Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, Giroc
15

Apartament 2 camere, etaj 1, Giroc

Apartamente noi de 1 și 2 Camere în Giroc – Finisaje Premium, Locație Excelentă Vă prezentăm un nou ansamblu rezidențial modern situat în Giroc, ce oferă apartamente de 1 și 2 camere, ideale atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Tipuri de apartamente disponibile: • 1 cameră – 32 mp ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat in Giroc langa ESO.
15
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Penny, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 2 minute, acces facil la mijloace de transport in ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Etaj 1. Langa Profi - str. Neptun. Finisaje superioare.
8

Comision 0%. Vand apartament cu 2 camere, 53 mp utili + balcon, Etaj 1, in bloc Nou, zona Girocului, str. Neptun - langa magazin Profi si statie mijloc de transport in comun, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, ...

1800 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, pod propriu, parcare acoperita, zona Lidl
10
1

Agentia imobiliara Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 din 2 al unui bloc aflat in zona Lidl din Giroc, jud Timis. Dispune de o suprafata de 50 mp utili + balcon. Imobilul beneficiaza de dressing. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul ...

2050 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camera prima inchiriere Giroc
6
6

Apartament cu 1 camera prima inchiriere Giroc

De inchiriat apartament cu o camera, la prima inchiriere, totul nou, mobilat si utilat, la etajul 1, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 33 mp totul nou, la prima inchiriere. Pret. 300 euro Telefon. 0 ...

33 m2

Giroc, Timis

2 camere Giroc
10
14

2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere suprafata utila 57 m2, decomandat, centrala proprie, loc de parcare trecut CF, bloc din caramida, balcon. Aparatmentul este complet mobilat si utilat. Pret:87000 EURO Telefon:0723674418

1526 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere MOBILAT  et 1 Giroc la cateva minute de scoala
8
1

Apartament cu 2 camere MOBILAT et 1 Giroc la cateva minute de scoala

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 46 mp, situat la etajul 1, la doar cateva minute de scoala Giroc. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1761 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Casa în Giroc vatra satului  P+1 la 5 minute de scoala Giroc
20
5

Casa în Giroc vatra satului P+1 la 5 minute de scoala Giroc

De vânzare casă în Giroc vatra satului P+1,3 dormitoare, 3 băi , living , bucătărie, terasă, carport , teren 300 mp ,camera tehnica , finisaje de calitate , toate utilitățile , casa se vinde la cheie. Se afla situata la doar 5 MINUTE DE MERS PE JOS DE SCOALA GIROC. Pret.195000 euro Telefon. 072 ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
10
4

Apartament cu 2 camere Giroc

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 98500 euro Telefon. 0723674418

1824 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suptafata de 38 mp, ideal pentru locuit sau investitie, situat pe strada principala, in Giroc intr-o zona foarte bine conectata. Compartimentare eficienta: dormitor living luminos cu bucatarie open-space baie balcon deschis. Beneficii care fac ...

2474 EUR/m2 | 38 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc
7
1

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc

De vanzare apartament spațios cu 3 camere complet mobilat și utilat, situat la etajul 2 intr-un bloc cu 3 etaje +mansarda în Giroc, zonă excelentă. Caracteristici principale: - 3 camere decomandate - 2 băi - Balcon închis (5 mp) - Suprafață utilă totală: 77 mp Locul de parcare este inclus. Se ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc
6
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat in Giroc, la parter cu balcon,mobilat si utilat,loc de parcare,plus balcon. Pret. 78000 euro negociabil Tel 0723674418

1592 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Giroc, aproape de Complex Flonta
8

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in Giroc, aproape de Complex Flonta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+3, costruit in anul 2021 pe o strada linistita. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in veder proximitatea fata ...

