Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand 3 camere in Giroc- Trandafirilor 110000 euro
10
1

Vand 3 camere in Giroc- Trandafirilor 110000 euro

Vand apartament cu 3 camere la mansarda in Sat Giroc pe strada principala in vatra veche, la 5 min de Scoala si Gradinita, SU= 60 mp, se vinde mobilat, utilat. Cladire cu 6 apartamente, curte comuna imprejmuita. Amenajat modern, centrala proprie, aer conditionat Vortex, cuptor electric Beko, plita electrica ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Promovat
inchiriez apartament 2 camere Giroc direct de la proprietar
5
1

inchiriez apartament 2 camere Giroc direct de la proprietar

Închiriez apartament 2 camere bloc 2025,zona Planetelor ,este la a doua închiriere deci practic este ca și nou,mobila Mobexpert,electrocasnice Gorenje,TV smart Samsung,clima wifi,loc de parcare cu blocator.

45 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex premium, 5 camere, 137 mp utili, parter + 1 etaj si pod - Braytim
20
1

ID Intern: P2563 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex cu 5 camere, 137 mp utili, 270 mp teren, anul constructiei 2026, situat in zona Braytim. Imobilul este dotat cu panouri solare de 6kw, baterie si detine certificat de prosumator. -Nivel - P+1+Pod -Suprafata teren - 270 mp -Suprafata ...

2328 EUR/m2 | 137 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex pe Parter. Compartimentare eficienta. Toate utilitatile.
10

. Ofer spre vanzare casa tip Duplex pe parter cu placa de beton + pod inalt, in Giroc, conectate doar prin peretele de la un dressing. Pozitie buna, intr-o zona rezidentiala linistita. Suprafata utila de 88 mp + teren de 323 mp. Compartimentare: - hol acces generos, living + bucatarie, dormitor matrimonial ...

2102 EUR/m2 | 88 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de inchiriat in Giroc
6

Apartament cu o camera de inchiriat in Giroc

Apartament cu o camera de inchiriat în Giroc FOXFORT propune de inchiriat un apartament cu o camera, open space, situat in Giroc, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaj + Mansarda. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de ...

60 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc
11
1

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare un apartament cu 3 camere cu o suprafata de 53 mp, modern, complet mobilat si utilat, situat in Giroc, in apropiere a restaurantului Flonta si la doar 2 minute de accesul la centura Timisoarei. Locuinta se afla la etajul 3 din 3 al unui imobil bine intretinut si dispune de un balcon generos, ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
7
4

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 55 mp, situat in în Giroc, etajul 1, loc de parcare inclus în CF . Apartamentul este foarte bine impartit este ideal pentru investitie sau pentru a locui. Pret. 87000 euro Telefon. 0723674418

1582 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Casa individuala CU 5 CAMERE  LUX în comuna Giroc
9
1

Casa individuala CU 5 CAMERE LUX în comuna Giroc

Va propunem spre vanzare casa cu 5 camere fiind amplasata intr-o zona linistita de case beneficiind de toate utilitatile (apa, gaz, canalizare, electricitate, servicii de telefonie, televiziune, internet). * Accesul se face pe un drum privat beneficiind doar 4 imobile de acest avantaj. * Imobilul este ...

2230 EUR/m2 | 148 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc
16
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 al unui imobil cu 3 etaje + pod (acces direct din casa scarii ideal pentru spatiu suplimentar de depozitare). Suprafata utila: 51 mp + balcon generos de 6 m, la doar 10 minute de centrul comunei Giroc (Primarie, Biserica), cu acces ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
8
1

Apartament cu 2 camere Giroc

Vând apartament cu 2 camere situat in Giroc, Str. Neptun, cu o suprafață utilă de 49 mp + un balcon de 5,31 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 și este compartimentat astfel: - 1 dormitor; - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie. Situat la strada principala la 1 minut distanță ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere Giroc bloc nou
7

Apartament 3 camere Giroc bloc nou

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafață utilă de 54mp este compus din : hol de acces, bucătărie open space , 2 dormitoare , baie, debara , dressing, balcon , incalzire în pardoseală cu centrala proprie, aer condiționat , loc de ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere  parter în Giroc Aleea cu Plopi
1

Apartament cu 2 camere parter în Giroc Aleea cu Plopi

Va oferim spre vanzare apartament modern si primitor, ideal pentru cei care îsi doresc confort si acces rapid, 54 mp utili bucatarie, dormitor, sufragerie, baie si hol. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat gata de mutat, clima, incalzire în pardoseala, 1 loc de parcare inclus Locatie excelenta ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat și utilat, terasă de 20 mp Braytim
14

Vand apartament cu 3 camere, 86 mp utili+terasa de 14 mp inchisa, 2 bai, amplasat pe doua niveluri, cu scara interioara, plus un spatiu de depozitare, de 20 mp, cu acces din apartament, transformat in dressing. La primul nivel, sunt amplasate: bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, ...

