Promovat
Apartament de vanzare, 3 camere, 2 balcoane, zona Calea Urseni, Giroc
12
2

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament nou, modern, cu 3 camere, 2 balcoane si loc de parcare inclus, situat la etajul 3 al unui imobil situat in zona Calea Urseni, Giroc. Apartamentul se afla la doar 300 m fata de prima statie de autobuz si 800 m fata de Zone 2 si Mega Image Calea Urseni, ...

1629 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 si cu 3 camere - Giroc - Constructie noua
6
8

Apartamente cu 2 si cu 3 camere - Giroc - Constructie noua

Complexul imobiliar este format din apartamente cu 2 si cu 3 camere, prevazute cu dressing si cu debara.Apartamentele cu 2 camere sunt complet decomandate, cele cu 3 camere sunt modele open space (living+bucatarie, 2 dormitoare). Apartamentele dispun de centrala proprie pe gaz, finisaje de cea mai buna ...

1585 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament mobilat cu 2 camere si pod | Giroc | Profi
8

Apartament mobilat cu 2 camere si pod | Giroc | Profi

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere și pod, complet mobilat și utilat, situat în Giroc, foarte aproape de magazine (Profi), mijloace de transport în comun și numeroase puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 43 mp și beneficiază de un balcon de ...

2091 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa individuală, 4 camere, 3 bai, 110 mp, Giroc
19
1

Casa individuală, 4 camere, 3 bai, 110 mp, Giroc

De vanzare casa individuala intr-un ansamblu rezidential de case, situat in Giroc, zona excelenta, asflat, iluminat stradal. Casele vor fi dispuse pe 2 nivele (P+2E) si sunt compartimentate astfel: PARTER: hol de acces, living, bucatarie inchisa, baie, terasa de 7 mp si terasa de 10 mp ETAJUL 1: hol ...

1882 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament nou 2 camere la cheie - direct de la dezvoltator !

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat in comuna Giroc (zona Braytim). Blocul este situat intr-un ansamblu rezidential de 45 blocuri cu 2 zone de parc amenajate . Suprafata 48 mp Apartamentul ...

1833 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Spatiu și rafinament: apartament cu 3 camere Giroc
5

Spatiu și rafinament: apartament cu 3 camere Giroc

Blitz Imobiliare are plăcerea să vă prezinte o proprietate de excepție, concepută pentru cei care aspiră la un stil de viață modern și rafinat. De aproape 20 de ani, dezvolatatorul se dedică construirii de proiecte de calitate, iar cea mai mare recunoaștere vine de la sutele de clienți mulțumiți. Ei ...

1781 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Apartament de Lux cu 3 Camere și Balcon Panoramic
6

Apartament de Lux cu 3 Camere și Balcon Panoramic

Blitz Imobiliare vă prezintă o proprietate remarcabilă, concepută pentru acele persoane care aspiră la un stil de viață modern, rafinat și lipsit de compromisuri. Cu o experiență solidă de aproape 20 de ani în domeniul construcțiilor, dezvoltatorul garantează o calitate superioară, confirmată de sutele ...

1781 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Dezvoltator imobiliar, 1 camera-decomandat, loc de parcare inclus!!
7
1

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, la cheie, DECOMANDAT, bucatarie separata, in bloc construit NOU, in zona Braytim, aproape de Uzina de apa, comuna Giroc. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Premium Residence, complex ce detine mai mult de 45 imobile finalizate + un parc ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera, decomandat--bloc nou.
8

Apartament 1 camera, decomandat--bloc nou.

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, DECOMANDAT, la cheie, in bloc NOU construit din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat in zona Braytim, comuna Giroc, aproape de Uzina de apa, zona excelenta, linistita, aproape de statia de autobuz. Suprafata utila a apartamentului este ...

2100 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Calea urseni
7
53

Calea urseni

Proprietar vând ULTIMILE parcele teren, PUZ ,suprafete , de 618 mp, 724mp, si 694 mp+ 88 mp. cu front stradal, Fs=18; 16,5 și 36 ml situat pe calea Urseni ,apartine de comuna GIROC. Amenajat drum piatră. Curent,apa , gaz în lucru. Pret 75 euro mp. Tel. .

694 m2

Giroc, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.
8

Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.

