Promovat
Casă Individuală 5 Camere Toate Utilitățiile  La Asfalt  Intre Case Zona Giroc
20
7

Casă Individuală 5 Camere Toate Utilitățiile La Asfalt Intre Case Zona Giroc

Casă individuală cu 5 camere, bucătărie închisă, 2 băi, centrală proprie, încălzire prin calorifere, su: 70 mp, pe parter plus la mansardă 60 mp, fiind compartimentată astfel, la parter: 2 dormitoare, living, bucătărie separată, baie și o terasă acoperită, accesul la mansardă se face pe o scara exterioară ...

2214 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, gradina proprie de 30 mp, zona Braytim - Giroc
10
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere situat la parter in zona Braytim, Giroc, jud Timis. Beneficiaza de o suprafata de 63 mp utili + gradina de 30 mp trecuta in CF. Regimul de inaltime al blocului este P+3 etaje. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei ...

2048 EUR/m2 | 63 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Spatios. Etaj 2 din 3. Terasa de 20 m.p. Mobilat si utilat.
9
2

Vand apartametn cu 3 camere in bloc nou - zona Girocului, etaj 2 din 3, spatios - 65 mp utili, terasa mare - 20 mp amenajata, complet mobilat si utilat, clima, centrala proprie cu incalzire in pardosea, bloc din caramida, izolat termic, un loc de parcare inclus. Pret 132.000 Eur. Tel. 0750182615

2031 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere cu curte, decomandat, 56mp, mobilat utilat -Giroc
10

ID: p1706 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 56mp utili, situat la parter , intr-un bloc cu regim de inaltime P+2, anul constructie 2022. Apartamentul dispune de un loc de parcare, balcon de 4mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2053 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren in Giroc, in vatra satului, intre vile noi, cu toate utilitatile in fata
2
30

Vand teren in Giroc, in suprafata de aproximativ 550mp,1100mp sau 2200mp pe strada Cerbului, pe la mijloc, intre vile noi in vatra satului si la cateva minute de mers pe jos de strada principala, de mijloc de transport in comun, de parcul nou de pe strada Bega, de pista de biciclete, de scoala, gradinita, ...

2,200 m2

Giroc, Timis

Comision 0% | Direct Dezvoltator | Duplex - despartit prin camera tehnica- Giroc
9
2

COMISION 0% | Direct Dezvoltator | De vanzare 1 2 Duplex, 5 camere, despartit prin camera tehnica, situat in Giroc. Compartimentat dupa cum urmeaza: Parter: -hol acces -bucatarie -living -dormitor -baie -terasa exterioara Etaj:-3 dormitoare, dintre care 1 dormitor matrimonial cu baie proprie ...

1708 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Giroc UM 2 camere 350 euro
11

Giroc UM 2 camere 350 euro

Inchiriez apartament cu 2 camere in Giroc, inainte de Hotel IQ, strada linistita, la 5 min de Timisoara, et 3 3, decomandat, mobilat, utilat modern, centrala proprie, clima, balcon, loc de parcare inclus in pret, tel: 350 euro+ garantie, tel: 0745303563

50 m2

Giroc, Timis

Giroc hala de 400 mp 1600 euro
14
2

Giroc hala de 400 mp 1600 euro

Inchiriez hala in Giroc 400 mp, 80 mp birou, in vatra veche, acces auto, ideal productie, depozitare. Hala este incalzita cu suflanta, usa accces 3.5 m, inaltime hala 4.5 m, pret 1600 euro negociabil, tel 0745303563

400 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0!!! Duplex in Giroc 175000 euro
20

Comision 0!!! Duplex in Giroc 175000 euro

Comision 0!!! Vand jumatate de duplex in Giroc, zona Sat Batran, construcție 2019, P+1, SU= 105 mp impartit astfel: Parter: bucatarie, baie cu dus, living, terasa si debara. Etaj: 3 camere, baie cu vana pe colt. Terasa are 18 mp pe care sa construit o debara de 5 mp, gratar in curte, total teren 200 ...