1828 EUR/m2 | 82 m2

BRAYTIM, Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere  2 locuri de parcare, pod pe toata suprafata Giroc

Apartament cu 3 camere 2 locuri de parcare, pod pe toata suprafata Giroc

Va propunem spre vanzare partament 3 camere, cu o suprafata de 70 mp, etaj 2 2 .Constructie 2019, 2 locuri de parcare incluse, pod pe toata suprafata apartamentului, avand o suprafata utila de 70 mp, situat intr-un bloc constructie noua (2019). Compartimentare: 2 dormitoare spatioase si luminoase ...

1913 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl
15

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere de 53 mp bucatarie open space, cu posibilitatea sa închideți bucătăria, la 2 minute de magazinul Lidl, Penny. -Toate utilitățile ( apa , gaz, curent , canal) - balcon generos - 1 loc de parcare An finalizare 2025 Pret. 92000 euro etajul 3 din 3 cu pod ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Proiect modern in stil mediteranean cu 4 camere - Giroc
13

Proiect modern in stil mediteranean cu 4 camere - Giroc

Triplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune spre vanzare casa tip triplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod depozitare, situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 90 mp si teren 235 mp. Anul constructiei este 2026, structura beton, material ...

1833 EUR/m2 | 90 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere GRADINA DE 65 MP GIROC
6
1

Apartament cu 2 camere GRADINA DE 65 MP GIROC

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, având o suprafață utilă de 51mp , o curte de 65 mp și un loc de parcare. Utilități: curent,gaz,apa și canalizare. Strada asfaltata. Apartamentul se vinde mobilat și utilat . Pret. 115000 euro Telefon. 0723674418

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat
11

Apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc, aproape de Scoala David Voniga. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2018, structura beton, material zidarie ...

2049 EUR/m2 | 61 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 locuri de parcare gradina proprie 40 mp Zona Giroc
6

Apartament cu 2 camere decomandat, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie inchisa, su: 53 mp, situat la parter, cu iesire in gradina proprie si 2 locuri de parcare, Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 104900 euro negociabil Tel: 0726649775

1979 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc Nou. Decomandat. Etaj 1.Calea Timisorii . Asfalt. Transport in comun.
10

Apartament cu doua camere in zona Calea Timisorii, aproape de Penny, decomandat, etaj 1, posibilitate de a face bucataria separata, in zona asflatata, aproape de mijloace de transport in comun, baie cu geam, 52 mp utili + un balcon de 8 mp, geamuri tripane, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ...

1865 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Casa de inchiriat in Giroc
14
22

Casa de inchiriat in Giroc

Inchiriez casa in Giroc. Pret. 600 euro Telefon. 0723674418

80 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | 62 mp | Zona Giroc
9

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | 62 mp | Zona Giroc

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, complet mobilat și finisat premium, situat în Giroc — o zonă liniștită, foarte apreciată, cu acces rapid către Timișoara, mijloace de transport, școli, grădinițe și magazine. LOCALIZARE Apartamentul se află într-o ...

2242 EUR/m2 | 62 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere la 3 minute de Magazinul Lidl
12
4

Apartament cu 2 camere la 3 minute de Magazinul Lidl

De vanzare apartament cu 2 camere nou, parter si etajul 2 din 3 cu o suorafata de 50 mp cu balcon mare tip logie, loc de parcare în CF, centrala gaz, încalzire în pardoseala, bloc nou 2023, la 3 minute de magazinul Lidl. Pret. 80500 euro Telefon. 0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Casa individuala cu 5 camere 2 bai Giroc
13
4

Casa individuala cu 5 camere 2 bai Giroc

Va oferim casa individuala cu 5 camere, 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - ...

2067 EUR/m2 | 75 m2