Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 1 camera in Giroc
4

Apartament cu 1 camera in Giroc

Estate Group va propune spre vânzare un apartament decomandat, situat la parterul unui imobil finalizat, într-o zonă excelentă din Giroc, strada Neptun, cu acces rapid către Timișoara. Suprafață utilă: 37 mp Compartimentare: • Antreu spațios • Dormitor luminos • Bucătărie închisă • Baie cu finisaje ...

1862 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Complet mobilat. Asfalt. Transport in comun. Zona Hotel IQ
9
4

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou izolat termic exterior, ETAJ 1, in zona Girocului, la asfalt. Suprafata utila este de 50 mp + terasa 5 mp,. Centrala termica proprie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. COMPLET MOBILAT si UTILAT, un loc de parcare ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Etaj 1. Girocului - pozitie excelenta - langa Profi.
6
2

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 Camere, Giroc, str Macilor
10
2

2 Camere, Giroc, str Macilor

Agenția imobiliară Imobexpress land va propune spre închiriere un apartament cu 2 camere situat în Giroc, Cartierul Florilor pe strada Macilor Poziționat la parter Complet mobilat și utilat: inclusiv mașina de spălat vase Încălzire în pardoseală cu centrală termică Răcire cu aer condiționat Preț 400 ...

50 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere, loc de parcare inclus in GIROC - ID V52
5
3

ID intern: V52 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura caramida, material zidarie ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6
1

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
7

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter
14

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un complex rezidential nou , la parter din 3 nivele, , are o suprafata utila de 47 mp, incalzire in pardoseala cu centrala proprie , amenajarile sunt noi, are clima, termopane, gresie si faianta, se vinde nemobilat cu 1 loc parcare inscis in CF ...

1915 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, curte de 115MP in Giroc, zona Dunarea
12
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Dunarea. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Dunarea, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material zidarie caramida. ...

2102 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Duplex spatios cu teren de 442 mp, toate utilitatile - Giroc
13
1

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 112 mp si teren 442 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, ziduri exterioare si interioare ...

1875 EUR/m2 | 112 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, 59 mp cu gradina in Giroc, Cartier Planete - V8812
15

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc – Reprezentare Exclusiva Foxfort ofera spre vanzare, in regim de reprezentare exclusiva, un apartament cu 2 camere modern si primitor, situat in Giroc, zona Planete, pozitie apreciata pentru accesul facil si pentru linistea caracteristica zonei rezidentiale. Proprietatea ...

1779 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Vând teren 891 mp com. Giroc,PUZ aprobat locuință colectiva S D+P+2E+ER M
4
4

Vând teren 891 mp com. Giroc,PUZ aprobat locuință colectiva S D+P+2E+ER M (parcela 2 in poză),utilitați la strada H max(cornișă)=12m POT max40% CUT max=1,61 Tel.

891 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat ap 2 camere, parter, parcare, Braytim
20
5

De inchiriat ap 2 camere, parter, parcare, Braytim

Va propunem spre inchiriere un apartamen in bloc nou in zona Braytim, Giroc. Apartamentul are 2 camere, hol intrare, living openspace cu bucataria, balcon, hol intermediar, dormitor si baie cu geam. Dispune de centrala proprie, clima, mobilat si utilat. Totodata dispune si de un loc de parcare in curtea ...

50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere
7
1

Apartament cu 2 camere

Exclus agentii Descriere Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, compus din dormitor, sufragerie , bucatarie separata, baie si spatiu separat pentru masina de spalat si centrala, ce oferă confortul de la bloc îmbinat perfect cu beneficiile locuitului la casă. Proprietatea se află într-o ...

2339 EUR/m2 | 62 m2

Giroc, Timis

Duplex, 102mp Utili, 225mp Teren, 4 Camere, Constructie Noua  - Giroc
20
2

Duplex, 102mp Utili, 225mp Teren, 4 Camere, Constructie Noua - Giroc

ID: P1137 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Duplex cu 4 camere, 102mp utili, 225mp teren, constructie 2024. Posibilitate de alegere a finisajelor. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona linistita. Detalii ...

2157 EUR/m2 | 102 m2

Giroc, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!
7

Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, DECOMANDAT, la cheie, in bloc construit NOU, in zona Braytim, aproape de Uzina de apa, comuna Giroc. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Premium Residence, complex ce detine mai mult de 35 imobile + parc privat. Suprafata apartamentului ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Premium residence, 2 camere, direct dezvoltator, 0% comision!!
9
1

Va oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere compartimentat astfel: -hol-bucătărie-baie-dormitor-living-balcon. Utilitati-curent,apa,canalizare,gaz----Sistem de încalzire-centrala propie,calorifere. Alte facilitati incluse:interfon,senzor de gaz,loc de parcare,supraveghere video,parcare iluminata. DETALII ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, la Cheie+loc de parcare
6
1

Apartament 2 camere, la Cheie+loc de parcare

Dezvoltator imobiliar propun spre vanzare apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, situat in Complexul Rezidential Premium Residence, complex ce contine mai mult de 40 imobile finalizate, pozitionate in zona Braytim, aproape de Uzina de apa de pe Calea Urseni. Suprafata UTILA a apartamentului este de 54.83 ...

1627 EUR/m2 | 55 m2