Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex 4 camere, 110 mp utili, 200mp teren - Giroc
20
11

Duplex 4 camere, 110 mp utili, 200mp teren - Giroc

ID Intern: P484 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex, cu 4 camere, 110 mp, 200 mp teren, anul constructiei 2023, în Giroc. Acoperisul este de tigla, iar curtea permite accesul auto. -Nivel - P+ 1 Etaj -Suprafata teren - 200mp -Suprafata utila - 110mp -Terasa- 12mp -Numar camere - 4 -Numar ...

1409 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si terasa | Giroc | Il Locale
5

Apartament cu 2 camere si terasa | Giroc | Il Locale

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, disponibil pe toate etajele, intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de Il Locale, Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Pozele din anunt sunt cu caracter informativ, iar termenul ...

1995 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, bucatarie inchisa in Giroc la asfalt
10

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente noi intr-un bloc modern aflat in constructie, situat in Giroc langa Lidl. Blocul este construit din caramida Porotherm de 25 cm, izolat cu polistiren de 10 cm, dispune de parter + 2 etaje si este amplasat aproape de Lidl, Mega Image si mijloace de transport ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Oportunitate!De vânzare Puz la pachet 11 parcele de 750 mp la pachet în Giroc, zona în dezvoltare
2
4

Ocazie! Terenuri intravilane de vânzare în Giroc zona Urseni Se vând 10 parcele de teren pentru case tip duplex și 1 parcelă pentru servicii, situate în apropiere de strada Vișinului. Detalii parcele: Suprafață parcele case duplex: 660 mp și 800 mp Suprafață parcelă servicii: 1000 mp Acces direct de ...

8,311 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala  3 camere 3 locuri de paracare Giroc
6
3

Casa individuala 3 camere 3 locuri de paracare Giroc

Va propunem spre vanzare casa individuala P+M, constructie din 2011, situata in Giroc - Zona Satu Batran, cu suprafata terenului de 260 MP si o suprafata utila de 105MP + terasa acoperita de 11MP, + Garaj 21mp , compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - Living spatios - Bucatarie inchisa, cu incalzire ...

1705 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT la doar 600 mde statie autobuz Giroc
5

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 56 m2, terasa 20 m2, spatiu de depozitare si spatiu pentru dressing. Este situat la etajul al treilea al unui bloc cu 3 nivele, loc de parcare inclus în CF. Este situat în Giroc, la 600 m de statia Giroceana si Profi. Pret. 93 000 euro. Telefon. ...

1661 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 si parter cu balcon Giroc Aleea cu Plopi
9

Va propunem spre inchiriat apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, la etajul 1,parter, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, Aleea cu plopi, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 47 mp. Pret. 400 euro Telefon. 0723674418

47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Aleea cu Plopi
4

Va propunem spre inchiriat apartament cu o camera, totul nou, mobilat si utilat, la etajul 1,parter, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, Aleea cu plopi, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 33 mp. Pret. 300 euro Telefon. 0723674418

33 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat Giroc
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Giroc, zona Penny, situat la et.3 3, la prima închiriere, centrală proprie, încălzire în pardosea, aer condiționat și loc de parcare. Pret. 350 euro Telefon. 0723674418

52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 la doar cateva minute de primarie Giroc
16

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare in luna Iunie. Pret: ...

1900 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere Giroc
13
2

Apartament cu 1 camere Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, suprafata de 31 mp, 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare ...

1900 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere | Bucatarie inchisa | Braytim - Musicescu
19
1

Apartament cu 3 camere, situat la etajul 1/2,bloc din 2020, amplasat in Cartierul Florilor, pe Str. Lalelelor(Apartine de UAT Giroc), in imediata apropiere de Str. Musicescu si Inainte de ESO(in spatele hotelului Arizona) in zona de SUD a orasului Timisoara. Apartamentul are 70mp Utili + 8mp Balcon ...

1999 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Et. 1, Bloc nou - predare La cheie! Centrala Proprie! Calea Urseni.
15

. Vindem apartamente situate in bloc nou, termen de finalizare septembrie 2026, tip vila cu 12 apartamente, P+1+M, cu acoperis in 2 ape, cu invelitoare din tigla ceramica. Se vor preda amenajate interior la cheie cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica ...

2100 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc
8
5

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Duplex 3 dormitoare 3 bai in com Giroc
10
2

Duplex 3 dormitoare 3 bai in com Giroc

Vă propunem spre închirierea un duplex format din 3 dormitoare, 3 bai, bucatarie open space cu livingul, acces pe terasa din spate, se face din living, bucatarie separata, mobilat și utilat, teren 300 mp, se află situat în Comuna Giroc. Pret: 800 euro, usor neg Tel: 0723674418

115 m2

Giroc, Timis

1 camera decomandat Giroc
7
8

1 camera decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 29 mp utili, terasa de 4 mp, decomandat. Apartamentul se afla situat in CENTRU GIROC, avand acces la magazine statie de autobuz, scola, parc. Fiecare apartament dispune de loc de parcare trecut in CF, parcare privata. Pret. 66000 euro Pret. 0723 ...

2276 EUR/m2 | 29 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera prima inchiriere Giroc
6
6

Apartament cu 1 camera prima inchiriere Giroc

De inchiriat apartament cu o camera, la prima inchiriere, totul nou, mobilat si utilat, la etajul 1, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 33 mp totul nou, la prima inchiriere. Pret. 300 euro Telefon. 0 ...

33 m2

Giroc, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
11

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

2 camere Giroc
10
13

2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere suprafata utila 57 m2, decomandat, centrala proprie, loc de parcare trecut CF, bloc din caramida, balcon. Aparatmentul este complet mobilat si utilat. Pret:87000 EURO Telefon:0723674418

1526 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere MOBILAT  et 1 Giroc la cateva minute de scoala
8
1

Apartament cu 2 camere MOBILAT et 1 Giroc la cateva minute de scoala

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 46 mp, situat la etajul 1, la doar cateva minute de scoala Giroc. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1761 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Casa în Giroc vatra satului  P+1 la 5 minute de scoala Giroc
20
5

Casa în Giroc vatra satului P+1 la 5 minute de scoala Giroc

De vânzare casă în Giroc vatra satului P+1,3 dormitoare, 3 băi , living , bucătărie, terasă, carport , teren 300 mp ,camera tehnica , finisaje de calitate , toate utilitățile , casa se vinde la cheie. Se afla situata la doar 5 MINUTE DE MERS PE JOS DE SCOALA GIROC. Pret.195000 euro Telefon. 072 ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
10
4

Apartament cu 2 camere Giroc

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 98500 euro Telefon. 0723674418

1824 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% Casa individuala 5 camere, 200 mp, zona Giroc
19
6

COMISION 0% Casa individuala 5 camere, 200 mp, zona Giroc

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 200 mp si teren 350 mp. Anul constructiei este 2015, structura beton, material ...

1350 EUR/m2 | 200 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere in Giroc, bloc cu lift - ID V3562
7

Apartament cu 2 camere in Giroc, bloc cu lift - ID V3562

ID intern: V3562 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Bloc cu lift. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

2000 EUR/m2 | 48 m2