Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Duplex 4 camere, 110 mp utili, 335 mp teren, toate utilitatile -Giroc
15

ID intern : P283 West Hub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex, cu 4 camere, 110 mp, teren 335 mp, toate utilitatile, acces in curte cu masina, 4 locuri de parcare, acoperis de tigla, in Giroc. Detaliile tehnice: -Nivel - P+Etaj -Suprafata teren 335mp -Suprafata utila - 110mp -Numar camere ...

1809 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, semidecomandat, etaj 2, zona Lidl din Giroc
6

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etaj intermediar, in zona Lidl din Giroc. Suprafata utila a apartamentului este de 55 mp + 2 balcoane de 12 mp fiecare. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire in pardoseala. Dispune ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vânzare   Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina
5
3

De vânzare Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina

De vânzare Bloc nou P+2 în zona Calea Urseni Giroc, apartamente cu 1 și 2 camere, cu grădină sau terasă Predare iunie 2026 Se oferă spre vânzare un imobil nou, situat în zona Calea Urseni Giroc, cu regim de înălțime P+2, compus din apartamente moderne cu 1 și 2 camere, disponibile atât la parter ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament nou 2 camere
7

Apartament nou 2 camere

DIRECT DE LA PROPRIETAR ! Vand apartament 2 camere in COMPLEXUL PREMIUM RESIDENCE GIROC (zona Braytim). Apartamentul este compus din: living, dormitor, balcon, bucatarie, baie si hol. Suprafata: 43 mp Este dotat cu centrala proprie pe gaz, finisaje de lux iar apartamentul are toate utilitatile bransate. Clientii ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera, decomandat, Finalizat!
15
1

Apartament 1 camera, decomandat, Finalizat!

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, DECOMANDAT, cu bucatarie separata, totul la cheie, in bloc construit NOU, in zona Braytim, aproape de Uzina de apa, comuna Giroc. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Premium Residence, complex ce detine mai mult de 45 imobile + parc privat. ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Premium residence, 0% comision, apartament 3 camere
8

Premium residence, 0% comision, apartament 3 camere

Dezvoltator imobiliar oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, în Complexul Rezidențial Premium Residence, strada Carabusului, în proximitatea Căii Urseni. Apartamentul are o suprafață utilă de 58 mp, la care se adaugă doua balcone . Printre dotările acestuia se numără: Centrală termică ...

1741 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Vand teren in Giroc, in vatra satului, intre vile noi, cu toate utilitatile in fata
2
30

Vand teren in Giroc, in suprafata de aproximativ 550mp,1100mp sau 2200mp pe strada Cerbului, pe la mijloc, intre vile noi in vatra satului si la cateva minute de mers pe jos de strada principala, de mijloc de transport in comun, de parcul nou de pe strada Bega, de pista de biciclete, de scoala, gradinita, ...

2,200 m2

Giroc, Timis

Comision 0% | Direct Dezvoltator | Duplex - despartit prin camera tehnica- Giroc
9
2

COMISION 0% | Direct Dezvoltator | De vanzare 1 2 Duplex, 5 camere, despartit prin camera tehnica, situat in Giroc. Compartimentat dupa cum urmeaza: Parter: -hol acces -bucatarie -living -dormitor -baie -terasa exterioara Etaj:-3 dormitoare, dintre care 1 dormitor matrimonial cu baie proprie ...

1708 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Giroc UM 2 camere 350 euro
11

Giroc UM 2 camere 350 euro

Inchiriez apartament cu 2 camere in Giroc, inainte de Hotel IQ, strada linistita, la 5 min de Timisoara, et 3 3, decomandat, mobilat, utilat modern, centrala proprie, clima, balcon, loc de parcare inclus in pret, tel: 350 euro+ garantie, tel: 0745303563

50 m2

Giroc, Timis

Giroc hala de 400 mp 1600 euro
14
2

Giroc hala de 400 mp 1600 euro

Inchiriez hala in Giroc 400 mp, 80 mp birou, in vatra veche, acces auto, ideal productie, depozitare. Hala este incalzita cu suflanta, usa accces 3.5 m, inaltime hala 4.5 m, pret 1600 euro negociabil, tel 0745303563

400 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0!!! Duplex in Giroc 175000 euro
20

Comision 0!!! Duplex in Giroc 175000 euro

Comision 0!!! Vand jumatate de duplex in Giroc, zona Sat Batran, construcție 2019, P+1, SU= 105 mp impartit astfel: Parter: bucatarie, baie cu dus, living, terasa si debara. Etaj: 3 camere, baie cu vana pe colt. Terasa are 18 mp pe care sa construit o debara de 5 mp, gratar in curte, total teren 200 ...

