Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc pe strada Neptun
5

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc pe strada Neptun

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu doua camere in Giroc care este situat in zona Hotelului IQ. Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp la care se adauga un balcon de 6 mp si un loc de parcare. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea ...

1868 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!
7

Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, DECOMANDAT, la cheie, in bloc construit NOU, in zona Braytim, aproape de Uzina de apa, comuna Giroc. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Premium Residence, complex ce detine mai mult de 35 imobile + parc privat. Suprafata apartamentului ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, etaj 1, Giroc
11
1

Apartament 1 camera, etaj 1, Giroc

Apartamente noi de 1 și 2 Camere în Giroc – Finisaje Premium, Locație Excelentă Vă prezentăm un nou ansamblu rezidențial modern situat în Giroc, ce oferă apartamente de 1 și 2 camere, ideale atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Tipuri de apartamente disponibile: • 1 cameră – 32 mp utili ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 56mp, terasa 12mp, etaj 2/3 -Giroc
13
5

ID Intern: P703 West Hub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 2/3, constructie 2024 situat in zona Planetelor, Giroc. Foarte aproape de Hotel IQ, acest apartament este pozitionat excelent, la scurt timp de toate punctele de interes . Apartamentul se prezinta ...

1800 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere MOBILAT  et 1 Giroc la cateva minute de scoala
8
1

Apartament cu 2 camere MOBILAT et 1 Giroc la cateva minute de scoala

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 46 mp, situat la etajul 1, la doar cateva minute de scoala Giroc. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1761 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Casa în Giroc vatra satului  P+1 la 5 minute de scoala Giroc
20
5

Casa în Giroc vatra satului P+1 la 5 minute de scoala Giroc

De vânzare casă în Giroc vatra satului P+1,3 dormitoare, 3 băi , living , bucătărie, terasă, carport , teren 300 mp ,camera tehnica , finisaje de calitate , toate utilitățile , casa se vinde la cheie. Se afla situata la doar 5 MINUTE DE MERS PE JOS DE SCOALA GIROC. Pret.195000 euro Telefon. 072 ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
10
4

Apartament cu 2 camere Giroc

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 98500 euro Telefon. 0723674418

1824 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suptafata de 38 mp, ideal pentru locuit sau investitie, situat pe strada principala, in Giroc intr-o zona foarte bine conectata. Compartimentare eficienta: dormitor living luminos cu bucatarie open-space baie balcon deschis. Beneficii care fac ...

2474 EUR/m2 | 38 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc
7
2

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc

De vanzare apartament spațios cu 3 camere complet mobilat și utilat, situat la etajul 2 intr-un bloc cu 3 etaje +mansarda în Giroc, zonă excelentă. Caracteristici principale: - 3 camere decomandate - 2 băi - Balcon închis (5 mp) - Suprafață utilă totală: 77 mp Locul de parcare este inclus. Se ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

2 camere mobilat si utilat Giroc
18
2

2 camere mobilat si utilat Giroc

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parter, zonă liniștită, cu acces pe drum asfaltat, ideal pentru familii sau cupluri. Compartimentare: -hol acces - bucătărie (închisă) -living - dormitor - baie cu geam - balcon Caracteristici: - La parter acces ușor, ideal pentru toate ...

1798 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc
6
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat in Giroc, la parter cu balcon,mobilat si utilat,loc de parcare,plus balcon. Pret. 78000 euro negociabil Tel 0723674418

1592 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc
11
1

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare un apartament cu 3 camere cu o suprafata de 53 mp, modern, complet mobilat si utilat, situat in Giroc, in apropiere a restaurantului Flonta si la doar 2 minute de accesul la centura Timisoarei. Locuinta se afla la etajul 3 din 3 al unui imobil bine intretinut si dispune de un balcon generos, ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
7
4

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 55 mp, situat in în Giroc, etajul 1, loc de parcare inclus în CF . Apartamentul este foarte bine impartit este ideal pentru investitie sau pentru a locui. Pret. 87000 euro Telefon. 0723674418

1582 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Casa individuala CU 5 CAMERE  LUX în comuna Giroc
9
1

Casa individuala CU 5 CAMERE LUX în comuna Giroc

Va propunem spre vanzare casa cu 5 camere fiind amplasata intr-o zona linistita de case beneficiind de toate utilitatile (apa, gaz, canalizare, electricitate, servicii de telefonie, televiziune, internet). * Accesul se face pe un drum privat beneficiind doar 4 imobile de acest avantaj. * Imobilul este ...

