Promovat
inchiriez apartament 1 camera Giroc 300 euro
5
1

inchiriez apartament 1 camera Giroc 300 euro

apartament mobilat si utilat bloc nou Giroc in spate la IQ mare 40 mp, pat dublu, luminos,

40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex spatios cu 5 camere si 2 bai | Giroc
11

Duplex spatios cu 5 camere si 2 bai | Giroc

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex foarte spatios, cu 5 camere si bucatarie inchisa, in Giroc, in apropiere de Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 120mp și este amplasat pe un teren de 200mp. Compartimentarea ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex modern cu 4 camere | Giroc | Daf
12

Duplex modern cu 4 camere | Giroc | Daf

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern si spațios cu 4 camere si 2 bai, situat in Giroc, in proximitate avem Restaurantul Daf Junior, Lidl, Penny, Profi si mijloace de transport in comun. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 101mp și este amplasata pe un teren de 250mp. Compartimentarea ...

1851 EUR/m2 | 101 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, bucatarie inchisa, etaj intermediar, Giroc
7

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 din 3 in zona Braytim din Giroc, judetul Timis. Dispune de o suprafata de 48 mp utili + balcon de 5 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire in pardoseala. Apartamentul ...

1865 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Giroc - 4 camere - 150.766 euro
20
1

Casa Giroc - 4 camere - 150.766 euro

Casa face parte dintr-un complex de case insiruite si este situata in Giroc, pe strada asfaltata, aproape de facilitati de infrastructura, magazine si scoli, beneficiind de 2 locuri de parcare proprii. Imobilul este construit pe un teren de 134 mp, avand o suprafata utila de 86 mp, la care se adauga ...

1753 EUR/m2 | 86 m2

Giroc, Timis

Duplex de vanzare cu 5 camere, despartit prin garaj, zona Giroc
20
3

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Giroc, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 365 mp. Anul constructiei este 2022, structura beton, material zidarie ...

2042 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Duplex 4 camere 140 mp utili, toate utilitatile, la asfalt in Giroc - V7800
15
4

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime P+1E+M situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 300 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material zidarie caramida, izolatie ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Giroc, Timis

Casa in giroc cu 650 mp teren
10
2

Casa in giroc cu 650 mp teren

Casa are 3 dormitoare, bucatarie, baie, hol, debara, camera tehnica. 2 centrale termice, pe gaz si lemne. multe anexe. Constructie 1970. Racordata la toate utilitățile. Casa se afla pe strada Mureș, in Giroc. Direct de la proprietar!

1708 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc
9

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune spre vanzare o casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp si teren 253 mp. Anul constructiei este 2023, structura beton, zidarie ...

2591 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Ap.2 camere - mobilat si utilat - 390 Euro
10

Ap.2 camere - mobilat si utilat - 390 Euro

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, tip open-space, situat într-un ansamblu rezidențial nou, cu acces securizat prin barieră, la intrarea în localitatea Giroc. Apartamentul are o suprafață utilă de 47 mp și este compartimentat astfel: hol de acces, bucătărie și living open-space cu ieșire ...

47 m2

Giroc, Timis

Ap 2 cam decomandat, bloc nou   mobilat și utilat, 2 balcoane, loc de parcare inclus - 420 Euro
10

Ap 2 cam decomandat, bloc nou mobilat și utilat, 2 balcoane, loc de parcare inclus - 420 Euro

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 3, într-un bloc nou, amplasat la intrarea în localitatea Giroc, în apropiere de mijloace de transport în comun, hipermarketuri, sală de fitness, farmacii, bănci și alte puncte de interes, toate aflate la mai puțin de ...

55 m2

Giroc, Timis

inchiriez apartament doua camere Giroc 500 euro
5

inchiriez apartament doua camere Giroc 500 euro

Inchiriez un apartament cu doua camere decomandat etaj 1 Giroc, bacon mare acoperit, bucatarie separata, loc parcare, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, la prima inchiriere, 500 euro

55 m2

Giroc, Timis

Promovat
inchiriez apartament 1 camera Giroc 300 euro
5
1

inchiriez apartament 1 camera Giroc 300 euro

40 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan Giroc.
2
35

Teren intravilan Giroc.

Vand teren intravilan Giroc suprafata 700m. Front stradal 12m. Pret 70e M. Strada Cerbului. Utilitati in apropiere.

