Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Penthouse cu 3 camere si terasa de 35mp | Braytim | Eso
9

Penthouse cu 3 camere si terasa de 35mp | Braytim | Eso

District Real Estate va propune spre vanzare un penthouse modern, eficient și pregătit pentru un stil de viață confortabil cu 3 camere și o terasa generoasa de 35mp situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, langa ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul ...

2011 EUR/m2 | 91 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 82mp utili + balcon 8mp, zona  Lidl Giroc
11

Apartament 3 camere, 82mp utili + balcon 8mp, zona Lidl Giroc

ID: P642 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 82 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructie 2022. Apartamentul dispune de balcon de 8 mp, loc de parcare inscris in CF. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

1646 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 43 mp, etaj 2, Giroc - Braytim
6

Apartament 2 camere, 43 mp, etaj 2, Giroc - Braytim

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc – zona Braytim, într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, ideal pentru locuit sau investiție. Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață utilă de 43 mp, fiind completat de două balcoane generoase, cu acces atât din ...

2093 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere | Giroc | Pet friendly
10

Apartament superb cu 2 camere | Giroc | Pet friendly

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, in zona Giroc, foarte aproape de Eso Petrol, Profi, Luna Caffe si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 57mp + 1 balcon de 10,5mp. Compartimentarea apartamentul este urmatoarea: - ...

57 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Spațiu comercial de închiriat   Giroc. Parter. 73,24 mp utili.
7

Spațiu comercial de închiriat Giroc. Parter. 73,24 mp utili.

De inchiriat spatiu comercial in Giroc, la parter, acces si din exteriorul cladirii, 3 camere, bucatarie, 2 bai, decomandat, 5 locuri de parcare incluse, incalzire in pardoseala, finisaje cu posibilitate de personalizare, 600 Euro luna. 0755793075

73 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Triplex 4 camere, 110 mp, sistem smart home, zona Giroc
20
2

Triplex 4 camere, 110 mp, sistem smart home, zona Giroc

Triplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune spre vanzare casa tip triplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp si teren 189 mp. Anul constructiei este 2021, structura beton, material zidarie caramida. ...

1722 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754
15

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754

ID intern: V754 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere, loc de parcare inclus in GIROC - ID V52
5
3

ID intern: V52 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura caramida, material zidarie ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6
1

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
7

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter
14

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un complex rezidential nou , la parter din 3 nivele, , are o suprafata utila de 47 mp, incalzire in pardoseala cu centrala proprie , amenajarile sunt noi, are clima, termopane, gresie si faianta, se vinde nemobilat cu 1 loc parcare inscis in CF ...

1915 EUR/m2 | 47 m2