Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartamente cu 2 camere si dressing in Giroc la asfalt 60 mp utili
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere situate la intrare in Giroc. Locatia imobilului se potriveste perfect celor ce isi doresc sa se detaseze de agitatia orasului. Drumul de acces este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, scoala si gradinita la ...

2017 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la cheie-FINALIZAT!
7
1

Apartament 2 camere la cheie-FINALIZAT!

Situat în partea de Sud a orașului,complexul rezidențial "PREMIUM RESIDENCE" oferă o alternativă la aglomerația orașului,unde fiecare locatar sa regasească siguranța în cadrul unei comunități,o locație liniștită cu spațiu verde si zone amenajate pentru viitorii propietari. Complexul "PREMIUM RESIDENCE" ...

1833 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere la Giroc - Future Residence
14
7

De inchiriat apartament cu 2 camere decomandat, 54mp, parter, bloc nou, totul nou la prima închiriere. Apartamentul este situat în complexul Future Residence la intrarea in Giroc, in spate la Lidl. Preț 380 luna Prima plata include garantia si comisionul. Nu se accepta animale de companie

54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Oportunitate- Apartament 3 camere - etaj 1 - Giroc
6

Oportunitate- Apartament 3 camere - etaj 1 - Giroc

REX Imobiliare va ofera oportunitatea achizitionarii unui apartament spatios, cu 3 camere in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 69 mp si este compartimentat astfel: - hol acces generos - living - bucatarie inchisa - 2 dormitoare - 2 bai - loc de parcare inclus in pret Datorita amplasamentului ...

1681 EUR/m2 | 69 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Duplex 127 mp P+E, 5 camere, mobilat și utilat, zona benzinăria ESO, direct de la proprietar
19
12

De vânzare 1|2 duplex direct de la proprietar, 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lângă benzinăria ESO, la intrare în Giroc pe strada Vânătorilor, 100 metri de strada Anton Pavlovici Cehov din Timișoara. Casa se vinde mobilată și utilată, după cum se vede în imagini. Confortul termic se realizează ...

1709 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter
1
2

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter

Proprietar Apartament (zonă rezidențială an 2023, Aleea cu plopi)situat la Parter, aer condiționat, încălzire în pardoseală, centrala proprie gaz, compus din: -Bucatarie+Living, 19,2 mp -Hol, 2,7mp -Dormitor, 14,6 mp -Terasa, (balcon) 12 mp - Baie cu vană 5,3 mp - 4 locuri de parcare x13 mp ...

2558 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera si 26 mp gradina- Calea Urseni
7

Apartament cu 1 camera si 26 mp gradina- Calea Urseni

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Giroc, zona Calea Urseni, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc prevazut cu parter+1 etaj+ mansarda si dispune de o suprafata utila de 37 m², completata ...

2121 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera si balcon de 5 mp- Calea Urseni
8

Apartament cu 1 camera si balcon de 5 mp- Calea Urseni

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Giroc, zona Calea Urseni, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc Parter+1 etaj+ mansarda si dispune de o suprafata utila de 37 m², completata de un balcon ...

1986 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere, parter, duplex pe nivel
9
1

Apartament 3 camere, parter, duplex pe nivel

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, la parter, în clădire cu 2 apartamente (casa P+M, apartamentata), curte, 2 locuri de parcare și anexa cu doua încăperi. Situat la drum asfaltat, aproape de mijloace de transport, școala și magazine. Suprafața utila apartament: 67.09 mp. Compartimentare: - 2 ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere, 63 mp, zona exterior Nord
7

Apartament 3 camere, 63 mp, zona exterior Nord

BLITZ va prezinta pentru inchiriere un apartament semidecomandat cu 3 camere, avand o suprafata utila de 63 mp, completat de un balcon deschis de 5 mp. Locuinta este compartimentata practic si confortabil, fiind formata din 2 dormitoare, o baie cu cada, living spatios si bucatarie inchisa. Apartamentul ...

63 m2

Giroc, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament nou cu 2 camere zona rezidentiala-PREMIUM RESIDENCE
6

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic (polistiren 10cm EPS 80), situat in comuna Giroc-Zona Calea Urseni. Apartamentul este situat intr-un complex rezidential de peste 48 blocuri . Suprafata 43 mp+balcon 4,5 ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament nou 3 camere la cheie !!!
7
1

Apartament nou 3 camere la cheie !!!

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE-Zona Calea Urseni Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 58 mp si este compartimentat ...

1741 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Case individuale de vanzare-COMPLEX Rezidential
5
2

Case individuale de vanzare-COMPLEX Rezidential