Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex superb cu 5 camere | Giroc
15

Duplex superb cu 5 camere | Giroc

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 5 camere si 2 bai, situat in Giroc, foarte aproape de Primarie, Restaurant Nyam-Nyam, Profi si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 130mp și este amplasata pe un teren de 250mp. Compartimentarea ...

1923 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Promovat
1/2 duplex, mobilat si utilat complet – Giroc
20

1/2 duplex, mobilat si utilat complet – Giroc

Iulius Imobiliare recomandă spre închiriere 1/2 duplex – Giroc, zonă liniștită și acces facil Localizare: Giroc – zonă rezidențială, liniștită, cu acces rapid către Timișoara O locuință modernă, complet mobilată și utilată, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. ✨ ...

Giroc, Timis

Promovat
Super pret - Apartament 2 camere - terasa 15 mp - Giroc - Comision 0%
8

REX Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, cu o compartimentare practică si pozitionare excelenta la doar 3 minute de centrul comunei Giroc. Imobilul are o suprafata utila de 60 mp si este compartimentat astfel: - hol acces -2 holuri ideale pentru dressing/depozitare - ...

1862 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere la Giroc - Future Residence
14
7

De inchiriat apartament cu 2 camere decomandat, 54mp, parter, bloc nou, totul nou la prima închiriere. Apartamentul este situat în complexul Future Residence la intrarea in Giroc, in spate la Lidl. Preț 380 luna Prima plata include garantia si comisionul. Nu se accepta animale de companie

54 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa individuală 4 camere, Garaj + beci. Giroc
9

Casa individuală 4 camere, Garaj + beci. Giroc

De închiriat casa (P+M) in Giroc, aproape de primărie si secția de poliție. Terenul are 600mp, garaj 35 mp, beci 35 mp. Casa este finalizata in 2012 si este impartita dupa cum urmeaza: Parter: hol intrare, baie, bucatarie inchisa, sufragerie incapatoare cu iesire pe terasa. Etaj: hol, dormitor principal, ...

140 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 45 mp, etaj 2, Giroc - C.Urseni
8
1

Apartament 2 camere, 45 mp, etaj 2, Giroc - C.Urseni

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat în Giroc, cu acces facil dinspre Calea Urseni, într-un imobil nou finalizat în anul 2025, ideal pentru un stil de viață modern și confortabil. Locuința are o suprafață utilă de 45 mp, la care se adaugă un balcon de 5 mp, și este amplasată la etajul ...

45 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament premium, 3 camere, 70 mp, etaj 3, Braytim
20

Apartament premium, 3 camere, 70 mp, etaj 3, Braytim

**Se oferă spre închiriere apartament modern cu 3 camere**, situat în zona Braytim-Giroc, într-un imobil nou, dotat cu lift și parcare subterană — o alegere ideală pentru un stil de viață confortabil și bine conectat. Locuința este amplasată la **etajul 3 din 4** și impresionează printr-o compartimentare ...

70 m2

Giroc, Timis

Promovat
1/2 duplex, mobilat si utilat complet – Giroc
20

1/2 duplex, mobilat si utilat complet – Giroc

Giroc, Timis

Vand Teren 6500 m ,locuințe colective.55 Euro mp in Giroc aproape de viitorul complex al bisericii .
4
6

Vand teren 6500 mp in zona cu puz nou , pentru locuințe colective , la cca 200 de metri de viitorul complex de birouri al bisericiiTerenul are cca 25 m x300m .Prețul este de 55 de euro pe mp , Tel .zero zero patru trei șase noua noua unu noua zero opt opt doi cinci trei.

Giroc, Timis

De vanzare  casa insiruita in Giroc
8
5

De vanzare casa insiruita in Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere 2 balcoane, gradina de 75 mp Giroc
19

Apartament cu 3 camere 2 balcoane, gradina de 75 mp Giroc

Vă oferim spre vânzare apartament cu 3 camere cu o suprafață de 68 mp, in Giroc cu grădină 75mp, decomandat, 2 locuri de parcare, 2 balcoane, încălzire în pardoseală, centrală proprie. Preț 140000 euro neg Telefon. 0723674318

2044 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

Apartamente cu 2 camere Giroc
14
7

Apartamente cu 2 camere Giroc

Va propunem spre vanzare apartamente cu 2 camere cu suprafata utila de 52 mp, 53 mp. Ap 3,4 la 76 000 euro Ap.5 la 80000 euro Ap 9,10 la 78 000 euro Ap 13, 14 la 76 000 euro Ap 74 000 euro Asfalt pana in fata blocului, toate utilitatile, incalzirea in pardoseala, centrala termica proprie Bosch. Apartamentele ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

2 camere Giroc
6
11

2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat situat in Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc P+3E, an constructie 2022, structura beton, zidarie caramida porotherm, izolatie termica exterioara de 10cm cu polistiren, suprafata utila de 53 mp, fiind structurat astfel: - Hol; - Bucatarie inchisa ...

