Promovat
Bloc Nou. Decomandat. Etaj 1.Calea Timisorii . Asfalt. Transport in comun.
10

Apartament cu doua camere in zona Calea Timisorii, aproape de Penny, decomandat, etaj 1, posibilitate de a face bucataria separata, in zona asflatata, aproape de mijloace de transport in comun, baie cu geam, 52 mp utili + un balcon de 8 mp, geamuri tripane, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ...

1865 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Complex premium residence, 1 camera direct de la dezvoltator!!!
8
5

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, la cheie, in bloc NOU construit din caramida si izolat TERMIC (10cm EPS80), situat in zona Braytim, comuna Giroc, aproape de Uzina de apa, zona excelenta, aproape de statia de autobuz. Apartamentul dispune de toate utilitatile: gaz, curent, apa, canal; ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou cu 2 camere decomandat - predare imediata !
6

Apartament nou cu 2 camere decomandat - predare imediata !

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE. Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 53 mp + 4,5 mp (balcon) si este compartimentat ...

1694 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si 2 balcoane in Giroc zona Braytim
5

Apartament cu 2 camere si 2 balcoane in Giroc zona Braytim

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim fiind intr o zona care are acces rapid catre oras si multe facilități. Apartamentul are o suprafata utila de 44 mp la care se adauga 2 balcoane de 9 mp si un loc de parcare. Apartamentul este finalizat si ...

2000 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere  si curte privata in zona Braytim
6

Apartament cu 2 camere si curte privata in zona Braytim

Heigl Estate vă propune spre închiriere un apartament modern cu curte privata situat in zona Braytim. Apartamentul are 44 mp utili, este situat la parter si este total mobilat conform pozelor. Caracteristici principale: -44 mp utili - parter -curte - Se închiriază complet mobilat și utilat Compartimentare: -living ...

44 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere,Giroc ESO
4

Apartament 2 camere,Giroc ESO

.Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona ESO Giroc . Apartamentul are o suprafata utila de 54 mp la care se adauga un balcon de 11 mp . Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea in pardosea! Imobilul se afla la etajul 1 intr-un bloc cu 5 etaje, ...

1944 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere  in zona ESO Giroc
4

Apartament 3 camere in zona ESO Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona ESO Giroc . Apartamentul are o suprafata utila de 74 mp la care se adauga un balcon de 16 mp . Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea in pardosea! Imobilul se afla la etajul 1 intr-un bloc cu ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere cu bucataria inchisa in Giroc
8

Apartament cu 2 camere cu bucataria inchisa in Giroc

HEIGL ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc. Imobilul se afla intr o zona linistita cu multe facilitati, fiind perfect pentru familii. Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp la care se adauga un balcon de 8 mp si un loc de parcare. Confortul termic se ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Proprietar Inchiriez apartament decomandat Braytim
5

Proprietar Inchiriez apartament decomandat Braytim

Inchiriez apartament 2 camere, decomandate, prima inchiriere, Braytim, str Carabusului nr 5, complet mobilat si utilat, totul nou, folie pe mobila (este alba lucioasa in bucatarie si living), masina spalat Bosch, frigider Samsung, cuptor si plita Electrolux, aer conditionat, centrala gaz Viessman cu ...

57 m2

Giroc, Timis

Promovat
Închiriere apartament nou, 2 camere, et. 2 3, Giroc, în spate la Lidl
15
2

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre închiriere, un apartament cu 2 camere, la etajul 2 într-un bloc nou, cu 3 etaje, situat în Giroc, în spatele magazinului Lidl, la 2 minute de intrarea în Timișoara. Locuința se află situată într-o zonă liniștită, dar foarte bine poziționată. Apartamentul ...

51 m2

Giroc, Timis

Teren vanzare
4
4

Teren vanzare

Propietar vând teren Mosnita nouă- Cartier Azuro . Suprafață:627 mp Front stradal: 18 m Zonă în plina dezvoltare Curent disponibil Ideal pentru casă sau investiție Acces facil către Timișoara, zonă linistita dezvoltare rapidă in apropiere Preț 32.000 E Pentru mai multe detalii ...

627 m2

Giroc, Timis

Direct de la proprietar comision 0
5

Direct de la proprietar comision 0

Inchiriez apartament 2 camere,in bloc nou, etaj 2 2, open space, mobilat si utilat complet, totul in bune conditii. Apartamentul se afla in zona Girocului, in spatele hotelului IQ, in apropierea magazinelor LIDL, MegaImage, farmacie, banca si are acces spre mijloacele de transport in comun, aproape ...

54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane
6

Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane

360 grade imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Braytim (CF Giroc), intr-o zona linistita, ideala pentru locuit. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 50 mp si este compartimentat eficient, oferind un spatiu modern si confortabil. ✨ Compartimentare: living cu ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
2

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Mobilat si utilat modern. Lift. Etaj intermediar. Langa Profi.
6

Vand apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, aproape de Hotel IQ si de Profi, la asfalt, in bloc nou, cu Lift. Apartamentul este situat la etajul 2 din 3, dispune de centrala termica proprie, aer conditinat, terasa spatioasa. Se vinde mobilat si utilat modern, este gata sa te muti in el. Loc ...

2206 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Decomandat. Etaj 1&2. Bucatarie inchisa. La asfalt. Langa Profi.
10

Vand apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asfalt, in bloc nou. Decomandat, cu bucatarie inchisa, terasa. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 97.800 Euro. ...

1881 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.
10
1

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in Giroc, aproape de Profi, la asfalt. Etaj intermediar, terasa, incalzire in pardoseala, aer conditionat, finisat cu posibilitatea alegerii materialelor, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 62.500 Euro. Tel. ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Complex rezidential Modern. Aproape de Profi si parc. Etaj intermediar
9
5

De vanzare apartament cu 2 camere, in cel mai nou complex rezidantial in zona Giroc, in spatele Hotelului IQ. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire in pardoseala, finisat la cheie preferential, geamuri tripan, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 82.000 Eur. Tel 0783073754.

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.
9

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.

Apartament cu 2 camere de vanzare, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asflat, in bloc nou. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, geamuri tripane, zidarie caramida, baie cu geam, loc de parcare. Pret 84.700 Euro. Tel 0783073754.

2017 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT.
10

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT.

Vand apartament cu 3 camere, in zona Planetelor - Giroc, aproape de Penny si de Lidl, in bloc nou, dotat cu LIFT. Model cu suprafata utila generoasa, terasa, bucatarie inchisa, 2 bai, debara. Incalzire in pardoseala, aer conditionat, videointerfon. Se vinde complet mobilat si utilat precum in poze. Loc ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Finisat la cheie. Disponibil imediat. Boxa. La asfalt.
11

Finisat la cheie. Disponibil imediat. Boxa. La asfalt.

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, aproape de Profi si parc, in bloc nou, finalizat, cu CF la zi, disponibil imediat. Centrala termica cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane cu site, finisaje peste medie, baie cu geam, BOXA cu acces din apartament, zidarie complet ...

1930 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie
10
8

Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie

Vand apartament cu 2 camere in zona de Sud a orasului, aproape de Hotel IQ, de Profi si de parc, bloc nou - 2025, etaj intermediar, finisat integral la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 83.000 ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Apartament de inchiriat
5

Apartament de inchiriat

Apartament de închiriat în Giroc, Strada Papadiei nr. 28, 33 mp, compus din hol, dormitor, bucătărie separată și baie. Fără balcon, cu loc de parcare inclus. Acces rapid către centură (1 km) și Spitalul Județean (4 km). Pentru detalii: Pretul: 1700 lei

33 m2