700 m2

Giroc, Timis

Promovat
Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3  Giroc, Timis (Str. Sperantei)
10
3

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei)

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei) Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou etaj 3 din 3 Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 52 mp Disponibilitate: Etaj 3 Loc de parcare inclus in CF Dotări și ...

2168 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Casa tip Duplex - Giroc - mobilata si utilata - 190.000 Euro
19
5

Locuinta se afla intr-o zona linistita si sigura, ideala pentru familii, cu acces pietruit pana in fata casei. Este aproape de gradinita si scoala, avand acces facil catre Timisoara si centura rutiera. Compartimentarea include la parter o bucatarie inchisa cu insula si mobilier la comanda, electrocasnice ...

1881 EUR/m2 | 101 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere + debara + dressing - Giroc - 86.000 Euro - parcare inclusa
10
3

Apartament modern cu 3 camere, situat in Giroc, intr-un bloc nou din caramida, pozitionat excelent, la asfalt, cu acces rapid la utilitati si puncte de interes. Apartamentul este compartimentat functional, fiind compus din hol de intrare, bucatarie cu living open-space, debara, baie, 2 dormitoare, ...

1623 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
 Proprietar | Prima închiriere | Giroc | Smart Living & Cinema acasa
10

Direct de la proprietar: Cauți un loc care să nu fie doar un apartament de închiriat , ci o adevărată experiență? Acest spațiu de 2 camere (52 mp utili + 8,5 mp terasă) a fost locuit doar de proprietar 15 luni și dotat cu tot ce e mai nou în materie de tech și confort. De ce te vei îndrăgosti de ...

52 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere GIROC-BRAYTIM
10
37

Apartament 2 camere GIROC-BRAYTIM

Nou! Exclusivitate Contract Anaf inclusiv! Ideal pentru firme, studenti, cupluri sau familie. Ocupabil imediat Va prezentam spre închiriere apartament 2 camere Lux ,Nou , Prima inchiriere Etaj 2 Lift Nou Compartimentat astfel Hol intrare generos Bucătărie complet utilată și mobilat Living ...

54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere + curte proprie - Giroc - 400 Euro
8
18

Apartament 2 camere + curte proprie - Giroc - 400 Euro

Închiriez apartament cu 2 camere în Giroc, într-un imobil nou, de tip vilă, situat aproape de școală. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare, baie, bucătărie + living open space, dormitor. Din interior, se poate ieși în curtea proprie, împrejmuită și ideală pentru relaxare. Se închiriază ...

51 m2

Giroc, Timis

Duplex Giroc - 4 camere - 3 bai - 115mp utili - 170.000 Euro
8
3

Propunem spre vânzare jumătate de duplex situat în localitatea Giroc, într-o zonă nouă de case, liniștită și bine dezvoltată, cu acces rapid la toate utilitățile. Proprietatea are tipologia P+1E și o suprafață utilă de 115 mp, fiind compartimentată astfel: Parter: - Hol de acces - Baie - Spațiu de ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere decomandat, open space, parcare   Giroc, lângă Timișoara
9

Apartament 2 camere decomandat, open space, parcare Giroc, lângă Timișoara

Vând apartament modern cu 2 camere, decomandat, cu living + bucătărie open space, situat la intrarea în Giroc, la aproximativ 200 m de strada Gospodarilor (Timișoara), într-o zonă liniștită, cu stradă asfaltată și acces rapid către oraș. Apartamentul este situat la etajul 3 din 3 într-un bloc construit ...

2122 EUR/m2 | 45 m2

Giroc, Timis

4300mp in interiorul centurii Giroc
2
5

4300mp in interiorul centurii Giroc

Vând 4300 mp în interiorul centurii la Giroc. Terenul se află în apropierea unei zone rezidențiale, case în apropiere. Persoana fizică. Fără comision. Prețul este puțin negociabil.

4,300 m2

Giroc, Timis

 Apartament confort +   2 camere + 2 PARCĂRI | Bloc 2023 | Giroc   Str. Parcului
10

Apartament confort + 2 camere + 2 PARCĂRI | Bloc 2023 | Giroc Str. Parcului

Dacă îți dorești un apartament modern, complet mobilat și fără nicio investiție suplimentară, această proprietate este exact ce cauți. Locație premium: Giroc Strada Parcului Zonă liniștită, în plină dezvoltare, cu acces rapid către Timișoara. Suprafață ideală: - 57 mp utili - Terasă spațioasă ...

2174 EUR/m2 | 57 m2