Promovat
Apartament modern 2 camere, 55 mp, etaj 2, Giroc
8

Apartament modern 2 camere, 55 mp, etaj 2, Giroc

Apartament modern de închiriat | Prima închiriere | Zona Neptun – Giroc – Timișoara Se oferă spre închiriere un apartament elegant și primitor, construit în 2021, situat excelent între Giroc și Timișoara, în apreciata zonă Neptun – o locație liniștită, modernă și cu acces facil către principalele puncte ...

55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou 2 camere la cheie-"PREMIUM RESIDENCE"
5
2

Apartament nou 2 camere la cheie-"PREMIUM RESIDENCE"

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic (10cm EPS80), situat in comuna Giroc (zona Braytim). Apartamentul este situat intr-un complex rezidential de 48 blocuri cu parc privat . Apartamentul este compus din: living, dormitor, ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu o camera si balcon | Giroc | Zone 2
5

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu o camera si balcon, in Giroc, foarte aproape de Zone2. Apartamentul este situat într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc un refugiu modern și confortabil. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 37mp. ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament  cu 2 camere Giroc
10

Apartament cu 2 camere Giroc

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in Giroc. Apartamentul e de 60mp, si e la prima inchiriere, are incalzire in pardoseala si un loc de parcare este inclus in pret. Acceptam animale de companie. Drumul este asfaltat, si e parc aproape de bloc.

60 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de inchiriat, Giroc, Timisoara
7

Apartament cu 2 camere de inchiriat, Giroc, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere spatios si luminos, situat in Giroc, intr-o zona linistita si bine pozitionata, potrivit pentru cupluri sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre scoli, facultati, ...

48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Jumatate de duplex cu 4 camere de vanzare in Giroc
10

Jumatate de duplex cu 4 camere de vanzare in Giroc

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex cu 4 camere, situata in Giroc, in vatra satului, intr-o zona linistita si apreciata, ideala pentru o familie care isi doreste confort si intimitate. Imobilul dispune de o compartimentare practica si eficienta, avand regim de inaltime P+1E, si ...

1612 EUR/m2 | 121 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat, petfriendly, loc de parcare,Giroc
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere aflat la PRIMA INCHIRIERE, spatios si luminos, situat in Giroc, proximitatea strazii Neptun. Zona linistita, pretabil pentru cupluri sau familii care isi doresc o locuinta in care sa se simta confortabil Suprafata utila: ...

54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat, gradina proprie, Giroc, Timisoara
12

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere spatios si luminos, aflat la prima inchiriere, situat in Giroc, intr-o zona linistita si bine pozitionata, potrivit pentru cupluri sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil ...

55 m2

Giroc, Timis

Nou 2 camere in Ansamblu Rezidential intr-o zona de lux
9
1

Nou 2 camere in Ansamblu Rezidential intr-o zona de lux

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE. Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 55 mp si este compartimentat astfel: ...

1629 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera-Ideal pentru INVESTITIE
8
3

Apartament cu 1 camera-Ideal pentru INVESTITIE

Vând apartament cu 1 cameră - Locuință confortabilă, perfectă pentru un stil de viață modern! Locație: Strada Pepinierei-comuna Giroc Complex Premium Residence Preț: 71.500 Euro Suprafață utilă:37 mp Descriere generală: Acest apartament cu 1 cameră reprezintă o oportunitate excelentă de a achiziționa ...

370 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat.Disponibil Imediat.Luminos.Loc de parcare
9
1

Mobilat si Utilat.Disponibil Imediat.Luminos.Loc de parcare

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, finalizat si disponibil imediat, bloc integral din caramida, la etajul 3 cu spatiu depozitare in pod, se vinde cum se vede in poze, cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc langa Profi, parc si mijloc de transport in ...

2070 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Decomandat.37 mp utili.Ideal investite.Bloc nou 2026
9
1

Decomandat.37 mp utili.Ideal investite.Bloc nou 2026

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou 2026, integral din caramida, decomandat, bucatarie inchisa, spatios si luminos, 37 mp utili, incalzire prin pardoseala, disponibil imediat, loc de parcare inclus in pret. Zona Braytim Pret 71.500 euro Pret 0734744765

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. Bucatarie inchisa. Etajul 1.
13

Bloc nou finalizat. Bucatarie inchisa. Etajul 1.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, in zona Braytim, la etajul 1, cu bucatarie inchisa, ideal pentru investitie sau locuit, este finalizat si disponibil imediat, cu incalzire prin pardoseala si loc de parcare inclus in pret. Pret 79.500 euro Tel. 0734744765

