Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Complet mobilat. Zona Girocului.
10
1

Bloc Nou. Etaj 1. Complet mobilat. Zona Girocului.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului inainte de ESO, 51 mp utili, aproape de mijloc de transport in comun, etaj 1, complet mobilat si utilat, rulouri electrie, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, 2 aparate de aer conditionat, geamuri tripane, ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - 2 locuri de parcare - Giroc
4

Apartament 2 camere - 2 locuri de parcare - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere semimobilat cu o pozitie buna in Giroc. Imobilul are o suprafata utila de 53 mp + 4 mp balcon si este compartimentat astfel: - hol acces - living - bucatarie inchisa - dormitor - baie Apartamentul dispune de 2 locuri de parcare in cf, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou 2 camere in zona rezidentiala-COMISION 0%
6
1

Apartament nou 2 camere in zona rezidentiala-COMISION 0%

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic (10cm EPS80), situat pe limita teritoriala TIMISOARA - GIROC zona Calea Urseni. Apartamentul este situat intrun complex rezidential de 48 blocuri cu parc privat . Apartamentul ...

1907 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere cu curte proprie | Braytim, Giroc, investiție sau locuință
12

ID CP3029588 Golden Real Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+3, în zona Braytim – Giroc, județul Timiș. Locuința dispune de o suprafață utilă de 43 mp, plus o curte proprie de 24 mp înscrisă în CF, ideală pentru relaxare ...

2135 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Etaj 1. Zona Girocului. Pozitie excelenta. Asfalt. Terasa mare.
13
3

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, compartimentat excelemt, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 89.000 Eur. Tel. 0750182615.

2023 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Etaj 1. Girocului - pozitie excelenta - langa Profi.
6
2

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Triplex finisaje premium, 4 dormitoare, curte 250 mp. Calea Urseni
20
1

Locuințe premium tip triplex, construcție nouă – mutare imediată | Calea Urseni - Zone 2 Vă propunem spre vânzare case tip triplex, parte a unui ansamblu rezidențial recent finalizat, amplasat într-o zonă bine cotată din Timișoara (Calea Urseni), cu acces facil și poziționare avantajoasă în proximitatea ...

1786 EUR/m2 | 98 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Giroc - parcare inclusa
5
1

Apartament 2 camere - Giroc - parcare inclusa

Agenția noastră vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, open space, situat în Chișoda, la limita cu Giroc, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, cu acces rapid către Timișoara. Poziționat excelent, pe stradă asfaltată, într-un imobil nou (2021), cu regim de înălțime P+3. Preț: ...

1673 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Giroc, Timis

Apartament 3 camere - Giroc - parcare inclusa - mobilat si utilat complet
7

Apartament premium cu 3 camere | Giroc Satu Bătrân | Design modern, complet mobilat & utilat | Loc de parcare inclus Vă prezentăm spre vânzare un apartament elegant și modern, situat în Giroc zona Satu Bătrân, una dintre cele mai apreciate și dinamice zone rezidențiale din apropierea Timișoarei. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.
9
4

Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.

Apartament cu 3 camere in zona Giroc, zona linistita, asfalt, 53 mp utili si un balcon de 5 mp, bloc nou, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, decomandat, et. 3 3 cu acoperis, podele laminate, geamuri tripane, un loc de parcare inclus. PROIECT FINALIZAT. Pret: 85.000 eur.; Tel: 0756322 ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim - Calea Urseni, apartament 1 camera- DECOMANDAT
4
2

Braytim - Calea Urseni, apartament 1 camera- DECOMANDAT

Apartament decomandat 37 mp Giroc, Str.Independentei Ideal locuință sau investiție Îți propunem spre vânzare un apartament decomandat, cu o suprafață utilă de 37 mp, situat într-un bloc modern cu regim de înălțime P+2E, pe strada Independetei, în comuna Giroc una dintre cele mai căutate zone din ...

1865 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera -COMISION 0%
7

Apartament 1 camera -COMISION 0%

Dezvoltator imobiliar vand apartament 1 camera la cheie in bloc nou situat pe strada Independentei comuna Giroc, accesul se face de pe strada Neptun. Blocul este situat in zona rezidentiala. Apartamentul este compus din: dormitor, bucatarie, baie si hol. Suprafata 34,21 mp Apartamentul are toate ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Apartament nou cu 2 camere in complex rezidential
8

Apartament nou cu 2 camere in complex rezidential

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou situat pe strada Carabusului comuna Giroc. Suprafata utila 43 mp. Apartamentul este compus din: living, dormitor, bucatarie, baie, hol de acces si balcon, are toate utilitatile incluse apa,gaz,canal,curent. Apartamentul ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament nou 3 camere la cheie !!!
7
1

Apartament nou 3 camere la cheie !!!

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE-Zona Calea Urseni Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 58 mp si este compartimentat ...

1741 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Apartament nou cu 2 camere zona rezidentiala-PREMIUM RESIDENCE
6

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic (polistiren 10cm EPS 80), situat in comuna Giroc-Zona Calea Urseni. Apartamentul este situat intr-un complex rezidential de peste 48 blocuri . Suprafata 43 mp+balcon 4,5 ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere-COMISION 0%
6

Apartament 2 camere-COMISION 0%

Vand apartament nou cu 2 camere intr-un complex rezidential nou construit in Giroc, Calea Urseni. Apartamentul are o suprafață utilă de 54.67 Mp, si este compartimentat astfel: - hol de acces - living -bucatarie - baie - dormitor - balcon Fiecare apartament beneficiaza de un loc de parcare inclus ...

1694 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament nou 2 camere la cheie in Complex "Premium Residence"
7

Situat în partea de Sud a orașului,complexul rezidențial "PREMIUM RESIDENCE" oferă o alternativă la aglomerația orașului,unde fiecare locatar sa regasească siguranța în cadrul unei comunități,o locație liniștită cu spațiu verde si zone amenajate pentru viitorii propietari. Complexul "PREMIUM RESIDENCE" ...

1669 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere-Loc de parcare inclus
9

Apartament 2 camere-Loc de parcare inclus

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE. Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 55 mp si este compartimentat astfel: ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere la cheie-OCAZIE!!!
6
1

Apartament 2 camere la cheie-OCAZIE!!!

1708 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Direct de la proprietar apartament 2 camere decomandat la cheie
7

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE. Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 43 mp + 4 mp (balcon) si este compartimentat ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!
10

Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!

Vand apartament cu 2 camere, 49 mp, etaj 3, mobilat si utilat, centrala termica cu sistem inteligent, incalzire in pardoseala, clima, terasa mare, 40 mp pod in acte, loc parcare, finisaje de varf, pret 103000 euro.tel 0773336700

2102 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Giroc - Timisoara  proprietar
1
15

Giroc - Timisoara proprietar

Oportunitate de investiție: Loturi în Giroc, lângă Timișoara Descriere: Proprietarul oferă spre vânzare trei loturi de teren situat în Giroc, în apropierea Timișoarei. Aceste parcele sunt amplasate lângă o pădure, oferind un cadru natural pitoresc și o oportunitate excelentă pentru dezvoltarea diverselor ...

68,000 m2

Padure, Giroc, Timis

Inchiriez 2 camere bloc nou la intrare in Giroc!
10

Inchiriez 2 camere bloc nou la intrare in Giroc!

inchiriez apartament cu 2 camere, decomandat, parter,bucatarie separata, mobilat si utilat nou, centrala proprie, rulouri la geamuri, liber ,.pret 400 euro plus garantia, zona Giroc in spate la Lidl. tel 0773336700

50 m2