1667 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

teren bloc, casa individuala sau duplex in Giroc la Bulevardul Sudului
5
3

vand parcele pentru bloc, casa individuala sau duplex in Giroc la Bulevardul Sudului, cu utilitățile la drum intr-o zona noua, liniștită si de viitor.

Giroc, Timis

Casa, 2013, Giroc, vatra satului, 4 camere, 130mp utili, 350mp teren
10
26

Case de vanzare langa Timisoara, in comuna Giroc, constructie realizata pe parter in anul 2013, cu o suprafata utila de 130 mp si pe un teren total de 350 mp. Casa are o suprafata construita de 250 mp si este formata din living cu loc de luat masa, bucatarie, 2 bai, 3 dormitoare, terasa. Utilitati si ...

1423 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament deosebit cu 2 camere | Giroc
11

Apartament deosebit cu 2 camere | Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spațios cu 2 camere , situat la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, in apropiere de Profi, Lidl si de mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 50mp si prezinta urmatoarea compartimentare: - Hol de acces - ...

2320 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Închiriere apartament nou, 2 camere, et. 2 3, Giroc, în spate la Lidl
15
2

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre închiriere, un apartament cu 2 camere, la etajul 2 într-un bloc nou, cu 3 etaje, situat în Giroc, în spatele magazinului Lidl, la 2 minute de intrarea în Timișoara. Locuința se află situată într-o zonă liniștită, dar foarte bine poziționată. Apartamentul ...

51 m2

Giroc, Timis

Teren vanzare
4
4

Teren vanzare

Propietar vând teren Mosnita nouă- Cartier Azuro . Suprafață:627 mp Front stradal: 18 m Zonă în plina dezvoltare Curent disponibil Ideal pentru casă sau investiție Acces facil către Timișoara, zonă linistita dezvoltare rapidă in apropiere Preț 32.000 E Pentru mai multe detalii ...

627 m2

Giroc, Timis

Direct de la proprietar comision 0
5

Direct de la proprietar comision 0

Inchiriez apartament 2 camere,in bloc nou, etaj 2 2, open space, mobilat si utilat complet, totul in bune conditii. Apartamentul se afla in zona Girocului, in spatele hotelului IQ, in apropierea magazinelor LIDL, MegaImage, farmacie, banca si are acces spre mijloacele de transport in comun, aproape ...

54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane
6

Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane

360 grade imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Braytim (CF Giroc), intr-o zona linistita, ideala pentru locuit. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 50 mp si este compartimentat eficient, oferind un spatiu modern si confortabil. ✨ Compartimentare: living cu ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
2

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Mobilat si utilat modern. Lift. Etaj intermediar. Langa Profi.
6

Vand apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, aproape de Hotel IQ si de Profi, la asfalt, in bloc nou, cu Lift. Apartamentul este situat la etajul 2 din 3, dispune de centrala termica proprie, aer conditinat, terasa spatioasa. Se vinde mobilat si utilat modern, este gata sa te muti in el. Loc ...

2206 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Decomandat. Etaj 1&2. Bucatarie inchisa. La asfalt. Langa Profi.
10

Vand apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asfalt, in bloc nou. Decomandat, cu bucatarie inchisa, terasa. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 97.800 Euro. ...

1881 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.
10
1

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in Giroc, aproape de Profi, la asfalt. Etaj intermediar, terasa, incalzire in pardoseala, aer conditionat, finisat cu posibilitatea alegerii materialelor, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 62.500 Euro. Tel. ...

1953 EUR/m2 | 32 m2