1443 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Casa de vanzare cu 5 camere 2 bai Giroc
20
11

Casa de vanzare cu 5 camere 2 bai Giroc

Va oferim spre vanzare casa individuala cu 5 camere 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere curte de 65 mp Giroc
7

Apartament cu 2 camere curte de 65 mp Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, avand o suprafata utila de 51 mp si o curte de 65 mp. Utilitati:apa,canalizare,curent si gaz. Sistem de incalzire: centrala proprie,incalzire prin pardoseala. Loc de parcare inclus in CF-parcare privata. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere balcon  si 2 locuri de parcare Giroc
6

Apartament cu 2 camere balcon si 2 locuri de parcare Giroc

Va propunem spre vanzare apartament in Giroc, cu o suorafata de 54 mp, 2 camere, decomandat, bucatarie inchisa, 1 baie, loc de depozitare + dressing. Apartamentul dispune si de 2 locuri de parcare trecute in CF. Pret. 92000 euro Telefon. 0723674418

1704 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

1 camera ideal pentru investitie balcon generos Giroc
14
18

1 camera ideal pentru investitie balcon generos Giroc

De vanzare apartament cu 1 si 2 camere, cu suprafete de 31 mp, respectiv 47 mp utili, plus balcon, situate intr-un imobil cu regiumul de inaltime P+2E+M, incalzire in pardoseala, un loc de parcare trecut in CF, materiale de cea mai buna calitate, zona Giroc, la cateva minute de magazinul Profi, parc. Pret: ...

1774 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc
19

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare apartament modern deosebit cu 2 camere in comuna Giroc, jud Timis. Apartamentul este complet mobilat cu mobila facuta la comanda noua, Totul este amenajat, electrocasnice noi, nu necesita absolut nici o investitie, se vinde cum se vede in poze. Apartamentul are o suprafata utila interioara ...

2295 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Casa individuala 4 camere, situata in Giroc centru
17

Casa individuala 4 camere, situata in Giroc centru

De vanzare casa individuala cu 4 camere, situata in Giroc centru la doar cateva minute de Trio, suprafata utila 160mp, cu teren 768 mp.Detalii ale proprieta?ii: Parterul este compus din : - Living: Spatiu generos si luminos, cu acces direct în curte si pe terasa de 30mp, ideala pentru relaxare în ...

2119 EUR/m2 | 160 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera MOBILAT SI UTILAT Giroc 1

Apartament cu 1 camera MOBILAT SI UTILAT Giroc

Va propunem spre vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat. Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. Giroc Braytim. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

2015 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

A partament cu 2 camere ideal pt investitie la 3 minute de magazinul LIDL GIROC
20

De vanzare apartament cu 2 camere nou, parter si etajul 2 din 3 cu o suorafata de 50 mp cu balcon mare tip logie, loc de parcare în CF, centrala gaz, încalzire în pardoseala, bloc nou 2023, la 3 minute de magazinul Lidl. Pret. 80500 euro Telefon. 0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament de vanzare cu 2 camere  ALEEA  CU PLOPI Giroc
15
1

Apartament de vanzare cu 2 camere ALEEA CU PLOPI Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat,apartamentul se vinde partial mobilat si utilat ,apartamentul dispune de un dormitor ,living semi inchis cu bucatarie,baie ,hol ,doua balcoane de 9m fiecare ,incalzirea este in pardoseala cu centrala proprie pe gaz ,etajul 3 din 3,apartamentul dispune de ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere dressing bloc cu lift dupa Hotel IQ
6
11

Apartament cu 2 camere dressing bloc cu lift dupa Hotel IQ

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc la 2 minute de magazinul PENNY
14
1

Va propunem spre vanzare 2 apartamente cu 2 camere,complex rezidential, bariera,rulouri exterioare,interfon,camere video, loc parcare 1 apartamentele dispun de centrala bosch,incalzire in pardoseala,gresie tip parchet,clima,termostate,magazine,parc,primarie la 2 minute fiecare. Intre 2 statii de autobuz. ...

1957 EUR/m2 | 46 m2