Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren locuinte colective-Giroc
1

Teren locuinte colective-Giroc

REX Imobiliare, va ofera acum spre vanzare teren pentru locuinte colective in pozitie excelenta zona Penny Giroc. Terenul in suprafata utila de 610mp, regim de inaltime de P+2, regim de locuinte colective cu spatii comerciale la parter, este ideal pentru dezvoltare imobiliara, zona find una foarte dezovoltata ...

610 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.
9
4

Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.

Apartament cu 3 camere in zona Giroc, zona linistita, asfalt, 53 mp utili si un balcon de 5 mp, bloc nou, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, decomandat, et. 3 3 cu acoperis, podele laminate, geamuri tripane, un loc de parcare inclus. PROIECT FINALIZAT. Pret: 85.000 eur.; Tel: 0756322 ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Complet mobilat. Asfalt. Transport in comun. Zona Hotel IQ
9
4

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou izolat termic exterior, ETAJ 1, in zona Girocului, la asfalt. Suprafata utila este de 50 mp + terasa 5 mp,. Centrala termica proprie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. COMPLET MOBILAT si UTILAT, un loc de parcare ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Giroc - Loc de casa- 573mp - 17 mp
1
13

Giroc - Loc de casa- 573mp - 17 mp

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan, parcela de casa in Giroc, intr-o zona in plina dezvoltare. Terenul are o suprafata de 573 mp si front stradal de 17 ml. Utilitati si case contruite in apropiere, Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare

573 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
7

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc
12
6

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc

Va oferim casa individuala cu 5 camere 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc - V9252
6
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc - V9252

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT va propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Sud-Vest, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje. Anul constructiei este 2025, structura beton, materialul zidarie caramida. ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Inchiriez 2 camere bloc nou giroc-lidl!
11

Inchiriez 2 camere bloc nou giroc-lidl!

inchiriez apartament cu 2 camere, decomandat, parter,bucatarie separata, mobilat si utilat nou, centrala proprie, rulouri la geamuri, liber ,.pret 400 euro plus garantia, zona Giroc in spate la Lidl.tel 0773336700

52 m2

Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6
1

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casă individuală de vânzare în Giroc cu piscină și dotări premium
16
7

CasaVida Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală modernă, situată la intrare în Giroc, zona Planetelor, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din apropierea Timișoarei. Detalii generale: -Regim de înălțime: P+M -Suprafață utilă: 180 mp -Suprafață construită: 240 mp -Teren: 576 ...

2333 EUR/m2 | 180 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 48 mp, parter, zona ESO, Giroc
6

Apartament 2 camere, 48 mp, parter, zona ESO, Giroc

ID: P1994 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat la parter , intr-un bloc cu lift, regim de inaltime P+4, anul constructie 2025. Loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Apartament premium cu 2 camere - 60mp, Giroc
8

Apartament premium cu 2 camere - 60mp, Giroc

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2022, construit din structura de beton si zidarie din caramida de 25. Apartamentul se afla la etajul 1 din 3 si dispune de o suprafata utila de 60 m² completata de un balcon de 6 m². Compartimentarea ...

2017 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

De vanzare casa cu 3 camere pod zona  Giroc
8
6

De vanzare casa cu 3 camere pod zona Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, 58 mp mobilat modern în Giroc – confort si liniste
10

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2024, construit din structura de beton si zidarie cu caramida de 25. Apartamentul se afla la etajul 3 din 3 si dispune de o suprafata utila de 58 m², completata de un balcon de 8 m². Compartimentarea ...

2155 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Apartament premium pe 2 niveluri, 3 camere – 84 mp
9

Apartament premium pe 2 niveluri, 3 camere – 84 mp

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Giroc, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton/zidarie caramida 30.Apartamentul se afla la etajul 3/3 si dispune de o suprafata utila de 84 m², completata de un balcon de 9m². Compartimentarea ...

1452 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament Nou cu 2 Camere in Giroc | Ideal pentru Locuit sau Investitie
11

Descopera confortul unui apartament modern, intr-o locatie excelenta, aproape de tot ce conteaza pentru tine! Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida porotherm. Compartimentarea este decomandata, ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere - 52 mp - loc de parcare inclus - Giroc
8

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida portanta. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 si dispune de o suprafata utila de 52 m², completata de un balcon de 7 m². Imobilul dispune de acoperis ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe