Promovat
Apartamente noi. Bucătărie separată. Tva inclus.
13
1

Apartamente noi. Bucătărie separată. Tva inclus.

Apartamente disponibile la parter, etaj 1, 2 si 3. Dormitor + living + bucătărie închisă Suprafață utilă 53mp + balcon Dormitor matrimonial + cameră de zi Baie cu cadă Balcon Dotări: Centrală proprie pe gaz în condensare (30% reducere consum) Încălzire în pardoseală Tâmplărie PVC sticlă tripan Gresie, ...

1585 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera la cheie direct de la dezvoltator.--OCAZIE!
7
1

Dezvoltator imobiliar vand apartament 1 camera la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic(10cm EPS 80), situat in comuna Giroc, Calea Urseni. Suprafata utila: 34 mp Apartamentul este compus din: living, bucatarie, baie, hol de acces,balcon. Are toate utilitatile incluse ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Promovat
Spatiu comercial + loc parcare, 53 mp, Zona Planetelor
5
2

Spatiu comercial + loc parcare, 53 mp, Zona Planetelor

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare spatiu comercial cu 2 camere, semidecoamandat, situat in Giroc in zona Planetelor. Suprafata utila este de 53 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire in pardoseala. Dispune de 1 loc de parcare. Blocul este realizat din ...

1683 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat bucatarie inchisa in zona Planetelor
12

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare apartamente cu 2 camere, situate in Giroc zona Planetelor. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Lidl, Mega Image, scoala si gradinita, la o distanta de 10 minute, mijloc de transport in comun, magazinul Profi si parc la o distanta de 3 minute. Imobilul ...

1629 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Complex rezidential Modern. Aproape de Profi si parc. Etaj intermediar
9
5

De vanzare apartament cu 2 camere, in cel mai nou complex rezidantial in zona Giroc, in spatele Hotelului IQ. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire in pardoseala, finisat la cheie preferential, geamuri tripan, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 82.000 Eur. Tel 0783073754.

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.
9

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.

Apartament cu 2 camere de vanzare, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asflat, in bloc nou. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, geamuri tripane, zidarie caramida, baie cu geam, loc de parcare. Pret 84.700 Euro. Tel 0783073754.

2017 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT.
10

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT.

Vand apartament cu 3 camere, in zona Planetelor - Giroc, aproape de Penny si de Lidl, in bloc nou, dotat cu LIFT. Model cu suprafata utila generoasa, terasa, bucatarie inchisa, 2 bai, debara. Incalzire in pardoseala, aer conditionat, videointerfon. Se vinde complet mobilat si utilat precum in poze. Loc ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Finisat la cheie. Disponibil imediat. Boxa. La asfalt.
11

Finisat la cheie. Disponibil imediat. Boxa. La asfalt.

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, aproape de Profi si parc, in bloc nou, finalizat, cu CF la zi, disponibil imediat. Centrala termica cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane cu site, finisaje peste medie, baie cu geam, BOXA cu acces din apartament, zidarie complet ...

1930 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament de inchiriat
5

Apartament de inchiriat

Apartament de închiriat în Giroc, Strada Papadiei nr. 28, 33 mp, compus din hol, dormitor, bucătărie separată și baie. Fără balcon, cu loc de parcare inclus. Acces rapid către centură (1 km) și Spitalul Județean (4 km). Pentru detalii: Pretul: 1700 lei

33 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament  2 camere decomandat  - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA  inclus)
7
1

Apartament 2 camere decomandat - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA inclus)

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex pe Parter. Compartimentare eficienta. Toate utilitatile.
10

. Ofer spre vanzare casa tip Duplex pe parter cu placa de beton + pod inalt, in Giroc, conectate doar prin peretele de la un dressing. Pozitie buna, intr-o zona rezidentiala linistita. Suprafata utila de 88 mp + teren de 323 mp. Compartimentare: - hol acces generos, living + bucatarie, dormitor matrimonial ...

2102 EUR/m2 | 88 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Braytim - bloc nou
4
1

Apartament 2 camere Braytim - bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Braytim la etajul 2 din 3 intr-un bloc nou cu o suprafata utila de 48 mp totul nou compus din : 2 camere bucatarie separata hol baie cu cabina de dus centrala proprie pe gaz cu incalzirea in pardoseala clima loc de parcare pret 89000 euro.

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

 Complex Rezidențial Exclusivist în Giroc
5

Complex Rezidențial Exclusivist în Giroc

Complex Rezidențial Exclusivist în Giroc 14 unități locative moderne (7 duplexuri), fiecare proiectată pentru a oferi confort, intimitate și un stil de viață de calitate. Locație excelentă: Situat în vatra satului Giroc, suburbia Timișoarei, cu acces direct la asfalt. Utilități complete: Gaz, ...

1530 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere | Future Residence Giroc | Parcare subterana
14

Daca iti doresti un apartament modern, intr-un complex premium, cu facilitati rare pentru zona Giroc, aceasta proprietate din Future Residence merita vazuta. Se vinde complet mobilata si utilata, pregatita atat pentru mutare imediata, cat si pentru investitie cu cerere foarte buna la inchiriere: complex ...

2696 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc Nou. Complet mobilat. Zona Hotel IQ. Asfalt.
8
1

Bloc Nou. Complet mobilat. Zona Hotel IQ. Asfalt.

Apartament 2 camere in zona Hotelului IQ, bloc nou, zona asfaltata, complet mobilat si utilat, bucatarie retrasa, centrala prorpie cu incalzire prin pardoseala, etaj 3 din 3 cu placa de beton si acoperis cu tigla, 42 mp si balcon de 3 mp, geamuri tripane, un loc de parcare inclus in pret. Pret:69.990 ...

1666 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere la Giroc - Future Residence
14
7

De inchiriat apartament cu 2 camere decomandat, 54mp, parter, bloc nou, totul nou la prima închiriere. Apartamentul este situat în complexul Future Residence la intrarea in Giroc, in spate la Lidl. Preț 380 luna Prima plata include garantia si comisionul. Nu se accepta animale de companie

54 m2

Giroc, Timis

Aparatament cu 2 camere decomandat
5
1

Aparatament cu 2 camere decomandat

Apartament 2 camere, decomandat, complet mobilat și utilat Chișoda Proprietar vând apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 3, în zona Chișoda. Ideal pentru locuit sau investiție (se poate închiria imediat). Detalii principale: * Suprafață utilă: 54 mp * Balcon acoperit: 18 mp * Etaj: ...

204 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Proprietar - 2 camere decomandat | 2 parcări | Prima închiriere | Giroc
10
1