Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand case noi la cheie P+1 , regim duplex
10
17

Vand case noi la cheie P+1 , regim duplex

Vand case noi in zona Horticultura (calea Urseni) , administrativ apartin de comuna Giroc. 130 mp utili , 211 mp construiti, parter cu bucatarie, baie, dresing , living generos si la etaj doua si trei dormitoare , dresing,si doua bai. Casele se predau cu centrala pe gaz, gresie, faianta, parchet, obiecte ...

1462 EUR/m2 | 130 m2

Calea%25252525252bUrseni, Giroc, Timis

Promovat
Nou. 3 camere. Etaj 1. Zona Girocului - langa Profi Neptun.
15
4

Nou. 3 camere. Etaj 1. Zona Girocului - langa Profi Neptun.

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, baie cu geam, videointerfon, ...

1798 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Giroc Teren 10.000mp cu PUZ in lucru | Destinatie - 7 Blocuri P+2+R
3

Renaissance Estate va ofera spre vanzare 1 hectar cu PUZ in lucru (2 luni), situat in Giroc - Calea Urseni, cu destinatie de blocuri. Se pot face 7 Blocuri cu regimul de inaltime maxim admis de P+2+R, utilitati in apropiere, iar accesul se face de pe strada asfaltata. Front 35m Terenul va beneficia ...

10,000 m2

Giroc, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit, cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioara, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul este bucataria open space cu livingul si iesirea pe balcon, hol de unde se intra la baia cu dus si camera. ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT la doar 600 mde statie autobuz Giroc
5

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 56 m2, terasa 20 m2, spatiu de depozitare si spatiu pentru dressing. Este situat la etajul al treilea al unui bloc cu 3 nivele, loc de parcare inclus în CF. Este situat în Giroc, la 600 m de statia Giroceana si Profi. Pret. 93 000 euro. Telefon. ...

1661 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 si parter cu balcon Giroc Aleea cu Plopi
9

Va propunem spre inchiriat apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, la etajul 1,parter, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, Aleea cu plopi, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 47 mp. Pret. 400 euro Telefon. 0723674418

47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Aleea cu Plopi
4

Va propunem spre inchiriat apartament cu o camera, totul nou, mobilat si utilat, la etajul 1,parter, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, Aleea cu plopi, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 33 mp. Pret. 300 euro Telefon. 0723674418

33 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat Giroc
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Giroc, zona Penny, situat la et.3 3, la prima închiriere, centrală proprie, încălzire în pardosea, aer condiționat și loc de parcare. Pret. 350 euro Telefon. 0723674418

52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 la doar cateva minute de primarie Giroc
16

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare in luna Iunie. Pret: ...

1900 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere Giroc
13
2

Apartament cu 1 camere Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, suprafata de 31 mp, 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare ...

1900 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc
8
5

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Duplex 3 dormitoare 3 bai in com Giroc
10
2

Duplex 3 dormitoare 3 bai in com Giroc

Vă propunem spre închirierea un duplex format din 3 dormitoare, 3 bai, bucatarie open space cu livingul, acces pe terasa din spate, se face din living, bucatarie separata, mobilat și utilat, teren 300 mp, se află situat în Comuna Giroc. Pret: 800 euro, usor neg Tel: 0723674418

115 m2

Giroc, Timis

1 camera decomandat Giroc
7
8

1 camera decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 29 mp utili, terasa de 4 mp, decomandat. Apartamentul se afla situat in CENTRU GIROC, avand acces la magazine statie de autobuz, scola, parc. Fiecare apartament dispune de loc de parcare trecut in CF, parcare privata. Pret. 66000 euro Pret. 0723 ...

2276 EUR/m2 | 29 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera prima inchiriere Giroc
6
6

Apartament cu 1 camera prima inchiriere Giroc

De inchiriat apartament cu o camera, la prima inchiriere, totul nou, mobilat si utilat, la etajul 1, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 33 mp totul nou, la prima inchiriere. Pret. 300 euro Telefon. 0 ...

33 m2

Giroc, Timis

2 camere Giroc
10
13

2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere suprafata utila 57 m2, decomandat, centrala proprie, loc de parcare trecut CF, bloc din caramida, balcon. Aparatmentul este complet mobilat si utilat. Pret:87000 EURO Telefon:0723674418

1526 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere MOBILAT  et 1 Giroc la cateva minute de scoala
8
1

Apartament cu 2 camere MOBILAT et 1 Giroc la cateva minute de scoala

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 46 mp, situat la etajul 1, la doar cateva minute de scoala Giroc. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1761 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Casa în Giroc vatra satului  P+1 la 5 minute de scoala Giroc
20
5

Casa în Giroc vatra satului P+1 la 5 minute de scoala Giroc

De vânzare casă în Giroc vatra satului P+1,3 dormitoare, 3 băi , living , bucătărie, terasă, carport , teren 300 mp ,camera tehnica , finisaje de calitate , toate utilitățile , casa se vinde la cheie. Se afla situata la doar 5 MINUTE DE MERS PE JOS DE SCOALA GIROC. Pret.195000 euro Telefon. 072 ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
10
4

Apartament cu 2 camere Giroc

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 98500 euro Telefon. 0723674418

1824 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suptafata de 38 mp, ideal pentru locuit sau investitie, situat pe strada principala, in Giroc intr-o zona foarte bine conectata. Compartimentare eficienta: dormitor living luminos cu bucatarie open-space baie balcon deschis. Beneficii care fac ...

2474 EUR/m2 | 38 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc
7
1

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc

De vanzare apartament spațios cu 3 camere complet mobilat și utilat, situat la etajul 2 intr-un bloc cu 3 etaje +mansarda în Giroc, zonă excelentă. Caracteristici principale: - 3 camere decomandate - 2 băi - Balcon închis (5 mp) - Suprafață utilă totală: 77 mp Locul de parcare este inclus. Se ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc
6

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat in Giroc, la parter cu balcon,mobilat si utilat,loc de parcare,plus balcon. Pret. 78000 euro negociabil Tel 0723674418

1592 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc
11
1

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare un apartament cu 3 camere cu o suprafata de 53 mp, modern, complet mobilat si utilat, situat in Giroc, in apropiere a restaurantului Flonta si la doar 2 minute de accesul la centura Timisoarei. Locuinta se afla la etajul 3 din 3 al unui imobil bine intretinut si dispune de un balcon generos, ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
7
4

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 55 mp, situat in în Giroc, etajul 1, loc de parcare inclus în CF . Apartamentul este foarte bine impartit este ideal pentru investitie sau pentru a locui. Pret. 87000 euro Telefon. 0723674418

1582 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Casa individuala CU 5 CAMERE  LUX în comuna Giroc
9
1

Casa individuala CU 5 CAMERE LUX în comuna Giroc

Va propunem spre vanzare casa cu 5 camere fiind amplasata intr-o zona linistita de case beneficiind de toate utilitatile (apa, gaz, canalizare, electricitate, servicii de telefonie, televiziune, internet). * Accesul se face pe un drum privat beneficiind doar 4 imobile de acest avantaj. * Imobilul este ...

2230 EUR/m2 | 148 m2