2230 EUR/m2 | 148 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc
16
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 al unui imobil cu 3 etaje + pod (acces direct din casa scarii ideal pentru spatiu suplimentar de depozitare). Suprafata utila: 51 mp + balcon generos de 6 m, la doar 10 minute de centrul comunei Giroc (Primarie, Biserica), cu acces ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere  parter în Giroc Aleea cu Plopi
1

Apartament cu 2 camere parter în Giroc Aleea cu Plopi

Va oferim spre vanzare apartament modern si primitor, ideal pentru cei care îsi doresc confort si acces rapid, 54 mp utili bucatarie, dormitor, sufragerie, baie si hol. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat gata de mutat, clima, incalzire în pardoseala, 1 loc de parcare inclus Locatie excelenta ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat și utilat, terasă de 20 mp Braytim
14

Vand apartament cu 3 camere, 86 mp utili+terasa de 14 mp inchisa, 2 bai, amplasat pe doua niveluri, cu scara interioara, plus un spatiu de depozitare, de 20 mp, cu acces din apartament, transformat in dressing. La primul nivel, sunt amplasate: bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, ...

1828 EUR/m2 | 82 m2

BRAYTIM, Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere  2 locuri de parcare, pod pe toata suprafata Giroc

Apartament cu 3 camere 2 locuri de parcare, pod pe toata suprafata Giroc

Va propunem spre vanzare partament 3 camere, cu o suprafata de 70 mp, etaj 2 2 .Constructie 2019, 2 locuri de parcare incluse, pod pe toata suprafata apartamentului, avand o suprafata utila de 70 mp, situat intr-un bloc constructie noua (2019). Compartimentare: 2 dormitoare spatioase si luminoase ...

1913 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl
15

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere de 53 mp bucatarie open space, cu posibilitatea sa închideți bucătăria, la 2 minute de magazinul Lidl, Penny. -Toate utilitățile ( apa , gaz, curent , canal) - balcon generos - 1 loc de parcare An finalizare 2025 Pret. 92000 euro etajul 3 din 3 cu pod ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere GRADINA DE 65 MP GIROC
6
1

Apartament cu 2 camere GRADINA DE 65 MP GIROC

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, având o suprafață utilă de 51mp , o curte de 65 mp și un loc de parcare. Utilități: curent,gaz,apa și canalizare. Strada asfaltata. Apartamentul se vinde mobilat și utilat . Pret. 115000 euro Telefon. 0723674418

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Casa de inchiriat in Giroc
14
22

Casa de inchiriat in Giroc

Inchiriez casa in Giroc. Pret. 600 euro Telefon. 0723674418

80 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere la 3 minute de Magazinul Lidl
12
4

Apartament cu 2 camere la 3 minute de Magazinul Lidl

De vanzare apartament cu 2 camere nou, parter si etajul 2 din 3 cu o suorafata de 50 mp cu balcon mare tip logie, loc de parcare în CF, centrala gaz, încalzire în pardoseala, bloc nou 2023, la 3 minute de magazinul Lidl. Pret. 80500 euro Telefon. 0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Casa individuala cu 5 camere 2 bai Giroc
13
4

Casa individuala cu 5 camere 2 bai Giroc

Va oferim casa individuala cu 5 camere, 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - ...

2067 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Casa de vanzare in Giroc
12
8

Casa de vanzare in Giroc

De vanzare casa in comuna Giroc.suprafața este de 160 m2 construiți iar suprafața terenului este de 300 m2 Casa are la parter 2 Camere , bucătăria si o baie, la etaj are 3 camere si o baie. Casa se vande mobilata si utilata cu tot ce are înăuntru adică mobila ,electrocasnice. In fata casei este la roșu ...

1480 EUR/m2 | 100 m2