Promovat
Etaj 1. Bucatarie inchisa! Mobilat si utilat!
7
2

Etaj 1. Bucatarie inchisa! Mobilat si utilat!

Apartament situat in bloc izolat termic exterior Etaj 1 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel Model cu vedere pe 2 parti Model cu o baie, un balcon deschis Amenajare interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat, etaj 1, zona Braytim
7

Apartament cu 2 camere, mobilat, etaj 1, zona Braytim

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat la etajul 1 din 3 al unui bloc din zona Braytim, Giroc, judetul Timis. Beneficiaza de o suprafata de 46 mp utili + balcon de 3 mp. Dispune de 1 loc de parcare in CF. Confortul termic se realizeaza cu ...

2087 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere - etaj 1, la asfalt  Braytim -  Giroc
4

Apartament cu 2 camere - etaj 1, la asfalt Braytim - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, la asfalt zona Braytim Giroc. Imobilul are o suprafata utila de 47,78 mp, situat la etajul 1/3 si este compartimentat astfel: - hol acces - living cu bucatarie open space - dormitor - baie - terasa 16 mp - loc de parcare inclus in ...

1842 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Case Individuale P+M
5
3

Case Individuale P+M

Case individuale moderne în Giroc acces direct din Calea Urseni! Descoperă noile case individuale din Giroc, gândite pentru confort, eficiență și un stil de viață modern! Situate într-o zonă liniștită, cu acces rapid din Calea Urseni, aceste locuințe oferă spațiu, calitate și tehnologie de ultimă ...

1525 EUR/m2 | 118 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, 47mp, zona Giroc
5

Apartament cu 2 camere, 47mp, zona Giroc

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 47,08 mp utili, in zona Giroc, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajele intermediare ale unui bloc cu 3 etaje care are lift, unde mai sunt ...

2181 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, 42mp, zona Giroc
5
2

Apartament cu 2 camere, 42mp, zona Giroc

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 41,65 mp utili, in zona Giroc, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajele intermediare ale unui bloc cu 3 etaje care are lift, unde mai sunt ...

2178 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere. Nou. etaj 1. Girocului - langa Profi str. Neptun.
15
1

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%.Nou. 3 camere. Etaj 1. Zona Girocului - langa Profi Neptun.
15
3

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, baie cu geam, videointerfon, ...

1823 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.
8
2

Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.

Vand apartament cu 2 camere - zona Girocului pozitie buna, strada asfaltata, complet mobilat si utilat, in bloc nou - 2021, 45 mp., un loc de parcare inclus. Pret 69.900 Eur. Tel. 0750182615.

1705 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Spatios. Etaj 2 din 3. Terasa de 20 m.p. Mobilat si utilat.
9
1

Vand apartametn cu 3 camere in bloc nou - zona Girocului, etaj 2 din 3, spatios - 65 mp utili, terasa mare - 20 mp amenajata, complet mobilat si utilat, clima, centrala proprie cu incalzire in pardosea, bloc din caramida, izolat termic, un loc de parcare inclus. Pret 132.000 Eur. Tel. 0750182615

2031 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

Închiriez teren intravilan

Închiriez teren intravilan

Închiriez teren intravilan la Bulevardul Sudului com Giroc

Giroc, Timis

vand teren intravilan 4

vand teren intravilan

vând parcelă în suprafață de 580 mp cu 80 euro mp în comuna Giroc str.Deva.tef

580 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere cu curte proprie | Braytim, Giroc, investiție sau locuință
12

ID CP3029588 Golden Real Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+3, în zona Braytim – Giroc, județul Timiș. Locuința dispune de o suprafață utilă de 43 mp, plus o curte proprie de 24 mp înscrisă în CF, ideală pentru relaxare ...

2135 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Etaj 1. Zona Girocului. Pozitie excelenta. Asfalt. Terasa mare.
13
3

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, compartimentat excelemt, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 89.000 Eur. Tel. 0750182615.

2023 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Etaj 1. Girocului - pozitie excelenta - langa Profi.
6
2

1780 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Triplex finisaje premium, 4 dormitoare, curte 250 mp. Calea Urseni
20
1

Locuințe premium tip triplex, construcție nouă – mutare imediată | Calea Urseni - Zone 2 Vă propunem spre vânzare case tip triplex, parte a unui ansamblu rezidențial recent finalizat, amplasat într-o zonă bine cotată din Timișoara (Calea Urseni), cu acces facil și poziționare avantajoasă în proximitatea ...

1786 EUR/m2 | 98 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Giroc - parcare inclusa
5
1

Apartament 2 camere - Giroc - parcare inclusa

Agenția noastră vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, open space, situat în Chișoda, la limita cu Giroc, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, cu acces rapid către Timișoara. Poziționat excelent, pe stradă asfaltată, într-un imobil nou (2021), cu regim de înălțime P+3. Preț: ...

1673 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Giroc, Timis

Apartament 3 camere - Giroc - parcare inclusa - mobilat si utilat complet
7

Apartament premium cu 3 camere | Giroc Satu Bătrân | Design modern, complet mobilat & utilat | Loc de parcare inclus Vă prezentăm spre vânzare un apartament elegant și modern, situat în Giroc zona Satu Bătrân, una dintre cele mai apreciate și dinamice zone rezidențiale din apropierea Timișoarei. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.
9
4

Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.

Apartament cu 3 camere in zona Giroc, zona linistita, asfalt, 53 mp utili si un balcon de 5 mp, bloc nou, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, decomandat, et. 3 3 cu acoperis, podele laminate, geamuri tripane, un loc de parcare inclus. PROIECT FINALIZAT. Pret: 85.000 eur.; Tel: 0756322 ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim - Calea Urseni, apartament 1 camera- DECOMANDAT
4
2

Braytim - Calea Urseni, apartament 1 camera- DECOMANDAT

Apartament decomandat 37 mp Giroc, Str.Independentei Ideal locuință sau investiție Îți propunem spre vânzare un apartament decomandat, cu o suprafață utilă de 37 mp, situat într-un bloc modern cu regim de înălțime P+2E, pe strada Independetei, în comuna Giroc una dintre cele mai căutate zone din ...

1865 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera -COMISION 0%
7

Apartament 1 camera -COMISION 0%

Dezvoltator imobiliar vand apartament 1 camera la cheie in bloc nou situat pe strada Independentei comuna Giroc, accesul se face de pe strada Neptun. Blocul este situat in zona rezidentiala. Apartamentul este compus din: dormitor, bucatarie, baie si hol. Suprafata 34,21 mp Apartamentul are toate ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Apartament nou cu 2 camere in complex rezidential
8

Apartament nou cu 2 camere in complex rezidential

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou situat pe strada Carabusului comuna Giroc. Suprafata utila 43 mp. Apartamentul este compus din: living, dormitor, bucatarie, baie, hol de acces si balcon, are toate utilitatile incluse apa,gaz,canal,curent. Apartamentul ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament nou 3 camere la cheie !!!
7
1

Apartament nou 3 camere la cheie !!!

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE-Zona Calea Urseni Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 58 mp si este compartimentat ...