2028 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere.DECOMANDAT. Etaj 2. Zona Eso. Bloc Nou. Disponibil imediat.
12
6

Apartament cu 2 camere zona Eso, 50 mp utili + un balcon de 5 mp, decomandat, etaj 2, baie cu geam, debara cu geam, posibilitate inchidere bucatarie, zona asfaltata, aproape de mijloace de transport in comun, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret: 85.000 eur; Te ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat, open space, etaj 2 in Giroc
10
1

ID: P2459 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 49mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructiei 2012. Apartamentul dispune de balcon de 5mp, loc de parcare. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc
11
1

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare un apartament cu 3 camere cu o suprafata de 53 mp, modern, complet mobilat si utilat, situat in Giroc, in apropiere a restaurantului Flonta si la doar 2 minute de accesul la centura Timisoarei. Locuinta se afla la etajul 3 din 3 al unui imobil bine intretinut si dispune de un balcon generos, ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
7
4

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 55 mp, situat in în Giroc, etajul 1, loc de parcare inclus în CF . Apartamentul este foarte bine impartit este ideal pentru investitie sau pentru a locui. Pret. 87000 euro Telefon. 0723674418

1582 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Casa individuala CU 5 CAMERE  LUX în comuna Giroc
9
1

Casa individuala CU 5 CAMERE LUX în comuna Giroc

Va propunem spre vanzare casa cu 5 camere fiind amplasata intr-o zona linistita de case beneficiind de toate utilitatile (apa, gaz, canalizare, electricitate, servicii de telefonie, televiziune, internet). * Accesul se face pe un drum privat beneficiind doar 4 imobile de acest avantaj. * Imobilul este ...

2230 EUR/m2 | 148 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc
16
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 al unui imobil cu 3 etaje + pod (acces direct din casa scarii ideal pentru spatiu suplimentar de depozitare). Suprafata utila: 51 mp + balcon generos de 6 m, la doar 10 minute de centrul comunei Giroc (Primarie, Biserica), cu acces ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere Giroc bloc nou
7

Apartament 3 camere Giroc bloc nou

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafață utilă de 54mp este compus din : hol de acces, bucătărie open space , 2 dormitoare , baie, debara , dressing, balcon , incalzire în pardoseală cu centrala proprie, aer condiționat , loc de ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere  parter în Giroc Aleea cu Plopi
1

Apartament cu 2 camere parter în Giroc Aleea cu Plopi

Va oferim spre vanzare apartament modern si primitor, ideal pentru cei care îsi doresc confort si acces rapid, 54 mp utili bucatarie, dormitor, sufragerie, baie si hol. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat gata de mutat, clima, incalzire în pardoseala, 1 loc de parcare inclus Locatie excelenta ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat și utilat, terasă de 20 mp Braytim
14

Vand apartament cu 3 camere, 86 mp utili+terasa de 14 mp inchisa, 2 bai, amplasat pe doua niveluri, cu scara interioara, plus un spatiu de depozitare, de 20 mp, cu acces din apartament, transformat in dressing. La primul nivel, sunt amplasate: bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, ...

1828 EUR/m2 | 82 m2

BRAYTIM, Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere  2 locuri de parcare, pod pe toata suprafata Giroc

Apartament cu 3 camere 2 locuri de parcare, pod pe toata suprafata Giroc

Va propunem spre vanzare partament 3 camere, cu o suprafata de 70 mp, etaj 2 2 .Constructie 2019, 2 locuri de parcare incluse, pod pe toata suprafata apartamentului, avand o suprafata utila de 70 mp, situat intr-un bloc constructie noua (2019). Compartimentare: 2 dormitoare spatioase si luminoase ...

1913 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl
15

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere de 53 mp bucatarie open space, cu posibilitatea sa închideți bucătăria, la 2 minute de magazinul Lidl, Penny. -Toate utilitățile ( apa , gaz, curent , canal) - balcon generos - 1 loc de parcare An finalizare 2025 Pret. 92000 euro etajul 3 din 3 cu pod ...

1769 EUR/m2 | 52 m2