Promovat
Duplex -3 dormitoare -3 bai -115 mp utili -165.000 euro (TVA inclus)
10
3

Se vinde jumătate de duplex situat în localitatea Giroc, într-o zonă nouă de case, liniștită și bine dezvoltată, cu acces rapid la toate utilitățile. Proprietatea are tipologia P+1E și o suprafață utilă de 115 mp, fiind compartimentată astfel: Parter: - Hol de acces - Baie - Spațiu de depozitare - ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Giroc, Timis

Promovat
Loc de parcare Acoperit.Mobilat si Utilat complet.Disponibil Imediat
8

De vanzare apartament cu 2 camere, in Bloc Nou 2021, doar cu 2 etaje, integral din caramida, la etajul 2 , placa de beton peste etaj plus izolatie suplimentara cu spuma poliuretanica cu celula inchisa, cu 50 mp utili, incalzire prin pardoseala, rulouri pe geamuri, se vinde cum se vede in poze, loc de ...

2050 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, open space, 52mp utili, etaj 3 in Giroc
7
2

ID:P457 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, 52 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, constructie 2023. Apartamentul dispune de balcon de 4 mp. Puncte forte : - ⁠Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1809 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere cu scară interioară | 131 mp utili | Lift | Comision 0% | Giroc
12
1

Apartament 3 camere cu scară interioară Giroc (zona Hotel IQ) Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere și scară interioară, situat la etajul 3 3 al unui bloc construit în 2008, poziționat în spatele Hotelului IQ, într-o zonă liniștită și bine conectată. Imobilul este dotat cu lift. Suprafață ...

1053 EUR/m2 | 131 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex 3 dormitoare 3 bai in com Giroc
10
2

Duplex 3 dormitoare 3 bai in com Giroc

Vă propunem spre închirierea un duplex format din 3 dormitoare, 3 bai, bucatarie open space cu livingul, acces pe terasa din spate, se face din living, bucatarie separata, mobilat și utilat, teren 300 mp, se află situat în Comuna Giroc. Pret: 800 euro, usor neg Tel: 0723674418

115 m2

Giroc, Timis

1 camera decomandat Giroc
7
8

1 camera decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 29 mp utili, terasa de 4 mp, decomandat. Apartamentul se afla situat in CENTRU GIROC, avand acces la magazine statie de autobuz, scola, parc. Fiecare apartament dispune de loc de parcare trecut in CF, parcare privata. Pret. 66000 euro Pret. 0723 ...

2276 EUR/m2 | 29 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera prima inchiriere Giroc
6
6

Apartament cu 1 camera prima inchiriere Giroc

De inchiriat apartament cu o camera, la prima inchiriere, totul nou, mobilat si utilat, la etajul 1, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 33 mp totul nou, la prima inchiriere. Pret. 300 euro Telefon. 0 ...

33 m2

Giroc, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
12

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

2 camere Giroc
10
14

2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere suprafata utila 57 m2, decomandat, centrala proprie, loc de parcare trecut CF, bloc din caramida, balcon. Aparatmentul este complet mobilat si utilat. Pret:87000 EURO Telefon:0723674418

1526 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere MOBILAT  et 1 Giroc la cateva minute de scoala
8
1

Apartament cu 2 camere MOBILAT et 1 Giroc la cateva minute de scoala

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 46 mp, situat la etajul 1, la doar cateva minute de scoala Giroc. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1761 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Casa în Giroc vatra satului  P+1 la 5 minute de scoala Giroc
20
5

Casa în Giroc vatra satului P+1 la 5 minute de scoala Giroc

De vânzare casă în Giroc vatra satului P+1,3 dormitoare, 3 băi , living , bucătărie, terasă, carport , teren 300 mp ,camera tehnica , finisaje de calitate , toate utilitățile , casa se vinde la cheie. Se afla situata la doar 5 MINUTE DE MERS PE JOS DE SCOALA GIROC. Pret.195000 euro Telefon. 072 ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
10
4

Apartament cu 2 camere Giroc

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 98500 euro Telefon. 0723674418

1824 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suptafata de 38 mp, ideal pentru locuit sau investitie, situat pe strada principala, in Giroc intr-o zona foarte bine conectata. Compartimentare eficienta: dormitor living luminos cu bucatarie open-space baie balcon deschis. Beneficii care fac ...

