Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Finisaje de calitate
14
1

Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Finisaje de calitate

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, in bloc NOU, izolat termic exterior, 42 mp utili + terasa 8 mp. Finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior MDF, baie cu geam. Un loc de parcare inclus in pret. Disponibil ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Promovat
COM 0 | Duplex cu 3 camere | Calea Urseni | ZONE 2
4

COM 0 | Duplex cu 3 camere | Calea Urseni | ZONE 2

District Real Estate va propune spre vanzare o proprietate, situata într-un complex de case înșiruite, poziționată pe colt, cu un sigur perete comun, într-o zona linistita din Calea Urseni, înainte de centura, ideala pentru o familie în cautarea confortului și intimitatii. Compartimentarea este urmatoarea: ...

1927 EUR/m2 | 88 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere - Complex Rezidențial | Loc de parcare | Giroc
20

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare apartamente cu 2 camere, situate într-un ansamblu rezidențial modern, cu parcare privată inclusă. Prima fază a proiectului, alcătuită din 5 blocuri, este deja finalizată, iar faza a doua se află în curs de finalizare, cu termen de predare în luna iulie. Ansamblul ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Oportunitate investitie apartamente cu 2 camere langa ESO bloc cu lift
3

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere situate la intrare in Giroc. Locatia imobilului se potriveste perfect celor ce isi doresc sa se detaseze de agitatia orasului. Drumul de acces este asfaltat urmat de un scurt drum pietruit. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere parter la 2 minute de primarie Giroc
15

Apartament cu 2 camere parter la 2 minute de primarie Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc (central), situat la parterul unui bloc P+1, finalizat in 2021. Se vinde cu loc de parcare privat in curte cladire. Se poate vinde complet mobilat si dotat (mobila living, hol, bucatarie, dormitor, baie si cu combina frigorifica, plita gaz, cuptor electric, ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc Braytim
11
12

Apartament cu 2 camere Giroc Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 40mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de hotel IQ, zona Braytim. Pret: 69500 euro Telefon. 0723674418

1655 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

3 camere Giroc
16
5

3 camere Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata de 58 mp la parter în com.Giroc, mobilat complet. Apartamentul este compus din 2 camere, hol mic, baie,living+bucătărie, balcon 4 mp,spațiu de depozitare, BOXA. Are rulouri la toate geamurile iar la balcon rulouri sunt electrice și un loc de parcare. Pret. ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Casa individuala  3 camere 3 locuri de paracare Giroc
6
3

Casa individuala 3 camere 3 locuri de paracare Giroc

Va propunem spre vanzare casa individuala P+M, constructie din 2011, situata in Giroc - Zona Satu Batran, cu suprafata terenului de 260 MP si o suprafata utila de 105MP + terasa acoperita de 11MP, + Garaj 21mp , compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - Living spatios - Bucatarie inchisa, cu incalzire ...

1705 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT la doar 600 mde statie autobuz Giroc
5

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 56 m2, terasa 20 m2, spatiu de depozitare si spatiu pentru dressing. Este situat la etajul al treilea al unui bloc cu 3 nivele, loc de parcare inclus în CF. Este situat în Giroc, la 600 m de statia Giroceana si Profi. Pret. 93 000 euro. Telefon. ...

1661 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 si parter cu balcon Giroc Aleea cu Plopi
9

Va propunem spre inchiriat apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, la etajul 1,parter, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, Aleea cu plopi, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 47 mp. Pret. 400 euro Telefon. 0723674418

47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Aleea cu Plopi
4

Va propunem spre inchiriat apartament cu o camera, totul nou, mobilat si utilat, la etajul 1,parter, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, Aleea cu plopi, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 33 mp. Pret. 300 euro Telefon. 0723674418

33 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat Giroc
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Giroc, zona Penny, situat la et.3 3, la prima închiriere, centrală proprie, încălzire în pardosea, aer condiționat și loc de parcare. Pret. 350 euro Telefon. 0723674418

52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 la doar cateva minute de primarie Giroc
16

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare in luna Iunie. Pret: ...

1900 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere Giroc
13
2

Apartament cu 1 camere Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, suprafata de 31 mp, 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare ...

1900 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere | Bucatarie inchisa | Braytim - Musicescu
19
1

Apartament cu 3 camere, situat la etajul 1/2,bloc din 2020, amplasat in Cartierul Florilor, pe Str. Lalelelor(Apartine de UAT Giroc), in imediata apropiere de Str. Musicescu si Inainte de ESO(in spatele hotelului Arizona) in zona de SUD a orasului Timisoara. Apartamentul are 70mp Utili + 8mp Balcon ...

1999 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc
8
5

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Duplex 3 dormitoare 3 bai in com Giroc
10
2

Duplex 3 dormitoare 3 bai in com Giroc

Vă propunem spre închirierea un duplex format din 3 dormitoare, 3 bai, bucatarie open space cu livingul, acces pe terasa din spate, se face din living, bucatarie separata, mobilat și utilat, teren 300 mp, se află situat în Comuna Giroc. Pret: 800 euro, usor neg Tel: 0723674418

115 m2

Giroc, Timis

1 camera decomandat Giroc
7
8

1 camera decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 29 mp utili, terasa de 4 mp, decomandat. Apartamentul se afla situat in CENTRU GIROC, avand acces la magazine statie de autobuz, scola, parc. Fiecare apartament dispune de loc de parcare trecut in CF, parcare privata. Pret. 66000 euro Pret. 0723 ...

2276 EUR/m2 | 29 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera prima inchiriere Giroc
6
6

Apartament cu 1 camera prima inchiriere Giroc

De inchiriat apartament cu o camera, la prima inchiriere, totul nou, mobilat si utilat, la etajul 1, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 33 mp totul nou, la prima inchiriere. Pret. 300 euro Telefon. 0 ...

33 m2

Giroc, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
12

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

2 camere Giroc
10
14

2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere suprafata utila 57 m2, decomandat, centrala proprie, loc de parcare trecut CF, bloc din caramida, balcon. Aparatmentul este complet mobilat si utilat. Pret:87000 EURO Telefon:0723674418

1526 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere MOBILAT  et 1 Giroc la cateva minute de scoala
8
1

Apartament cu 2 camere MOBILAT et 1 Giroc la cateva minute de scoala

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 46 mp, situat la etajul 1, la doar cateva minute de scoala Giroc. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1761 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Casa în Giroc vatra satului  P+1 la 5 minute de scoala Giroc
20
5

Casa în Giroc vatra satului P+1 la 5 minute de scoala Giroc

De vânzare casă în Giroc vatra satului P+1,3 dormitoare, 3 băi , living , bucătărie, terasă, carport , teren 300 mp ,camera tehnica , finisaje de calitate , toate utilitățile , casa se vinde la cheie. Se afla situata la doar 5 MINUTE DE MERS PE JOS DE SCOALA GIROC. Pret.195000 euro Telefon. 072 ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
10
4

Apartament cu 2 camere Giroc

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 98500 euro Telefon. 0723674418

1824 EUR/m2 | 54 m2