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

3 camere.2 bai.Luminos.Spatios.Mobilat si Utilat!
13
1

3 camere.2 bai.Luminos.Spatios.Mobilat si Utilat!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2017, integral din caramida, cu 2 bai, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, incalzire prin pardoseala, loc de parcare, mobilat si utilat, 70 mp utili + balcon. Zona Giroc la 5 minute de mers pe jos de Penny, Lidl si Mega Image. Pret 128.000 euro negociabil Tel. ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Etaj 2.Langa Complex Diadora.Mobilat si utilat!
11

Etaj 2.Langa Complex Diadora.Mobilat si utilat!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc din 2012, la etajul 2, integral din caramida, cu posibilitate de a inchide bucataria, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, se vinde mobilat si utilat, Zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 86.800 euro. Tel. 0734 744 765

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Bloc nou Finalizat!Bucatarie inchisa!Finisaje de calitate
11

Bloc nou Finalizat!Bucatarie inchisa!Finisaje de calitate

Vand apartament cu 2 camere, la etajul 3, in bloc nou finalizat, in zona Giroc in spate la hotel IQ, pe langa Profi, bloc integral din caramida, cu incalzire prin pardoseala, finisaje de calitate, loc de parcare inclus in pret. Pret 84.000 euro Tel. 0734744765

2000 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat.Bucatarie inchisa.Mobilat si utilat.Strada asfaltata!
11
1

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, in bloc nou 2026, finalizat si disponibil imediat, pe strada asfaltata, cu incalzire in pardoseala, se vinde cum se vede in poze, iesire pe balcon din fiecare incapere, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc, zona planetelor, langa ...

2102 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Luminos.Finisaje de calitate.Disponibil imediat.ETAJUL 1!
9

Luminos.Finisaje de calitate.Disponibil imediat.ETAJUL 1!

De vanzare apartament cu 2 camere, in Bloc Nou 2026, finalizat si disponibil imediat, la ETAJUL 1, cu doar 9 ap in bloc, finisaje de calitate atat la interior cat si pe exterior, cu incalzire prin pardoseala, balcon generos, loc de parcare. Zona Giroc langa Profi si mijloc de transport in comun in fata ...

2171 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

Vedere pe 2 parti.2 balcoane.Etaj 2.Bloc Nou
10

Vedere pe 2 parti.2 balcoane.Etaj 2.Bloc Nou

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, integral din caramida, cu vedere pe 2 parti, cu 2 balcoane inchise, incalzire prin pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 50 mp utili, Zona Giroc vizavi de Lidl si Mega Image. Pret 90.600 euro Tel.

1812 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa.Balcon.Baie cu geam
10

De vanzare apartament cu 2 camere in Bloc Nou 2026, bloc integral din caramida, decomandat, cu bucatarie inchisa, cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inclus in pret, disponibil in doua luni, acum este la alb pe interior, pe exterior e gata. Zona Giroc la 5 minute de Penny , Lidl si Mega Image Pret ...

1800 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Decomandat.Bucatarie inchisa.Etaj 1.58 mp utili!
10

Decomandat.Bucatarie inchisa.Etaj 1.58 mp utili!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, integral din caramida, la etajul 1, decomandat, cu bucatarie inchisa, cu incalzire prin pardoseala, luminos si spatios avand 58 mp utili. Blocul pe exterior este finalizat, la interior este la ALB, in 2 luni e gata finisat si pe interior.Pozele sunt ...

1791 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat.Bloc Nou.52 mp utili!
12

Disponibil Imediat.Bloc Nou.52 mp utili!

De vanzare apartament ULTIMUL apartament cu 2 camere, in bloc nou finalizat, disponibil imediat, integral din caramida, cu posibilitate de inchidere bucatarie, la etajul 3 cu spatiu de depozitare in Pod, loc de parcare inclus in pret, in zona Giroc dupa complex Diadora, pret 94.000 euro. Tel. 0734744765 ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat.Mobilat si utilat.Loc de parcare Acoperit!
10

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, integral din caramida, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, loc de parcare Acoperit inscris in CF, boxa in Pod inscrisa in CF, in zona Giroc pe langa Lidl,Penny si Mega Image. Pret 102.500 euro negociabil Tel.

2050 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Finisaje premium!Calitate!Disponibil Imediat
10
4

Finisaje premium!Calitate!Disponibil Imediat

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Giroc, cartierul Planetelor, intr un bloc nou 2025, finalizat, cu finisaje premium atat in apartamente cat si in casa scarii, la etajul 1, disponibil imediat, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon. Sunt disponibile mai multe modele, cu suprafete intre ...

2119 EUR/m2 | 42 m2