2474 EUR/m2 | 38 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc
7
1

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc

De vanzare apartament spațios cu 3 camere complet mobilat și utilat, situat la etajul 2 intr-un bloc cu 3 etaje +mansarda în Giroc, zonă excelentă. Caracteristici principale: - 3 camere decomandate - 2 băi - Balcon închis (5 mp) - Suprafață utilă totală: 77 mp Locul de parcare este inclus. Se ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

2 camere mobilat si utilat Giroc
18
2

2 camere mobilat si utilat Giroc

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parter, zonă liniștită, cu acces pe drum asfaltat, ideal pentru familii sau cupluri. Compartimentare: -hol acces - bucătărie (închisă) -living - dormitor - baie cu geam - balcon Caracteristici: - La parter acces ușor, ideal pentru toate ...

1798 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc
6
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat in Giroc, la parter cu balcon,mobilat si utilat,loc de parcare,plus balcon. Pret. 78000 euro negociabil Tel 0723674418

1592 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Giroc, aproape de Complex Flonta
8

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in Giroc, aproape de Complex Flonta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+3, costruit in anul 2021 pe o strada linistita. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in veder proximitatea fata ...

2028 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere.DECOMANDAT. Etaj 2. Zona Eso. Bloc Nou. Disponibil imediat.
12
6

Apartament cu 2 camere zona Eso, 50 mp utili + un balcon de 5 mp, decomandat, etaj 2, baie cu geam, debara cu geam, posibilitate inchidere bucatarie, zona asfaltata, aproape de mijloace de transport in comun, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret: 85.000 eur; Te ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat, open space, etaj 2 in Giroc
10
1

ID: P2459 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 49mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructiei 2012. Apartamentul dispune de balcon de 5mp, loc de parcare. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc
11
1

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare un apartament cu 3 camere cu o suprafata de 53 mp, modern, complet mobilat si utilat, situat in Giroc, in apropiere a restaurantului Flonta si la doar 2 minute de accesul la centura Timisoarei. Locuinta se afla la etajul 3 din 3 al unui imobil bine intretinut si dispune de un balcon generos, ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
7
4

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 55 mp, situat in în Giroc, etajul 1, loc de parcare inclus în CF . Apartamentul este foarte bine impartit este ideal pentru investitie sau pentru a locui. Pret. 87000 euro Telefon. 0723674418

1582 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Casa individuala CU 5 CAMERE  LUX în comuna Giroc
9
1

Casa individuala CU 5 CAMERE LUX în comuna Giroc

Va propunem spre vanzare casa cu 5 camere fiind amplasata intr-o zona linistita de case beneficiind de toate utilitatile (apa, gaz, canalizare, electricitate, servicii de telefonie, televiziune, internet). * Accesul se face pe un drum privat beneficiind doar 4 imobile de acest avantaj. * Imobilul este ...

2230 EUR/m2 | 148 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc
16
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 al unui imobil cu 3 etaje + pod (acces direct din casa scarii ideal pentru spatiu suplimentar de depozitare). Suprafata utila: 51 mp + balcon generos de 6 m, la doar 10 minute de centrul comunei Giroc (Primarie, Biserica), cu acces ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere Giroc bloc nou
7

Apartament 3 camere Giroc bloc nou

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafață utilă de 54mp este compus din : hol de acces, bucătărie open space , 2 dormitoare , baie, debara , dressing, balcon , incalzire în pardoseală cu centrala proprie, aer condiționat , loc de ...

1778 EUR/m2 | 54 m2