teren de vanzare la Giroc in 3 parcele diferite cu 3 carti funciare diferite de 6500mp + 6500mp + 3600mp, intre centura si padure! Direct de la proprietar, Pret 6eur mp

Giroc, Timis

Promovat
Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3  Giroc, Timis (Str. Sperantei)
10
2

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei)

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei) Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou etaj 3 din 3 Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 52 mp Disponibilitate: Etaj 3 Loc de parcare inclus in CF Dotări și ...

2168 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Vând teren 864 mp com. Giroc,PUZ aprobat locuință colectiva S D+P+2E+ER M
3
2

Vând teren 864 mp com. Giroc,PUZ aprobat locuință colectiva S D+P+2E+ER M (parcela 3 in poză),utilitați la strada H max(cornișă)=12m POT max40% CUT max=1,61

864 m2

Giroc, Timis

apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc
20
3

apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc

Apartament NOU , 54 m2 , complet mobilat, loc parcare bariera ,strada Sperantei 11 , etaj 2, GIroc

2176 EUR/m2 | 54 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Proprietar, Inchiriez apartament 2 camere zona Braytim
5
2

Proprietar, Inchiriez apartament 2 camere zona Braytim

PROPRIETAR, Inchiriez apartament la etajul 1 , pe str Macilor , zona Braitim ,cu 2 camere , 1 loc parcare, cu telecomanda, 46 m pătrați, mobilat complet + centrala Bosch , hol,baie, balcon , Preț = 345 Euro. Disponibil din 1 Mai. Detalii contact =

50 m2

Giroc, Timis

Vând  parcelă de triplex  Giroc
3
3

Vând parcelă de triplex Giroc

Vând o parcelă de teren de 817 mp2 cu 2 fronturi . Cu certificat de urbanism pentru 3 locuri familiare (triplex) Amplasată în capătul străzi Sat Bătrân Cu Rodnei preț 132euro mp2 ușor negociabil Detali la telefon

817 m2

Giroc, Timis

Vând  teren  Giroc
4
2

Vând teren Giroc

Vând în Giroc 19900 mp2 teren extravilan aproape de asfalt și curent . Are 2 frontrui de acces Zonă industrială aproape de centură Ideal investiție preț 14 euro mp2 . ușor negociabil

19,900 m2

Giroc, Timis

Vând  teren Giroc intravilan  zonă  verde
3
13

Vând teren Giroc intravilan zonă verde

Vand teren în Giroc intravilan 923 mp2 zonă verde preț 25000 euro mp2 ușor negociabil detali la telefon

923 m2

Giroc, Timis

Vând teren  industrial Giroc
5
5

Vând teren industrial Giroc

Vând teren extravilan în comuna Giroc, jud. Timiș Suprafață: 15000 metri pătrați Preț:22 euro mp, Terenul dispune de drum pietruit și este amplasat în spatele Complexului Flonta cu front la centura de ocolire Detalii suplimentare: Terenul are ridicare topografică. Prețul 22 euro ...

15,000 m2

Giroc, Timis

Proprietar Vând  Apartament Modern , 2 camere, 52mp
10
1

Proprietar Vând Apartament Modern , 2 camere, 52mp

Direct de la proprietar! Apartament modern 2 camere PARTER Giroc , în spate la hotel IQ| Locație TOP | Gata de mutat! Dacă îți dorești un apartament luminos, modern și excelent poziționat, acesta este exact ce cauți. Giroc în spatele Hotelului IQ 52 mp utili Bloc modern , construcție 2020 Parter ...

2058 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Duplex 127 mp P+E, 5 camere, mobilat și utilat, zona benzinăria ESO, direct de la proprietar
19
12

De vânzare 1|2 duplex direct de la proprietar, 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lângă benzinăria ESO, la intrare în Giroc pe strada Vânătorilor, 100 metri de strada Anton Pavlovici Cehov din Timișoara. Casa se vinde mobilată și utilată, după cum se vede în imagini. Confortul termic se realizează ...

1709 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter
1
2

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter

Proprietar Apartament (zonă rezidențială an 2023, Aleea cu plopi)situat la Parter, aer condiționat, încălzire în pardoseală, centrala proprie gaz, compus din: -Bucatarie+Living, 19,2 mp -Hol, 2,7mp -Dormitor, 14,6 mp -Terasa, (balcon) 12 mp - Baie cu vană 5,3 mp - 4 locuri de parcare x13 mp ...

2558 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere mobilat bloc nou 2025 + parcare Giroc
9
1

Proprietar fara commission Pret: 83.900 euro - negociabil Telefon Se ofera spre vanzare apartament modern cu 2 camere, complet mobilat si utilat, situat in Giroc, str. Papadiei, zona Calea Urseni, intr-un bloc nou finalizat in 2025. Strada va fi asfaltata anul acesta. Apartamentul are o suprafata ...

2098 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere, parter, duplex pe nivel
9
1

Apartament 3 camere, parter, duplex pe nivel

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, la parter, în clădire cu 2 apartamente (casa P+M, apartamentata), curte, 2 locuri de parcare și anexa cu doua încăperi. Situat la drum asfaltat, aproape de mijloace de transport, școala și magazine. Suprafața utila apartament: 67.09 mp. Compartimentare: - 2 ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament in Giroc
10

Proprietar vand apartament in Giroc

De vânzare apartament cu două camere în comuna Giroc numărul 2 A strada preot David Voniga, apartamentul se află în comuna, vatra veche, aproape de toate magazinele importante...sunt proprietar pe apartament, actele sunt în regulă. încălzirea se face prin intermediul unei centrale de apartament, are ...

2116 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Inchiriez ap cu o camera în Giroc
6

Inchiriez ap cu o camera în Giroc

Inchiriez ap cu o camera în Giroc într-un bloc cu 2 etaje situat la parter mobilat și utilat cu tot necesarul de care aveți nevoie. Apartamentul are centrala proprie cu încălzire prin pardosea cu loc de parcare proprietate

24 m2

Giroc, Timis

DE VÂNZARE 4 bucăți de teren
4
12

DE VÂNZARE 4 bucăți de teren

3 teren extravilan cu PUG de10000mp fiecare lîngă centură de sud sola 167 1 1 10 1-2 are front cu 595D sola 130 74 3 15 are font cu 595D (drumul giroc Urseni) sola 184 1 1 3 și încă 5898 mp sola 184 1 1 1 34638156741

Giroc, Timis

Categorii

Imobiliare