1667 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

teren bloc, casa individuala sau duplex in Giroc la Bulevardul Sudului
5
3

vand parcele pentru bloc, casa individuala sau duplex in Giroc la Bulevardul Sudului, cu utilitățile la drum intr-o zona noua, liniștită si de viitor.

Giroc, Timis

Casa, 2013, Giroc, vatra satului, 4 camere, 130mp utili, 350mp teren
10
26

Case de vanzare langa Timisoara, in comuna Giroc, constructie realizata pe parter in anul 2013, cu o suprafata utila de 130 mp si pe un teren total de 350 mp. Casa are o suprafata construita de 250 mp si este formata din living cu loc de luat masa, bucatarie, 2 bai, 3 dormitoare, terasa. Utilitati si ...

1423 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament deosebit cu 2 camere | Giroc
11

Apartament deosebit cu 2 camere | Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spațios cu 2 camere , situat la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, in apropiere de Profi, Lidl si de mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 50mp si prezinta urmatoarea compartimentare: - Hol de acces - ...

2320 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Închiriere apartament nou, 2 camere, et. 2 3, Giroc, în spate la Lidl
15
2

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre închiriere, un apartament cu 2 camere, la etajul 2 într-un bloc nou, cu 3 etaje, situat în Giroc, în spatele magazinului Lidl, la 2 minute de intrarea în Timișoara. Locuința se află situată într-o zonă liniștită, dar foarte bine poziționată. Apartamentul ...

51 m2

Giroc, Timis

Teren vanzare
4
4

Teren vanzare

Propietar vând teren Mosnita nouă- Cartier Azuro . Suprafață:627 mp Front stradal: 18 m Zonă în plina dezvoltare Curent disponibil Ideal pentru casă sau investiție Acces facil către Timișoara, zonă linistita dezvoltare rapidă in apropiere Preț 32.000 E Pentru mai multe detalii ...

627 m2

Giroc, Timis

Direct de la proprietar comision 0
5

Direct de la proprietar comision 0

Inchiriez apartament 2 camere,in bloc nou, etaj 2 2, open space, mobilat si utilat complet, totul in bune conditii. Apartamentul se afla in zona Girocului, in spatele hotelului IQ, in apropierea magazinelor LIDL, MegaImage, farmacie, banca si are acces spre mijloacele de transport in comun, aproape ...

54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane
6

Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane

360 grade imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Braytim (CF Giroc), intr-o zona linistita, ideala pentru locuit. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 50 mp si este compartimentat eficient, oferind un spatiu modern si confortabil. ✨ Compartimentare: living cu ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
2

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Mobilat si utilat modern. Lift. Etaj intermediar. Langa Profi.
6

Vand apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, aproape de Hotel IQ si de Profi, la asfalt, in bloc nou, cu Lift. Apartamentul este situat la etajul 2 din 3, dispune de centrala termica proprie, aer conditinat, terasa spatioasa. Se vinde mobilat si utilat modern, este gata sa te muti in el. Loc ...

2206 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Decomandat. Etaj 1&2. Bucatarie inchisa. La asfalt. Langa Profi.
10

Vand apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asfalt, in bloc nou. Decomandat, cu bucatarie inchisa, terasa. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 97.800 Euro. ...

1881 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.
10
1

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in Giroc, aproape de Profi, la asfalt. Etaj intermediar, terasa, incalzire in pardoseala, aer conditionat, finisat cu posibilitatea alegerii materialelor, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 62.500 Euro. Tel. ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Complex rezidential Modern. Aproape de Profi si parc. Etaj intermediar
9
5

De vanzare apartament cu 2 camere, in cel mai nou complex rezidantial in zona Giroc, in spatele Hotelului IQ. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire in pardoseala, finisat la cheie preferential, geamuri tripan, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 82.000 Eur. Tel 0783073754.

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.
9

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.

Apartament cu 2 camere de vanzare, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asflat, in bloc nou. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, geamuri tripane, zidarie caramida, baie cu geam, loc de parcare. Pret 84.700 Euro. Tel 0783073754.

2017 EUR/m2 | 42 m2