Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, parter, balcon si curte imprejmuita .. in vatra satului
8

Apartament de vânzare cu 2 camere, situat la parterul unui bloc din cărămidă, construit în 2015. Locuința este gata de utilizare are o suprafață de 52 mp plus un balcon de 5 mp și o bucătărie separată. Proprietatea este dotată cu mobilier, plită și cuptor. Încălzirea se face printr-o centrală pe gaz. ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc
9

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 55 mp la care se adauga un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala. ...

1764 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex premium, 5 camere, 137 mp utili, parter + 1 etaj si pod - Braytim
20
1

ID Intern: P2563 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex cu 5 camere, 137 mp utili, 270 mp teren, anul constructiei 2026, situat in zona Braytim. Imobilul este dotat cu panouri solare de 6kw, baterie si detine certificat de prosumator. -Nivel - P+1+Pod -Suprafata teren - 270 mp -Suprafata ...

2328 EUR/m2 | 137 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere mobilat cu gradina proprie de 50 mp in Giroc.
14
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Giroc la asfalt. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Penny, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 3-5 minute, acces facil la mijloace de ...

1902 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0 | Duplex 4 camere | 120 mp utili | Teren 333 mp | Giroc
17

COMISION 0% pentru cumpărător Vă propun spre vânzare un duplex modern, situat în Giroc, într-o zonă rezidențială liniștită, formată preponderent din case noi, cu acces rapid către Timișoara și către principalele puncte de interes din localitate. Localizare – Zona Giroc Proprietatea este poziționată ...

1750 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

vand apartament
5

vand apartament

Vând apartament 3 camere decomandat,parter,se vinde mobilat cu ce se vede in poze. Apartamentul se aflta situat in Giroc la 2-3 minute de scoala,gradinita si 10 minute de Shopping City Timisoara. Pret 118.000 euro negociabil Mai multe detalii la telefon

1967 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

OX738 Pozitie Excelenta, Amenajari Moderne, Comision 0%
11

OX738 Pozitie Excelenta, Amenajari Moderne, Comision 0%

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare un apartament cu trei camere situat in Giroc, in spatele hotelului IQ, cu acces de pe strada Neptun , situat la etajul 1, imobil cu lift, cu suprafata de 67 mp utili + 9 mp terasa, compartimentat astfel: Hol acces Living cu bucatarie open space Doua ...

1925 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9
1

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Spațiu comercial de închiriat   Giroc. Parter. 73,24 mp utili.
7

Spațiu comercial de închiriat Giroc. Parter. 73,24 mp utili.

De inchiriat spatiu comercial in Giroc, la parter, acces si din exteriorul cladirii, 3 camere, bucatarie, 2 bai, decomandat, 5 locuri de parcare incluse, incalzire in pardoseala, finisaje cu posibilitate de personalizare, 600 Euro luna. 0755793075

73 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Triplex 4 camere, 110 mp, sistem smart home, zona Giroc
20
2

Triplex 4 camere, 110 mp, sistem smart home, zona Giroc

Triplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune spre vanzare casa tip triplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp si teren 189 mp. Anul constructiei este 2021, structura beton, material zidarie caramida. ...

1722 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754
15

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754

ID intern: V754 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere, loc de parcare inclus in GIROC - ID V52
5
3

ID intern: V52 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura caramida, material zidarie ...

1856 EUR/m2 | 43 m2