Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apart.2 camere decomandat - Bloc nou finalizat - 53 mp utili- 1 loc parcare- 80.000 euro(TVA inclus)
7
2

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Teren 1.356 mp, dublu front - ideal (servicii + locuire)-comision 0%
6

Teren intravilan 1.356 mp, două fronturi stradale – Giroc – rezidențial sau servicii | 170.000 € Vă propunem spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 1.356 mp, excelent poziționat în Giroc, cu acces din două străzi (două fronturi), ideal atât pentru dezvoltare rezidențială, cât și pentru investiții ...

1,356 m2

Giroc, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20
2

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un superb apartament cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioare, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul are bucataria open space cu livingul si iesirea la balcon, un mic hol de unde se intra la baia cu dus si camera/birou. ...

1561 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Promovat
Triplex finisaje premium, 4 dormitoare, curte 250 mp. Calea Urseni
20
1

Locuințe premium tip triplex, construcție nouă – mutare imediată | Calea Urseni - Zone 2 Vă propunem spre vânzare case tip triplex, parte a unui ansamblu rezidențial recent finalizat, amplasat într-o zonă bine cotată din Timișoara (Calea Urseni), cu acces facil și poziționare avantajoasă în proximitatea ...

1786 EUR/m2 | 98 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!
7

Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, DECOMANDAT, la cheie, in bloc construit NOU, in zona Braytim, aproape de Uzina de apa, comuna Giroc. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Premium Residence, complex ce detine mai mult de 35 imobile + parc privat. Suprafata apartamentului ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa individuala cu 5 camere, 2 bai la cateva minute de scoala Giroc
14
8

Va oferim casa individuala cu 5 camere, 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere. Etaj 2. Bucatarie retrasa. Decomandat. Bloc nou.
11
2

Apartament cu 2 camere in bloc nou in zona Unitatii Militare, decomandat 46 mp utili si o terasa de 4 mp, etaj 2, bucatarie retrasa care se poate transforma in bucatarie inchisa, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane,parc si magazine in apropiere, strazi asfaltate in apropierea ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Nou. Spatios. Etaj 2 din 3. Terasa de 20 m.p. Mobilat si utilat.
9
3

Vand apartametn cu 3 camere in bloc nou - zona Girocului, etaj 2 din 3, spatios - 65 mp utili, terasa mare - 20 mp amenajata, complet mobilat si utilat, clima, centrala proprie cu incalzire in pardosea, bloc din caramida, izolat termic, un loc de parcare inclus. Pret 132.000 Eur. Tel. 0750182615

2031 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

inchiriez ap 2 camere
8

inchiriez ap 2 camere

inchiriez ap 2 camere, zona braytim, et 1 din 3, mobilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, balcon, lift, loc de parcare. Fara animale de companie.

50 m2

zona braytim, Giroc, Timis

Casa noua individuală P+M, Giroc
12
6

Casa noua individuală P+M, Giroc

De vânzare casă nouă individuală, P + M, cu o suprafață utilă de 130 mp si un teren de 556 mp.Compartimentarea este următoarea; parter;living,bucătărie, baie, două camere,baie,hol si terasa. etaj ; doua dormitoare mari cu dressing, baie, hol. Casă e nou amenajată ,beneficiază de incalzire proprie pe ...

1769 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Apartament modern, confort 1 – 52 mp utili + loc de parcare
5
1

Apartament modern, confort 1 – 52 mp utili + loc de parcare

Cauți un apartament bine construit, confortabil și gata să devină „acasă”? Îți propun acest apartament decomandat, cu o suprafață utilă de 52 mp, situat într-o clădire solidă, realizată din cărămidă de 25 cm și izolație de 10 cm polistiren EPS 80 – perfect pentru eficiență termică și liniște. Dotări ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, decomandat – cu dressing & loc de parcare, zona Planetelor
1

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern și bine compartimentat, situat la parter, ideal pentru cupluri, persoane singure sau pentru cei care lucrează de acasă. ✨ Caracteristici: -64 mp utili -Decomandat -1 dormitor spațios -1 cameră suplimentară – perfectă pentru dressing, birou sau hobby ...

1841 EUR/m2 | 63 m2

Giroc, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie
10
8

Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie

Vand apartament cu 2 camere in zona de Sud a orasului, aproape de Hotel IQ, de Profi si de parc, bloc nou - 2025, etaj intermediar, finisat integral la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 83.000 ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Apartament Deosebit 3 Dormitoare  2 Bai 2 Locuri de Parcare Centrala Proprie Zona Giroc
8
2

Apartament Deosebit 3 Dormitoare 2 Bai 2 Locuri de Parcare Centrala Proprie Zona Giroc

Apartament cu 3 dormitoare deosebit, mobilat si utilat pe 2 niveluri, su: 117 mp , 2 terase, etaj 2. Compartimentare Nivel 1: dormitor, living + bucătărie open - space, baie, terasă Nivel 2: dormitor matrimonial, dressing, baie, hol, terasă Dotări & finisaje Mobilier și electrocasnice premium ...

1342 EUR/m2 | 117 m2

Giroc, Timis

Vand casa tip duplex in Giroc
10
3

Vand casa tip duplex in Giroc

*Direct proprietar Vând duplex stil mediteranean în Giroc complet mobilat și utilat* Cauți o locuință care să-ți ofere nu doar spațiu, ci și căldura unui acasă ? Acest *duplex cu stil mediteranean*, situat în Giroc, este gata să-ți devină refugiul perfect. *125 mp utili* | *curte de 350mp* | ...

2295 EUR/m2 | 122 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere | Etaj intermediar | Direct dezvoltator | Giroc
20
1

Un apartament care livreaza corect un spatiu bine gandit, confort real si un stil de viata asa cum ar trebui sa fie. Ideal pentru cupluri sau tineri la prima casa, amplasat la intrarea in Giroc, cu acces asfaltat si transport public in apropiere. Cu 47 mp utili, balcon de 6,43 mp si loc de parcare inclus, ...

1936 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casă în Giroc, P+M, suprafață utilă 146 mp, suprafață teren 274 mp, preț 255000 euro negociabil
15

Vând casă individuală situată în Giroc, Parter+ Mansardă, suprafață utilă 146 mp, suprafață teren 274 mp, 92 mp amprentă sol, an constructie 2006. Este compartimentată astfel: Parter: living, un dormitor, bucătărie spațioasă, o baie cu cadă și cu geam; Etaj: hol, 3 dormitoare, o baie cu cabină de duș. ...

1747 EUR/m2 | 146 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa. Etaj 1. Asfalt. Transport in comun si magazine.
11
1

Apartament cu 2 camere in zona Unitatii Militare( aproape de Penny), bloc nou, 50 mp utili + un balcon de 5 mp, etaj 1, decomandat, bucatarie inchisa, baie cu geam, centrala proprie, geamuri tripane, un loc de parcare, aproape de mijloace de transport si magazine, zona asfaltata.DISPONIBIL IMEDIAT. Pret: ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit, cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioara, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul este bucataria open space cu livingul si iesirea pe balcon, hol de unde se intra la baia cu dus si camera. ...

1561 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter
14

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un complex rezidential nou , la parter din 3 nivele, , are o suprafata utila de 47 mp, incalzire in pardoseala cu centrala proprie , amenajarile sunt noi, are clima, termopane, gresie si faianta, se vinde nemobilat cu 1 loc parcare inscis in CF ...

1915 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Categorii