De vanzare, in bloc nou, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,3 mp utili, 2 balcoane, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 90.600 Euro, negociabil. 0755793075

1812 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in Giroc
4
11

De inchiriat apartament cu 2 camere in Giroc

Va oferim spre inchiriere un apartamet cu 2 camere decomandate situat in zona Esso Giroc, pe str Zefirului, la 1 min de scoala, la 2 min de Esso, Profi ,statie de E3 si Giroceana. Apartamentul este la Parter al unei cladiri de tip vila cu 1 etaj, avand o suprafata de 53 mp, 6 apartamente in total. Acest ...

53 m2

Giroc, Timis

Teren extravilan arabil 10.707 mp - aproape de centura Timisoara Sud
2
2

De vanzare: Teren extravilan arabil 10.707 mp – locatie excelenta, aproape de centura Timisoara Sud FOXFORT propune de vanzare teren extravilan arabil cu suprafata de 10.707 mp, situat intr-o zona strategica, ideal pentru investitie agricola sau dezvoltare viitoare. Caracteristici: Lungime: 366 ...

10,707 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, complet decomandat, bucatarie inchisa
10
1

Proprietar ofer spre vanzare un apartament cu suprafata utila de 53 mp, decomandat aflat intr-un ansamblu rezidential din zona Giroc, cu acces facil și aproape de punctele de interes (Gara Giroc, Statia de autobuz Giroceana, Penny, Lidl, Profi Non-Stop, Pepco, Mega Image, Sala fitness, farmacii) , amplasate ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Proprietar inchiriez ap 2 camere zona Giroc str. Sperantei
9

Proprietar inchiriez ap 2 camere zona Giroc str. Sperantei

Proprietar , închiriez apartament 2 camere semidecomandat, situat in zona Unitatii Militare , Giroc [str. Sperantei]. Zone de interes , in apropriere: -Luna caffe -Lidl -Kaufland -Parc -Gradinita Apartamentul este compartimentat in: -Hol acces -Living open space cu bucatarie si iesire spre balcon -Dormitor -Baie -Loc ...

55 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament in bloc nou cu 2 camere in Giroc
5

Apartament in bloc nou cu 2 camere in Giroc

Heigl Estate vă propune spre închiriere un apartament in bloc nou, situat in Giroc. Apartamentul are 45 mp utili, este situat la etajul 2 si este total mobilat exact ca în fotografii. Caracteristici principale: -45 mp utili - etajul 2 -incalzire in pardoseala - Se închiriază complet mobilat și utilat Compartimentare: -antreu -living ...

45 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa tip Duplex - Giroc - mobilata si utilata - 190.000 Euro
19
5

Locuinta se afla intr-o zona linistita si sigura, ideala pentru familii, cu acces pietruit pana in fata casei. Este aproape de gradinita si scoala, avand acces facil catre Timisoara si centura rutiera. Compartimentarea include la parter o bucatarie inchisa cu insula si mobilier la comanda, electrocasnice ...

1881 EUR/m2 | 101 m2

Giroc, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in Giroc
3
27

De inchiriat apartament cu 2 camere in Giroc

Se ofera spre inchiriat Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat, decomandat, incalzire in pardosea,centrala termica si termostat, aer conditionat, un loc de parcare inclus in pret, situat la etajul 2, o suprafata de 50 mp, pe Strada Galaxiei nr 19. Se accepta si animale de companie. Sunati pentru ...

50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou 2 camere la cheie...COMISION 0%
6

Apartament nou 2 camere la cheie...COMISION 0%

Situat în partea de Sud a orașului,complexul rezidențial "PREMIUM RESIDENCE" oferă o alternativă la aglomerația orașului,unde fiecare locatar sa regasească siguranța în cadrul unei comunități,o locație liniștită cu spațiu verde si zone amenajate pentru viitorii propietari. Complexul "PREMIUM RESIDENCE" ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere -55mp
8
3

Apartament 2 camere -55mp

Ofer spre vânzare apartament 2 camere, decomandat, cu suprafața de 55 mp, situat în Giroc, strada Independenței, într-un bloc cu 3 etaje. Apartamentul se afla in apropierea centrului comercial Calea Timisoarei-6 min-Mega Image-Lidl-farmacie-sala de sport Puncte de interes-Clinica Stomatologica ...

1659 EUR/m2 | 54 m2