Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren 510Mp-Giroc
1

Teren 510Mp-Giroc

REX Imobiliare, va ofera acum spre vanzare un teren cu acces din vatra satului in comuna Giroc. Terenul in suprafata de 510mp, cu un front generos de 19ml, este ideal pentru construirea propriei case sau pentru dezvoltare imobiliara, zona find una linistita cu acces usor si facil catre centrul comunei ...

510 m2

Giroc, Timis

Promovat
Langa Calea Timisoarei. Bucatarie inchisa. Etaj 1. Decomandat
13
3

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, langa Calea Timisoarei. Bloc nou, izolat termic exterior, 48 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior ...

1956 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Penthouse Giroc, spatios, mobilat si utilat
16

Penthouse Giroc, spatios, mobilat si utilat

Estate Group prezinta spre vanzare penthouse cu trei camere in Giroc, zona Planetelor, la etajul 2, cladire cu 2 etaje, cu suprafata utila de 84 MP utili + 25 MP terasa, compartimentat astfel : Hol Living cu bucatarie open space Terasa cu acces din living Dormitor matrimonial cu baie proprie ( cu cabina ...

2082 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3, Giroc
8

Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3, Giroc

Vă propunem spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat într-un bloc nou, la etajul 3 din 3 – ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și o locuință complet pregătită pentru mutare. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, exact ca în poze, fiind dotat cu electrocasnice ...

1981 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere | bloc nou | centrala proprie | loc parcare | zona excelenta
10

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere situat intr-un bloc nou izolat exterior in comuna Giroc; - etaj 3/3, cu pod si acoperis de tigla; -suprafata utila 54 de mp; - Balcon de 7 mp; - model cu 1 baie cu cada si geam pentru aerisire; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat; -loc ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
inchiriez apartament 1 camera Giroc 300 euro
5
1

inchiriez apartament 1 camera Giroc 300 euro

apartament mobilat si utilat bloc nou Giroc in spate la IQ mare 40 mp, pat dublu, luminos,

40 m2

Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera si 26 mp gradina- Calea Urseni
7

Apartament cu 1 camera si 26 mp gradina- Calea Urseni

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Giroc, zona Calea Urseni, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc prevazut cu parter+1 etaj+ mansarda si dispune de o suprafata utila de 37 m², completata ...

2121 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera si balcon de 5 mp- Calea Urseni
8

Apartament cu 1 camera si balcon de 5 mp- Calea Urseni

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Giroc, zona Calea Urseni, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc Parter+1 etaj+ mansarda si dispune de o suprafata utila de 37 m², completata de un balcon ...

1986 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere, 63 mp, zona exterior Nord
7

Apartament 3 camere, 63 mp, zona exterior Nord

BLITZ va prezinta pentru inchiriere un apartament semidecomandat cu 3 camere, avand o suprafata utila de 63 mp, completat de un balcon deschis de 5 mp. Locuinta este compartimentata practic si confortabil, fiind formata din 2 dormitoare, o baie cu cada, living spatios si bucatarie inchisa. Apartamentul ...

63 m2

Giroc, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament nou cu 2 camere zona rezidentiala-PREMIUM RESIDENCE
6

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic (polistiren 10cm EPS 80), situat in comuna Giroc-Zona Calea Urseni. Apartamentul este situat intr-un complex rezidential de peste 48 blocuri . Suprafata 43 mp+balcon 4,5 ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament nou 3 camere la cheie !!!
7
1

Apartament nou 3 camere la cheie !!!

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE-Zona Calea Urseni Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 58 mp si este compartimentat ...

1741 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Case individuale de vanzare-COMPLEX Rezidential
5
2

Case individuale de vanzare-COMPLEX Rezidential