Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje premium - 92.500 Euro - complex privat
8

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la intrarea in localitatea Giroc (drum asfaltat), toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Este compus din 2 camere, compartimentat astfel: hol intrare, bucatarie ...

1927 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere in Giroc
5

Apartament decomandat cu 2 camere in Giroc

Estate Group va propune spre vânzare un apartament decomandat, situat la parterul unui imobil finalizat, într-o zonă excelentă din Giroc, strada Neptun, cu acces rapid către Timișoara. Suprafață utilă: 53 mp Compartimentare: • Antreu spațios • Dormitor luminos • Bucătărie închisă • ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - 2 locuri de parcare - Giroc
4

Apartament 2 camere - 2 locuri de parcare - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere semimobilat cu o pozitie buna in Giroc. Imobilul are o suprafata utila de 53 mp + 4 mp balcon si este compartimentat astfel: - hol acces - living - bucatarie inchisa - dormitor - baie Apartamentul dispune de 2 locuri de parcare in cf, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere si bucatarie inchisa I Giroc
11

Apartament superb cu 2 camere si bucatarie inchisa I Giroc

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un bloc nou finalizat în 2025, în zona Braytim – Giroc, la limita cu Timișoara, într-o locație liniștită, la doar 50 m de asfalt. Apartamentul are o suprafata utila de 48mp, se afla la etajul 2 si are urmatoarea ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament deosebit cu 2 camere | Giroc
11

Apartament deosebit cu 2 camere | Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spațios cu 2 camere , situat la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, in apropiere de Profi, Lidl si de mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 50mp si prezinta urmatoarea compartimentare: - Hol de acces - ...

2320 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Închiriere apartament nou, 2 camere, et. 2 3, Giroc, în spate la Lidl
15
2

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre închiriere, un apartament cu 2 camere, la etajul 2 într-un bloc nou, cu 3 etaje, situat în Giroc, în spatele magazinului Lidl, la 2 minute de intrarea în Timișoara. Locuința se află situată într-o zonă liniștită, dar foarte bine poziționată. Apartamentul ...

51 m2

Giroc, Timis

Teren vanzare
4
4

Teren vanzare

Propietar vând teren Mosnita nouă- Cartier Azuro . Suprafață:627 mp Front stradal: 18 m Zonă în plina dezvoltare Curent disponibil Ideal pentru casă sau investiție Acces facil către Timișoara, zonă linistita dezvoltare rapidă in apropiere Preț 32.000 E Pentru mai multe detalii ...

627 m2

Giroc, Timis

Direct de la proprietar comision 0
5

Direct de la proprietar comision 0

Inchiriez apartament 2 camere,in bloc nou, etaj 2 2, open space, mobilat si utilat complet, totul in bune conditii. Apartamentul se afla in zona Girocului, in spatele hotelului IQ, in apropierea magazinelor LIDL, MegaImage, farmacie, banca si are acces spre mijloacele de transport in comun, aproape ...

54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane
6

Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane

360 grade imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Braytim (CF Giroc), intr-o zona linistita, ideala pentru locuit. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 50 mp si este compartimentat eficient, oferind un spatiu modern si confortabil. ✨ Compartimentare: living cu ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
2

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Mobilat si utilat modern. Lift. Etaj intermediar. Langa Profi.
6

Vand apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, aproape de Hotel IQ si de Profi, la asfalt, in bloc nou, cu Lift. Apartamentul este situat la etajul 2 din 3, dispune de centrala termica proprie, aer conditinat, terasa spatioasa. Se vinde mobilat si utilat modern, este gata sa te muti in el. Loc ...

2206 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Decomandat. Etaj 1&2. Bucatarie inchisa. La asfalt. Langa Profi.
10

Vand apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asfalt, in bloc nou. Decomandat, cu bucatarie inchisa, terasa. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 97.800 Euro. ...

1881 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.
10
1

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in Giroc, aproape de Profi, la asfalt. Etaj intermediar, terasa, incalzire in pardoseala, aer conditionat, finisat cu posibilitatea alegerii materialelor, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 62.500 Euro. Tel. ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Complex rezidential Modern. Aproape de Profi si parc. Etaj intermediar
9
5

De vanzare apartament cu 2 camere, in cel mai nou complex rezidantial in zona Giroc, in spatele Hotelului IQ. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire in pardoseala, finisat la cheie preferential, geamuri tripan, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 82.000 Eur. Tel 0783073754.

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.
9

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.

Apartament cu 2 camere de vanzare, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asflat, in bloc nou. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, geamuri tripane, zidarie caramida, baie cu geam, loc de parcare. Pret 84.700 Euro. Tel 0783073754.

2017 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT.
10

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT.

Vand apartament cu 3 camere, in zona Planetelor - Giroc, aproape de Penny si de Lidl, in bloc nou, dotat cu LIFT. Model cu suprafata utila generoasa, terasa, bucatarie inchisa, 2 bai, debara. Incalzire in pardoseala, aer conditionat, videointerfon. Se vinde complet mobilat si utilat precum in poze. Loc ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Finisat la cheie. Disponibil imediat. Boxa. La asfalt.
11

Finisat la cheie. Disponibil imediat. Boxa. La asfalt.

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, aproape de Profi si parc, in bloc nou, finalizat, cu CF la zi, disponibil imediat. Centrala termica cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane cu site, finisaje peste medie, baie cu geam, BOXA cu acces din apartament, zidarie complet ...

1930 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament de inchiriat
5

Apartament de inchiriat

Apartament de închiriat în Giroc, Strada Papadiei nr. 28, 33 mp, compus din hol, dormitor, bucătărie separată și baie. Fără balcon, cu loc de parcare inclus. Acces rapid către centură (1 km) și Spitalul Județean (4 km). Pentru detalii: Pretul: 1700 lei

33 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament  2 camere decomandat  - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA  inclus)
7
1

Apartament 2 camere decomandat - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA inclus)

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex pe Parter. Compartimentare eficienta. Toate utilitatile.
10

. Ofer spre vanzare casa tip Duplex pe parter cu placa de beton + pod inalt, in Giroc, conectate doar prin peretele de la un dressing. Pozitie buna, intr-o zona rezidentiala linistita. Suprafata utila de 88 mp + teren de 323 mp. Compartimentare: - hol acces generos, living + bucatarie, dormitor matrimonial ...

2102 EUR/m2 | 88 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Braytim - bloc nou
4
1

Apartament 2 camere Braytim - bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Braytim la etajul 2 din 3 intr-un bloc nou cu o suprafata utila de 48 mp totul nou compus din : 2 camere bucatarie separata hol baie cu cabina de dus centrala proprie pe gaz cu incalzirea in pardoseala clima loc de parcare pret 89000 euro.

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

 Complex Rezidențial Exclusivist în Giroc
5

Complex Rezidențial Exclusivist în Giroc

Complex Rezidențial Exclusivist în Giroc 14 unități locative moderne (7 duplexuri), fiecare proiectată pentru a oferi confort, intimitate și un stil de viață de calitate. Locație excelentă: Situat în vatra satului Giroc, suburbia Timișoarei, cu acces direct la asfalt. Utilități complete: Gaz, ...

1530 EUR/m2 | 100 m2