Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex cu perete dublu si izolat 4 camere finisaje la alegere in Giroc
20

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un duplex situat in Giroc. Locatia imobilului se potriveste perfect celor ce isi doresc sa se detaseze de agitatia orasului. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, Mega Image, Penny, Lidl, scoala si gradinita la o distanta de 15 minute. Proprietatea ...

1850 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere la etajul 1 in Giroc
8

Apartament decomandat cu 2 camere la etajul 1 in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 2 camere in Giroc in zona hotel iq fiind intr o zona care are acces rapid catre oras si multe facilități. Apartamentul are o suprafata utila de 54 mp la care se adauga un balcon de 6 mp. Apartamentul este finalizat si este disponibil ...

1842 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, Giroc
15

Apartament 2 camere, etaj 1, Giroc

Apartamente noi de 1 și 2 Camere în Giroc – Finisaje Premium, Locație Excelentă Vă prezentăm un nou ansamblu rezidențial modern situat în Giroc, ce oferă apartamente de 1 și 2 camere, ideale atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Tipuri de apartamente disponibile: • 1 cameră – 32 mp ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, bucatarie inchisa, terasa 13 mp
9

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, bucatarie inchisa, situat in Giroc Suprafata utila este 56 mp + balcon de 13 mp. Blocul este realizat integral din caramida de 30 cm pe exterior si 25 intre apartamente + izolatie de 10 cm. Acoperis de tigla, fiind izolat cu vata ...

1741 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere și 7 ocuri de parcare in Giroc - ID V2253
8
15

ID intern: V2253 Ideal pentru investiție ! Apartament cu 3 camere și 7 locuri de parcare de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona , aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul ...

2177 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere + loc de parcare, Giroc
6
3

Apartament 2 camere + loc de parcare, Giroc

De închiriat! Apartament două camere + loc de parcare, Giroc. Proprietate reprezentată de agenția Cuib Imobiliare Timișoara . Disponibil din 1 mai 2026! Acest apartament este compartimentat astfel: hol cu acces către dormitor, baie și living. Din zona de living avem acces către bucătărie care este ...

50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere+ loc de parcare, Giroc
8
4

Apartament 2 camere+ loc de parcare, Giroc

Apartament compus din două camere + loc de parcare, Giroc, cartier rezidențial nou construit. Proprietate reprezentată de agenția Cuib Imobiliare Timișoara. Disponibilă pentru închiriere locuință cu un design deosebit, loc unde calitatea superioară a fost aleasă până la cel mai mic detaliu. Apartament ...

45 m2

Giroc, Timis

2 camere etaj 2 Giroc, bucatarie inchisa, amenajat, 5 min de ESSO
6

De inchiriat apartament cu 2 camere modern intr-un bloc nou din zona Girocului aproape de benzinaria Esso, cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Imobilul dispune de parcare privata, magazine foarte aproape de bloc și statie mijloc de transport. Apartamentul se afla la etajul ...

48 m2

Giroc, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in Giroc
4
7

De inchiriat apartament cu 2 camere in Giroc

Va oferim spre închiriere un apartament cu 2 camere modern și bine compartimentat, situat la etajul 1 al unui imobil nou. Apartamentul este complet mobilat și utilat, exact ca în poze, și reprezintă o locuință confortabilă, luminoasă și eficient organizată. Dispune de o suprafata utila de 48mp. Pentru ...

48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
7

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc
12
6

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc

Va oferim casa individuala cu 5 camere 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc - V9252
6
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc - V9252

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT va propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Sud-Vest, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje. Anul constructiei este 2025, structura beton, materialul zidarie caramida. ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Inchiriez 2 camere bloc nou giroc-lidl!
11

Inchiriez 2 camere bloc nou giroc-lidl!

inchiriez apartament cu 2 camere, decomandat, parter,bucatarie separata, mobilat si utilat nou, centrala proprie, rulouri la geamuri, liber ,.pret 400 euro plus garantia, zona Giroc in spate la Lidl.tel 0773336700

52 m2

Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6
1

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casă individuală de vânzare în Giroc cu piscină și dotări premium
16
7

CasaVida Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală modernă, situată la intrare în Giroc, zona Planetelor, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din apropierea Timișoarei. Detalii generale: -Regim de înălțime: P+M -Suprafață utilă: 180 mp -Suprafață construită: 240 mp -Teren: 576 ...

2333 EUR/m2 | 180 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 48 mp, parter, zona ESO, Giroc
6

Apartament 2 camere, 48 mp, parter, zona ESO, Giroc

ID: P1994 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat la parter , intr-un bloc cu lift, regim de inaltime P+4, anul constructie 2025. Loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Apartament premium cu 2 camere - 60mp, Giroc
8

Apartament premium cu 2 camere - 60mp, Giroc

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2022, construit din structura de beton si zidarie din caramida de 25. Apartamentul se afla la etajul 1 din 3 si dispune de o suprafata utila de 60 m² completata de un balcon de 6 m². Compartimentarea ...

2017 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

De vanzare casa cu 3 camere pod zona  Giroc
8
6

De vanzare casa cu 3 camere pod zona Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, 58 mp mobilat modern în Giroc – confort si liniste
10