Promovat
Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!
9
1

Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!

Proprietar! Braytim-PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, strada asfaltată,parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Promovat
PRET NOU | Apartament 2 camere | 53MP | Giroc | 84,900 EUR |
20

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 53 mp, situat la parterul unui imobil nou, construit în anul 2025, în Giroc. Apartamentul este compartimentat eficient și se află la stadiul de finisaje, oferind viitorului proprietar posibilitatea de a-și ...

1585 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc Nou. Zona Eso. Terasa 11 mp. Etaj 1. Transport in comun. Lift.
12
10

Apartament cu 2 camere in Bloc Nou in zona Eso, et 1, aproape de mijloc de trasnport in comun, 53 mp utili si o terasa de11 mp, finisaje de calitate, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire prin pardosaeala,baie cu geam, usi mega door un loc de parcare inclus in pret.Detalii tehnice: bloc intergal ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere+1 LOC DE PARCARE
6
1

Apartament 2 camere+1 LOC DE PARCARE

Situat în partea de Sud a orașului,complexul rezidențial "PREMIUM RESIDENCE" oferă o alternativă la aglomerația orașului,unde fiecare locatar sa regasească siguranța în cadrul unei comunități,o locație liniștită cu spațiu verde si zone amenajate pentru viitorii propietari. Complexul "PREMIUM RESIDENCE" ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spațiu comercial de închiriat   Giroc. Parter. 73,24 mp utili.
7

Spațiu comercial de închiriat Giroc. Parter. 73,24 mp utili.

De inchiriat spatiu comercial in Giroc, la parter, acces si din exteriorul cladirii, 3 camere, bucatarie, 2 bai, decomandat, 5 locuri de parcare incluse, incalzire in pardoseala, finisaje cu posibilitate de personalizare, 600 Euro luna. 0755793075

73 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament superb cu 2 camere I Giroc
4

Apartament superb cu 2 camere I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere, finisaje premium situat in Giroc, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale si Primaria Giroc. Apartamentul este pozitionat la etajul al doilea si dispune de o terasa (14 mp), va ofera ...

1775 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Proprietar Inchiriez apartament decomandat Braytim

Proprietar Inchiriez apartament decomandat Braytim

Inchiriez apartament 2 camere, decomandate, Braytim, str Carabusului nr 5, complet mobilat si utilat, aer conditionat, centrala gaz cu termostate in fiecare camera, et2 3, balcon, suprafata utila 57mp.

57 m2

Giroc, Timis

Case DESPARTITE prin GARAJ. 5 camere. 3 bai
7

Case DESPARTITE prin GARAJ. 5 camere. 3 bai

Casa Insiruita, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod. - suprafata utila de 120 mp. - teren de 330 mp, cu front stradal de 10 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla. - compartimentare: - parter : hol ...

2042 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

2 Bai. 2 Balcoane. Loc de parcare.
10
1

2 Bai. 2 Balcoane. Loc de parcare.

Cel mai nou ansamblu rezidential din Giroc isi asteapta proprietarii cu locuinte moderne si cochete. De multe ori pentru confortul nostru suntem dispusi sa platim sume importante, totusi apartamentelor din acest ansamblu este unul competitiv pentru piata actuala, urmarindu-se un raport corect intre ...

1823 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Case insiruite sau apartamente cu gradina. Giroc langa DAF.
14

Case insiruite sau apartamente cu gradina. Giroc langa DAF.

Detalii RELEVANTE oferta : - case insiruite in Giroc, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizate in 2025 . - suprafata utila de 83.73 mp plus terasa de 22.16 mp. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla. - compartimentare: ...

1713 EUR/m2 | 89 m2

Giroc, Timis

Apartament cu o camera. Giorc. Parcare inclusa
5

Apartament cu o camera. Giorc. Parcare inclusa

ImoPuls va propune un nou proiect in comuna Giroc. Ansamblul rezidential va beneficia la final de 1 loc de parcare inclus in pret pentru fiecare apartament. Tipuri apartamente cu o camera: - 30.56 mp + 5.53 mp balcon, disponibil la P si Et. 2 - 61.000 Euro; - 43 mp, bucatarie separata, disponibil ...

1996 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Teren cu autorizatie pentru Galerie Comercială,arteră pricipală în Giroc suprafață2681mp
2
7

Teren de vânzare în Giroc ,cu suprafață de 2681mp ,destinației comercial cu autorizatie pentru Galerie Comercială. Poziționare -la artera principală -vizibilitate maximă -acces facil Detalii tehnice și urbanistice: Suprafață teren 2681mp Fronturi stradale ...

2,681 m2

Giroc, Timis

 Apartament 2 camere Giroc | Decomandat | Terasă spațioasă | Parcare inclusă
5
1

Cauți un apartament spațios, bine compartimentat și gata de mutare? Acesta poate fi exact ce îți trebuie. Alprosystem Estate îți propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, într-o zonă liniștită și accesibilă. Apartamentul are o suprafață de 54 mp utili și este poziționat la ...

54 m2

Giroc, Timis

Promovat
inchiriez apartament 2 camere Giroc direct de la proprietar
5
1

inchiriez apartament 2 camere Giroc direct de la proprietar

Închiriez apartament 2 camere bloc 2025,zona Planetelor ,este la a doua închiriere deci practic este ca și nou,mobila Mobexpert,electrocasnice Gorenje,TV smart Samsung,clima wifi,loc de parcare cu blocator.

45 m2

Giroc, Timis

Casa tip duplex in Giroc
10
10

Casa tip duplex in Giroc

Vand casa tip duplex in comuna Giroc cu o suprafata utila de 110m P+1 Compartimentare parter: -living cu iesire pe terasa -bucatarie inchisa cu iesire pe terasa -baie -dormitor birou Compartimentare etaj: -dormitor+dresing -dormitor -baie cu cada Casa dispune de o terasa acoperita spatioasa de 17m ...