Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Giroc Teren 10.000mp cu PUZ in lucru | Destinatie - 7 Blocuri P+2+R
3

Renaissance Estate va ofera spre vanzare 1 hectar cu PUZ in lucru (2 luni), situat in Giroc - Calea Urseni, cu destinatie de blocuri. Se pot face 7 Blocuri cu regimul de inaltime maxim admis de P+2+R, utilitati in apropiere, iar accesul se face de pe strada asfaltata. Front 35m Terenul va beneficia ...

10,000 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera-Decomandat
8
1

Apartament 1 camera-Decomandat

Apartament cu 1 cameră | 37 mp | Giroc Str. Independenței | Loc de parcare inclus Se oferă spre vanzare un apartament cu 1 cameră, având o suprafață de 37 mp, situat în Giroc, pe strada Independenței, într-un bloc modern cu regim de înălțime P+3E. Apartamentul este compartimentat eficient, oferind ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apart.2 camere decomandat - Bloc nou finalizat - 53 mp utili- 1 loc parcare- 80.000 euro(TVA inclus)
7
2

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - etaj 1 -  zona Hotel IQ - Giroc
4

Apartament 2 camere - etaj 1 - zona Hotel IQ - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, cu o pozitie excelenta in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 50 mp, situat la etajul 1/3 si este compartimentat astfel: - hol acces - living cu bucatarie open space - dormitor - baie Proprietatea beneficiază de un ...

2198 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
inchiriez apartament 1 camera Giroc 300 euro
5
1

inchiriez apartament 1 camera Giroc 300 euro

apartament mobilat si utilat bloc nou Giroc in spate la IQ mare 40 mp, pat dublu, luminos,

40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Duplex 127 mp P+E, 5 camere, mobilat și utilat, zona benzinăria ESO, direct de la proprietar
19
12

De vânzare 1|2 duplex direct de la proprietar, 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lângă benzinăria ESO, la intrare în Giroc pe strada Vânătorilor, 100 metri de strada Anton Pavlovici Cehov din Timișoara. Casa se vinde mobilată și utilată, după cum se vede în imagini. Confortul termic se realizează ...

1709 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter
1
2

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter

Proprietar Apartament (zonă rezidențială an 2023, Aleea cu plopi)situat la Parter, aer condiționat, încălzire în pardoseală, centrala proprie gaz, compus din: -Bucatarie+Living, 19,2 mp -Hol, 2,7mp -Dormitor, 14,6 mp -Terasa, (balcon) 12 mp - Baie cu vană 5,3 mp - 4 locuri de parcare x13 mp ...

2558 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera si 26 mp gradina- Calea Urseni
7

Apartament cu 1 camera si 26 mp gradina- Calea Urseni

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Giroc, zona Calea Urseni, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc prevazut cu parter+1 etaj+ mansarda si dispune de o suprafata utila de 37 m², completata ...

2121 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera si balcon de 5 mp- Calea Urseni
8

Apartament cu 1 camera si balcon de 5 mp- Calea Urseni

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Giroc, zona Calea Urseni, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc Parter+1 etaj+ mansarda si dispune de o suprafata utila de 37 m², completata de un balcon ...

1986 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere, parter, duplex pe nivel
9
1

Apartament 3 camere, parter, duplex pe nivel

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, la parter, în clădire cu 2 apartamente (casa P+M, apartamentata), curte, 2 locuri de parcare și anexa cu doua încăperi. Situat la drum asfaltat, aproape de mijloace de transport, școala și magazine. Suprafața utila apartament: 67.09 mp. Compartimentare: - 2 ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere, 63 mp, zona exterior Nord
7

Apartament 3 camere, 63 mp, zona exterior Nord

BLITZ va prezinta pentru inchiriere un apartament semidecomandat cu 3 camere, avand o suprafata utila de 63 mp, completat de un balcon deschis de 5 mp. Locuinta este compartimentata practic si confortabil, fiind formata din 2 dormitoare, o baie cu cada, living spatios si bucatarie inchisa. Apartamentul ...

63 m2

Giroc, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament nou cu 2 camere zona rezidentiala-PREMIUM RESIDENCE
6

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic (polistiren 10cm EPS 80), situat in comuna Giroc-Zona Calea Urseni. Apartamentul este situat intr-un complex rezidential de peste 48 blocuri . Suprafata 43 mp+balcon 4,5 ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament nou 3 camere la cheie !!!
7
1

Apartament nou 3 camere la cheie !!!

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE-Zona Calea Urseni Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 58 mp si este compartimentat ...

1741 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Case individuale de vanzare-COMPLEX Rezidential
5
2

Case individuale de vanzare-COMPLEX Rezidential