Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament decomandat, 2 camere, Giroc
9

Apartament decomandat, 2 camere, Giroc

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în Giroc, într-un ansamblu rezidențial nou. Apartamentul are o suprafață utilă de 53 mp, balcon de 4,5 mp, este poziționat la etajul 3/3 și beneficiază de o compartimentare practică, potrivită atât pentru locuință proprie, cât și ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 si cu 3 camere - Giroc - Constructie noua
6
8

Apartamente cu 2 si cu 3 camere - Giroc - Constructie noua

Complexul imobiliar este format din apartamente cu 2 si cu 3 camere, prevazute cu dressing si cu debara.Apartamentele cu 2 camere sunt complet decomandate, cele cu 3 camere sunt modele open space (living+bucatarie, 2 dormitoare). Apartamentele dispun de centrala proprie pe gaz, finisaje de cea mai buna ...

1585 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, 2 terase, mobilat, la asfalt, zona Planetelor
13

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, foarte spatios, situat in zona Planetelor din Giroc. Apartamentul dispune de o suprafata de 115 mp utili + 2 terase de aproximativ 25 mp. Apartamentul se afla la asfalt si dispune de toate utilitatile. Regimul de inaltime al blocului este ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament premium 2 camere, parter, Giroc
13

Apartament premium 2 camere, parter, Giroc

Apartamente noi de 1 și 2 Camere în Giroc – Finisaje Premium, Locație Excelentă Vă prezentăm un nou ansamblu rezidențial modern situat în Giroc, ce oferă apartamente de 1 și 2 camere, ideale atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Tipuri de apartamente disponibile: •⁠ ⁠1 cameră – 32 mp ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere cu gradina de 50 mp, in zona Penny Market Giroc - ID V3606
9
2

ID intern: V3606 Apartament cu 2 camere cu gradina de vanzare in Giroc, zona Penny. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giroc, zona Penny, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Etajul 1, in Giroc - V7101
7
1

Apartament cu 2 camere Etajul 1, in Giroc - V7101

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. ...

2088 EUR/m2 | 39 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc - ID V3780
12
3

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc - ID V3780

ID intern: V3780 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1686 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Teren de bloc 1.278mp cu PUZ in lucru - Ideal pentru Investitii
5
2

De vanzare: Teren de Bloc 1.278 mp cu PUZ in lucru – ideal pentru investitii Oportunitate unica pentru dezvoltatori. FOXFORT propune de vanzare teren intravilan pentru constructie de bloc in suprafata de 1.278 mp, cu PUZ in lucru, situat intr-o zona in plina dezvoltare. • Parcela pentru bloc – 1.278 ...

1,278 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Giroc
12
9

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Giroc

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Giroc. FOXFORT propune de inchiriat un apartament la casa cu regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Giroc, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 72 mp. Anul constructiei este 2018, structura beton, material zidarie caramida. Imobilul dispune ...

72 m2

Giroc, Timis

Duplex cu 5 camere despartit prin garaj, zona Giroc
20
6

Duplex cu 5 camere despartit prin garaj, zona Giroc

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Giroc, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 300 mp. Anul constructiei este 2022, structura beton, material zidarie ...

1875 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 3 camere Giroc bloc nou
7

Apartament 3 camere Giroc bloc nou

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafață utilă de 54mp este compus din : hol de acces, bucătărie open space , 2 dormitoare , baie, debara , dressing, balcon , incalzire în pardoseală cu centrala proprie, aer condiționat , loc de ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc-Braytim
10

Apartament 2 camere Giroc-Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc in bloc nou , la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafata utila de 57 mp si un balcon de 8 mp , este compus din : living cu bucatarie open space, hol , baie , dormitor , balcon cu iesire din living , urcare in pod cu scara interioara din living ( spatiu ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.
4
2

Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.

Apartament 2 camere Giroc, constructie 2018 parter ,situat la intrarea in Giroc langa ESSO,avand acces facil la mijloace de transport in comun,scoala ,magazine in zona ,pentru detalii:0766881167

1676 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere open space intermediar bloc nou centrala parcare
9

2 camere open space intermediar bloc nou centrala parcare

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere open space situat in zona Giroc/Braytim aproape de ESO intr-un imobil construit in anul 2024 cu termen de finalizare luna Mai model confort 1 semidecomandat etaj intermediar cu o suprafata utila de 50 mp cu balcon si geam la baie. Apartamentul este ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Aprtament 2 camere Giroc bloc nou
8
2

Aprtament 2 camere Giroc bloc nou

De vanzare apartament cu doua camere, situat in Giroc intr-un bloc nou, la parter din 3 nivele, suprafata utila 51 mp, este amenajat , incalzirea este in pardoseala cu centrala proprie, aer conditionat, baie cu geam , loc de parcare inclus in Cf, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

1837 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc
6

Apartament 2 camere Giroc

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc la parter din 3 nivele, are o suprafata utila de 46 mp, complet mobilat și utilat compus din : living , dormitor , bucătărie închisă , baie , hol cu loc de parcare privat inclus în CF , este amenajat, are incalzire cu centrala proprie, clima, pret ...

2000 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Braytim - bloc nou
4
1

Apartament 2 camere Braytim - bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Braytim la etajul 2 din 3 intr-un bloc nou cu o suprafata utila de 48 mp totul nou compus din : 2 camere bucatarie separata hol baie cu cabina de dus centrala proprie pe gaz cu incalzirea in pardoseala clima loc de parcare pret 89000 euro.

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc bloc nou
10
3

Apartament 2 camere Giroc bloc nou

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 2 din 3 nivele avand o suprafata utila de 5150 mp este compus din : living spatios cu bucatarie open space dormitor baie moderna cu dus walk balcon incalzire in pardoseala cu centrala termica nouaapartamentul se afla aproape ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 4 camere  Giroc cu scara interioara
8
1

Apartament 4 camere Giroc cu scara interioara

In Giroc se vinde apartament cu 4 camere cu scară interioară compus din living cu bucătărie, baie, cameră, și balcon., la mansarda : living și o cameră , suprafata utila 52 mp si mansarda 45 mp, se vinde complet mobilat și utilat la pretul de 107000 euro.detalii 0766881167

1126 EUR/m2 | 95 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc la parter
7

Apartament 2 camere Giroc la parter

De vanzare apartament cu 2 camere situat în Giroc intr-un bloc nou la parter din 3 nivele, cu o suprafata utila de 55mp la parter compus din : hol living, bucătărie, baie, hol , dormitor , 1 loc de parcare ,încălzire in pardoseala cu ,centrala pe gaz, se vinde complet mobilat și utilat la ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
TEREN PENTRU CASA/ DUPLEX
4
7

TEREN PENTRU CASA/ DUPLEX

Teren situat in Comuna Giroc, pozitionare excelenta între case, dispune de urmatoarele utilitati apa, gaz, curent.

508 m2

Giroc, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2