Promovat
PARK GIROC - 2 Camere 57mp Utili | RATE LA DEZVOLTATOR 7 ANI
6

Suntem încântați să vă prezentăm o oportunitate unică de achiziționare a unui apartament într-un proiect rezidențial inovator. Renaissance Estate și Park Giroc se asociază pentru a vă aduce apartamente cu 2 sau 3 camere, disponibile pentru vânzare prin intermediul unui program de rate egale direct la ...

1832 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, disponibil pe toate etajele | Giroc | Zone 2
9

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camera si balcon, disponibil la parter , etaj 1 si etaj 2, situat in Giroc, într-o zona foarte liniștită, in apropiere de Zone2, Mega Image, Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara ...

1772 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere. Nou. etaj 1. Girocului - langa Profi str. Neptun.
15
1

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili
5

Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili

Dezvoltator, În construcție , termen de finalizare septembrie 2026 Calea Urseni - Giroc - apartament cu 2 camere, etaj 1 2 - decomandat - 44 mp utili + bacon - construcție din cărămidă integral - se predă la cheie, cu gresie, faianță, parchet, obiecte sanitare la alegere și incluse în preț. - centrala ...

1943 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vand apartament in Giroc
10

Proprietar vand apartament in Giroc

De vânzare apartament cu două camere în comuna Giroc numărul 2 A strada preot David Voniga, apartamentul se află în comuna, vatra veche, aproape de toate magazinele importante...sunt proprietar pe apartament, actele sunt în regulă. încălzirea se face prin intermediul unei centrale de apartament, are ...

2116 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Duplex cu 5 camere despartit prin garaj, zona Giroc
20
6

Duplex cu 5 camere despartit prin garaj, zona Giroc

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Giroc, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 300 mp. Anul constructiei este 2022, structura beton, material zidarie ...

1875 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter
1
2

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter

Proprietar Apartament (zonă rezidențială an 2023, Aleea cu plopi)situat la Parter, aer condiționat, încălzire în pardoseală, centrala proprie gaz, compus din: -Bucatarie+Living, 19,2 mp -Hol, 2,7mp -Dormitor, 14,6 mp -Terasa, (balcon) 12 mp - Baie cu vană 5,3 mp - 4 locuri de parcare x13 mp ...

2558 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere Giroc bloc nou
7

Apartament 3 camere Giroc bloc nou

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafață utilă de 54mp este compus din : hol de acces, bucătărie open space , 2 dormitoare , baie, debara , dressing, balcon , incalzire în pardoseală cu centrala proprie, aer condiționat , loc de ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc-Braytim
10

Apartament 2 camere Giroc-Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc in bloc nou , la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafata utila de 57 mp si un balcon de 8 mp , este compus din : living cu bucatarie open space, hol , baie , dormitor , balcon cu iesire din living , urcare in pod cu scara interioara din living ( spatiu ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.
4
2

Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.

Apartament 2 camere Giroc, constructie 2018 parter ,situat la intrarea in Giroc langa ESSO,avand acces facil la mijloace de transport in comun,scoala ,magazine in zona ,pentru detalii:0766881167

1676 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere open space intermediar bloc nou centrala parcare
9

2 camere open space intermediar bloc nou centrala parcare

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere open space situat in zona Giroc/Braytim aproape de ESO intr-un imobil construit in anul 2024 cu termen de finalizare luna Mai model confort 1 semidecomandat etaj intermediar cu o suprafata utila de 50 mp cu balcon si geam la baie. Apartamentul este ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Aprtament 2 camere Giroc bloc nou
8
2

Aprtament 2 camere Giroc bloc nou

De vanzare apartament cu doua camere, situat in Giroc intr-un bloc nou, la parter din 3 nivele, suprafata utila 51 mp, este amenajat , incalzirea este in pardoseala cu centrala proprie, aer conditionat, baie cu geam , loc de parcare inclus in Cf, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

1837 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc
6

Apartament 2 camere Giroc

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc la parter din 3 nivele, are o suprafata utila de 46 mp, complet mobilat și utilat compus din : living , dormitor , bucătărie închisă , baie , hol cu loc de parcare privat inclus în CF , este amenajat, are incalzire cu centrala proprie, clima, pret ...

2000 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Braytim - bloc nou
4
1

Apartament 2 camere Braytim - bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Braytim la etajul 2 din 3 intr-un bloc nou cu o suprafata utila de 48 mp totul nou compus din : 2 camere bucatarie separata hol baie cu cabina de dus centrala proprie pe gaz cu incalzirea in pardoseala clima loc de parcare pret 89000 euro.

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc bloc nou
10
3

Apartament 2 camere Giroc bloc nou

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 2 din 3 nivele avand o suprafata utila de 5150 mp este compus din : living spatios cu bucatarie open space dormitor baie moderna cu dus walk balcon incalzire in pardoseala cu centrala termica nouaapartamentul se afla aproape ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 4 camere  Giroc cu scara interioara
8
1

Apartament 4 camere Giroc cu scara interioara

In Giroc se vinde apartament cu 4 camere cu scară interioară compus din living cu bucătărie, baie, cameră, și balcon., la mansarda : living și o cameră , suprafata utila 52 mp si mansarda 45 mp, se vinde complet mobilat și utilat la pretul de 107000 euro.detalii 0766881167

1126 EUR/m2 | 95 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc la parter
7

Apartament 2 camere Giroc la parter

De vanzare apartament cu 2 camere situat în Giroc intr-un bloc nou la parter din 3 nivele, cu o suprafata utila de 55mp la parter compus din : hol living, bucătărie, baie, hol , dormitor , 1 loc de parcare ,încălzire in pardoseala cu ,centrala pe gaz, se vinde complet mobilat și utilat la ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
TEREN PENTRU CASA/ DUPLEX
4
7

TEREN PENTRU CASA/ DUPLEX

Teren situat in Comuna Giroc, pozitionare excelenta între case, dispune de urmatoarele utilitati apa, gaz, curent.

508 m2

Giroc, Timis

Proprietar vând apartament 3 camere mobilat în Giroc
11

Proprietar vând apartament 3 camere mobilat în Giroc

Proprietar vând apartament 3 camere mobilat în Giroc (lângă Club Sportiv Dyadora). [EXCLUS AGENȚIE] - An construcție 2018 - Suprafața utilă (56,45 mp) - Etaj 2 (din 3) - 2 dormitoare - 1 living - 1 baie - 1 bucătărie - 1 balcon (4 mp) Dispune în acest preț de: - 1 loc de parcare prevăzut în CF - mobilă ...

2184 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Promovat
Inchiriez apartament
10

Inchiriez apartament

Inchiriez apartament nou 2023,mobilat .utilat2 camere,2 holuru,1 baie,bucatarie tilata,etajul 2(exista lift) si 1 loc parcare Incalzire in pardoseala,aer conditionat,semineu,video interfon57mp.Balcon 10,8mp,cu vedere la Bulevardul Calea timisoarei Apartamentul e disponibil cu 1 martie 2026 Locatie Giroc(la ...

57 m2

Giroc, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2